فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا در نوشهر و چالوس - کد: 2088 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 400 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

خرید ویلا در نوشهر و چالوس از شهرهای زیبا و توریستی استان مازندران، با ویو و دید ساحلی و جنگلی و موقعیت عالی در منطقه ی شمال نوشهر و چالوس جزو پرطرفدار ترین و پرفروش ترین ویلاها در شمال میباشد. این ویلا در سه طبقه در طبقه ی همکف ویلا استخر و سونا و جکوزی نصب و قابل استفاده میباشد، در طبقه دوم ویلا دو اتاق و سرویس و حمام به اضافه ی یک نشیمن و آشپزخانه و در طبقه سوم یک نشیمن و آشپزخانه و سرویس بهداشتی و دو اتاق خواب مستر، تراس ویلا جنوبی با دید و ویوی بی نظیر و ابدی جنگل وفضای سبز و طبیعی منطقه به صورت باز و کامل دارا میباشد ، ویوو و تراس شمالی ویلا با دید مسلط دریا و پارک جنگلی سیسنگان میباشد.

ویلا در نوشهر دارای یک سوئیت مستقل و جداگانه برای نگهبان و نگهبانی میباشد جهت امنیت و نگهداری حیاط و گل و گیاه در نبود صاحب ویلا در شمال.
فروش بهترین ویلاها در نوشهر و چالوس، تصاویر ویلا در نوشهر و چالوس را از ما بخواهید . با تصاویر پیوستی از داخل ویلا و تصاویر از بیرون ویلا نوشهر و چالوس.
فروش ویلا نوشهر و خرید ویلا در نوشهر و روستاهای توریستی اطراف نوشهر از مزایا و امکانات کامل چه داخل شهرک و چه بیرون از محیط شهرکی دارای امنیت مکانی و امنیت از نظر سندیت و صحت و سلامت ملک و آرامش مکانی همراه هستند.

 

خرید ویلا در چالوس تا نمک‌آبرود

خرید ویلا در نوشهر و چالوس تا نمک آبرود و متل قو به تنوع زیاد در روستاهای این شهرستانها با سازه و قیمت متفاوت در بزرگترین و جامع ترین سایت مشاور املاک کشور و شمال کشور با مشاورانی مجرب و با تجربه موجود و آماده مشاوره و خدمت رسانی به هموطنان عزیز و گرامی میباشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.