فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا در چلندر - کد: 2177 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 200 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 380،000،000  تومان

خرید ویلا در چلندرکه یکی از روستاهای حومه نوشهر می باشد و تا شهر بندری و توریستی نوشهر 15 کیلومتر  و با فرودگاه نوشهر در حدود 17 کیلومتر و با شهر رویان حدود 20 کیلومتر اختلاف مسافت و فاصله دارد . چلندر از غرب به روستای دزدک که در این روستا مجتمع و آپارتمان های بانک مرکزی ایران در قسمت ساحلی این روستای زیبا و توریستی ، جهت تفریح و اسکان و اقامت مدیران و کارمندان و پرسنل و اعضائ محترم بانک مرکزی در دزدک احداث گردیده است .

 

ویژگی‌های ویلاهای چلندر

خرید ویلا در چلندر و فروش ویلا در چلندر ، که از شرق به روستای ملکار و حمزه ده که یکی دیگر از روستاهای زیبا و توریستی شمال و شهرستان نوشهر میباشد  ، خرید و فروش ویلا در این روستا های حومه و اطراف منطقه نوشهر پر رونق و به وفور ساخت و ساز ویلا و فروش ویلا در این مناطق رونق بسزائی دارد ، و خریداران ویلا حومه نوشهر توجه خاصی به این مناطق توریستی و جذاب شمال دارند . چلندر از شمال به دریای خزر و از جنوب به جنگل و رشته کوه های البرز متصل میباشد .

 

مشخصات زمین و مجوز ساخت و پایان کار

این ویلا در چلندر با سازه ای شیک و ساده و جادار بدون فضای پرتی در حدود 170 متر بنای مفید ثبت شده در مجوز ساخت و پایان کار و زمینی در حدود 200 متر داخل شهرک با استفاده از فضای مشاع و مشاعات شهرک با امنیت کامل و نگهبانی دائم می باشد . از این 170 متر بنای احداثی یک سرویس بهداشتی و حمام به اضافه ی یک سالن نشیمن برای مهمان و آشپز ای مدرن و زیبا با هود و سینگ و کابینت مدرن در طبقه اول این ویلا قرار دارد ، توسط پله ای زیبا و قرار گیری در مکانی درست از ویلا به طبقه دوم ویلا با یک نشیمن جمع و جور و نقلی و 3 خواب که خوا ها مستر با کمد دیواری و سرویس بهداشتی و حمام و 2 تراس  با دید شهرک و فضای سبز اطراف ویلا در شمال همراه است .

 

مشخصات داخلی و تجهیزات ویلا

سیستم گرمایش ویلا با شوفاژ و موتور خانه و سیستم سرمایشی ویلا با اسپیلت و کولر به سلیقه خریدار  می باشد ، تمامی پنجره های ویلا دو جداره سفید رنگ از جنس یو پی وی سی درجه یک می باشد و مصالح کاربردی در نمای بیرون ویلا آجر و چوب می باشد که ظاهری زیبا و شکیل به این ویلا در چلندر داده است .

 

قیمت ویلا

قیمت ویلا به دلیل مصالح و متریال کاربردی در سازه این ویلا زیبا و خوش نقشه و موقعیت عالی شهرکی با امنیت کامل در حدود 380 میلیون تومان توسط صاحب ویلا قیمت گذاری شده است ، که شرایط پرداخت توسط خریدار به صورت نقد و اقساط می باشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.