فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا ساحلی - کد: 2132

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 2500 متر مربع
متراژ بنا: 1000 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 55،000،000،000  تومان

خرید ویلا ساحلی را در قسمت‌ها و مناطق مختلف شمال می‌شود یافت، اما این‌که کجای شمال برای خرید ویلا ساحلی مناسب است؟ سوالی است که شاید در ذهنتان خطوط نماید و در پاسخ به این سوال می‌توان گفت مناطقی از شمال بالاخص در استان مازندران و شهرهای برند غرب مازندران می‌شود یافت.
برای خرید ویلای ساحلی باید تمرکز شما در ظلع شمالی جاده‌های سراسری متمرکز شود، چرا که تمرکز ویلاهای ساحلی را در این قسمت خواهید دید و بسته به موقعیت ویلا، امکان این که ویلا ساحلی نزدیک دریا و یا از دریا فاصله داشته باشد وجود دارد و بالطبع در قیمت خرید ویلا ساحلی نیز تاثیر گذار خواهد بود.

خرید ویلا ساحلی با متراژ زمین در حدود 2500 متر دارای سند مالکیت با بهترین متریال و مصالح ساخته شده است. این ویلای ساحلی با دارا بودن 2500 متر زمین و بنایی در حدود 1000 مترمربع با با نقشه‌ و طراحی داخلی ویلا به صورت زیبا و مدرن جزو برترین ویلاهای ساحلی در شمال کشور با قیمتی در حدود 55 میلیارد تومان بفروش می‌رسد.
ویلا ساحلی با دارا بودن 2500 متر زمین و با 1000 متر بنا
که به طور حتم سازه‌ای بزرگ است، از نوع ویلای تریبلکس که یک آشپزخانه و یک سالن و نشیمن با یک سرویس بهداشتی به اضافه یک استخر نسبتا بزرگ با سونا و جکوزی و حوضچه‌های آب گرم و آب سرد در طبقه اول، که به ویلای ساحلی استخردار با استخر داخل ویلا شناخته می‌گردد و همچنین با 3 اتاق خواب مستر با یک نشیمن و تراس شمالی رو به دریا با دید و چشم‌انداز دریا در طبقه دوم و در طبقه سوم یک نشیمن و شاه‌نشین با یک سرویس بهداشتی تشکیل شده است.

در ضمن سازه‌ای دیگر در کنار ویلا با دارا بودن یک سوئیت ساحلی نقلی و کامل با دربی جداگانه از ویلا برای مهمانان و افرادی با تعداد کم در نظر گرفته شده مجهز گردیده است.
خرید ویلا ساحلی را می‌شود با دارا بودن حیاطی بزرگ با حیاط‌سازی زیبا و شکیل و با دارا بودن 2 کنتور برق 3 فاز برای سیستم گرمایشی و استخر و سونا که مختص این ویلا است و همین‌طور این ویلا ساحلی با دارا بودن سند دفترچه‌ای و سند مالکیت جزو ویلاهای لوکس و زیبای شهرک در شمال مطرح است.
ویلا ساحلی با راه اختصاصی به دریا و دید کامل دریا از روی تراس ویلا به اضافه آلاچیق در زمینی به مشاعات جهت استفاده شبانه با شومینه چوبی برای این ویلا اختصاص داده شده است.

خرید ویلا ساحلی در مجموعه‌ای کوچک و در محیطی دنج و آرام از ساحل و در قواره سوم این مجموعه ساحلی قرار دارد، جزو لوکس‌ترین و شیک‌ترین ویلاهای ساحلی این مجموعه شناخته می‌شود.
قیمت ویلا ساحلی در شمال با در نظر گرفتن 9 اسپیلت در ویلا و لوازم و اثاثیه و به صورت مبله کامل یا همان فرنیش در حدود 55 میلیارد تومان تخمین زده شده است، که برای خریداران واقعی تخفیفی هم از طرف مالک این ویلای ساحلی در شمال برای خریداران چنین سبک ویلا ساحلی، در نظر گرفته شده است.

خرید ویلا ساحلی با قیمت‌های مختلف بسته به موقعیت آن و فاصله تا ساحل متفاوت است و شما بهترین ویلای ساحلی را می‌توانید از بابلسر تا رامسر برای خود برگزینید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.