فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا ساحلی شمال - کد: 2094

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 230 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: 25،000،000،000  تومان

ویلای ساحلی لوکس با ویو دریا و جنگل

انتخابی ناب و بکر از خرید ویلا ساحلی شمال در شهرکی لوکس، چرا که ما در بیشتر موارد ویلای ساحلی را در شهرک‌های قدیمی و نه چندان زیبا با سازه‌های قدیمی می‌بینیم و اگر شهرک ساحلی به همراه ویلاهای مدرن و نوساز را مد نظر قرار دهیم به طور حتم گزینه‌ای درست را انتخاب کردیم.

با ما همراه شوید تا از این شهرک ساحلی با ویلاهای مدرن بیشتر بدانیم.

خرید ویلا ساحلی شمال در نواحی مختلف کمی متفاوت است و یکی از تفاوت‌های فاحش آن داشتن ویو هم‌زمان دریا و جنگل است که این چشم انداز در مناطق ساحلی نوشهر و رویان بیشتر مشهود است.
در این صفحه نمونه‌ای از ویلاهای ساحلی درون شهرکی لوکس در منطقه نوشهر به سمت رویان را برای شما ارایه خواهیم داد.

موقعیت شهرک ساحلی کجاست؟

خرید ویلا ساحلی شمال را با لوکیشنی در 29 کیلومتری محدوده شهرستان نوشهر اطراف سی‌سنگان خواهید دید که از سمت شمال به دریا با ساحل شنی و از جنوب به جاده سراسری و از غرب و شرق به شهرک‌های ساحلی و تا محدوده 8 کیلومتری به شهر رویان متصل است.

 

تصویری ویدیویی از خرید ویلا ساحلی شمال در حدود 1 دقیقه را مشاهده فرمایید.

 

Your browser doesn't support video.
Please download the file: video/mp4

 

 


خرید ویلا ساحلی شمال در این بخش به دو تیپ ویلای دوبلکس مدرن در 3 و 4 خواب با معماری و طراحی مشابه خلاصه شده است.

در این شهرک ساحلی که در متراژ 12500 متر زمین محصور شده و شامل 22 ویلا است، ما شاهد دو تیپ ویلا در متراژ 220 متر 3 خواب و متراژ 280 متر 4 خواب که هر یک در حدود 400 متر زمین اعمار گردیده و با مشاعاتی که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد روبه رو هستیم. در ضمن ویلاها نزدیک به دریا هستند.

مشخصات ویلاهای موجود در شهرک؟

ویلای 3 خواب

متراژ زمین حدود 400 متر و بنای دوبلکس 230 متری به همراه روف 100 متری شامل سالن، آشپزخانه، سرویس عمومی، اتاق خواب مستر در طبقه همکف - سالن نشیمن، 2 اتاق مستر به همراه تراس و پله‌ای فلزی کناری ویلا با روف ‌گاردن به اتمام می‌رسد.

ویلای 4 خواب
مساحت زمین حدود 400 متر و بنای دوبلکس 270 متری به همراه 100 متر روف و سالن، آشپزخانه، سرویس عمومی، اتاق خواب مستر در طبقه همکف - سالن نشیمن، 2 اتاق مستر به همراه تراس و 1 اتاق خواب به همراه کمد دیواری بدون مستر و پله‌ای فلزی کنار ویلا که به روف ‌گاردن منتهی می‌شود.


 نکته؛

خرید ویلا ساحلی شمال با نقشه و طراحی فوق جزو یکی از زیباترین و شیک‌ترین‌هاست و پیشنهاد ما به شما این است که اگر زمین ساحلی دارید و تمایل به اجرای چنین سبک و نقشه از ویلا برای ساخت دارید بانیان مسکن با تنوع نقشه ویلا و تعدد ساخت، حاضر به همکاری و اجرای نقشه ویلای فوق می‌باشد.


مشاعات شهرک ساحلی شامل چه مواردی است؟

استخر روباز به همراه جکوزی
خیابان سنگ فرش
اتاق نگهبانی
ساحل خصوصی
فضای سبز شهرک


توجه؛

این شهرک ساحلی با داشتن مشاعات مناسب و زیر ساخت منسجم و منظم هر گونه مشکلاتی که برای بعضی از ویلاهای ساحلی درون شهرک وجود دارد را از خود صلب نموده و امتیاز بهترین شهرک ساحلی در شمال را از آن خود کرده است.

امتیازات و نکات بارز ویلاهای درون این شهرک ساحلی لوکس کدامند؟

سند ششدانگ
جواز ساخت
پایان‌کار
ویو جنگل و دریا


در تصویر زیر جانمایی ویلاها را با هم ببینیم.

 

نمای شهرک ساحلی


قیمت ویلا؛

دوستان ویلاها در دو ردیف 10 واحدی از جنوب به شمال از ویلای شماره 1 تا ویلای شماره 5 ما شاهد 2 میلیارد افزایش از شمال تا جنوب را شاهد هستیم و قیمت پایه برای ویلای شماره 1 در حدود 23 میلیارد و 500 میلیون است و برای ویلای شما ه 5 که به ساحل نزدیک‌نر می‌شود در حدود 32 میلیارد و 500 میلیون است.

از ویلای شماره 6 که قیمتی در حدود 27 میلیارد تومان دارد تا ویلای شماره 10 برای هر ویلا که به ساحل نزدیک‌تر می‌شود حدود 1 میلیارد و 500 تومان افزایش قیمت را شاهد هستیم.

ادامه توضیح قیمت:

ویلای ساحلی شماره 1 (جنوب شرقی) و 12 (جنوب غربی) در این شهرک قیمتی در حدود 45/5 تا ویلای آخری یعنی ویلای شماره 11 (شمال شرقی) و 22 (شمال غربی) که نزدیک ساحل است در حدود 25 میلیارد را داراست.

کلام آخر؛

ویلای ساحلی همیشه در شمال طرف‌دار داشته اما این که ویلای ساحلی شهرکی باشد خوب بسیار ایده‌آل است ما شاهد ویلاهای ساحلی غیر شهرکی نیز هستیم که امکانات و امتیازات شهرک را که مهم‌ترین آن امنیت است ندارند، پس با ویلای شهرکی ساحلی خرید خود را تضمین کنید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.