فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا سند دار شمال - کد: 2444 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 260 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 399،000،000  تومان

خرید ویلا سند دار در شمال کشور امروزه بیشتر توسط مشتریان جستجو میگردد، چون اولویت و امنیت خرید را در سند دار بودن ویلا میدانند. و این که ویلا دارای سند مالکیت میباشد نشان دهنده اعتبار و امنیت بوده و بیشتر افراد، اولویت خرید را در ویلایی میدانند که دارای سند مالکیت ششدانگ باشد و مواردی چون قیمت ویلا، موقعیت، نوع سازه میتواند در آیتم های بعدی خرید ویلا مطرح گردد.
ویلا جنگلی است چرا که در ظلع جنوب جاده کناره و با فاصله 1000 متری تا دریا در محیطی بومی و تهرانی نشین داخل کوچه ای 6 متری قرار گرفته و به عنوان ویلا مستقل و آزاد به همراه سرایدار مشترک بین ویلاهای همجوار، امنیت خود را حفظ کرده است.
فاصله ویلا تا نوشهر حدود 30کیلومتر و در فرعی با فاصله 900 متر از دریا و جاده کناره قرار داشته و با توجه به نزدیکی سوپر مارکت و فروشگاه های برند و مغازه های مورد نیاز برای خرید، مورد مناسب برای افرادی میباشد که به دنبال ویلای مستقل در محیط تهرانی و بومی نشین برای اقامت دائم دارند باشد.
 ویلای سند دار در شمال را میتوان در ویلای شهرکی یا ویلا مستقل ساحلی و جنگلی در سازه های فلت و دوبلکس و نیم دوبلکس و تریبلکس قدیمی و نوساز در مساحت های مختلف سازه و متراژ زمین یافت.
این ویلا جنگلی نوساز تقریبأ شهرکی هم مانند بیشتر ویلاهای فروشی در شمال دارای سند ششدانگ تک برگ میباشد که متراژ زمین در آن قید شده، همچنین ویلا دارای مجوز ساخت بوده که میتوان در پایان کار ویلا مساحت ساختمان که در آن به طور دقیق درج شده را دید.
طبق مدارک و مشخصات دقیق مالکیت موجود ویلا، مساحت 260 متر زمین و 200 متر بنا ویلایی دوبلکس با 3 خواب و 2 سالن یکی در پایین با شومینه و دیگری در بالا معمولی بوده و 3 سرویس بهداشتی در تمامی طبقات و آشپزخانه ای مدرن که با کابینت کامل مجهز شده در طبقه اول و تراس 30 متری دل باز از مشخصات و متریال و طرح داخلی آن می باشد را دید.
به صورت جزیی همان طور که در عکس های ویلای سند دار فروشی در نوشهر موجود است، محوطه ویلا دارای حیاط سازی کامل با کف پوش واش بتن به همراه چاه آب و پمپ مجزا برای ارتقاء آب در محوطه و داخل ساختمان، نمای ساختمان از چوب و دیوار آجری تشکیل شده است.
در طبقه اول هنگام ورود شاهد سالن بزرگ با کف سرامیک و شومینه ای سنگی در گوشه سالن و آشپزخانه و یک سرویس جداگانه به همراه بک خواب معمولی با کمد دیواری را میبینیم، کنار آشیزخانه و دیوار اتاق خواب پله ای چوبی ما را به طبقه اول میرساند که در این طبقه شما سالن بزرگ با دو خواب مستر و تراسی رو به جنگل را خواهید داشت.
سیستم گرمایش ویلا با شوفاژ میباشد که لوله کشی تاسیسات آن انجام شده و رادیاتور نصب نبوده و سقف پایین از کناف و سقف طبقه بالا تماما از چوب کار شده است، ویلا با سند بوده و به طبع دارای کنتور برق و کنتور گاز و جواز ساخت میباشد.
قیمت ویلا با توجه به سند دار بودن آن و موقعیت عالی آن در منطقه نوشهر و روستای ونوش در حدود 410 میلیون میباشد که به خریدار واقعی با شرایط نقد و اقساط کوتاه مدت در حدود قیمت 399 میلیون تومان هم واگذار خواهد شد.
خرید ویلا سند دار در شمال کشور امروزه بیشتر توسط مشتریان جستجو میگردد، چون اولویت و امنیت خرید را در سند دار بودن ویلا میدانند. و این که ویلا دارای سند مالکیت میباشد نشان دهنده اعتبار و امنیت بوده و بیشتر افراد، اولویت خرید را در ویلایی میدانند که دارای سند مالکیت ششدانگ باشد و مواردی چون قیمت ویلا، موقعیت، نوع سازه میتواند در آیتم های بعدی خرید ویلا مطرح گردد.
جمع بندی؛ خرید ویلا سند دار شمال که با این عنوان به شما در این فایل ارایه دادیم، یکی از بهترین ویلاهای فروشی از لحاظ ساخت و مدارک و اسناد کامل در شهر نوشهر واقع شده و با سازه ای دوبلکس 3 خواب مورد مناسب اکثر خریداران تا رنج قیمتی 400 میلیون تومان میباشد که به دنبال خرید ویلای سند دار جنگلی در شمال هستند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.