فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا سیسنگان - کد: 2124 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 900 متر مربع
متراژ بنا: 450 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 1،100،000،000  تومان

خرید ویلا سیسنگان با متراژ زمین در حدود 900 مترمربع و فضای محیطی ویلا در حدود 450 متر میباشد که از این 450 متر مربع حدود 60 متر به سرایداری ویلا که چسبیده به ویلا و در ضلع جنوب غربی ویلا واقع گردیده است میباشد . ویلا با 4 خواب بزرگ که یک خواب در طبقه اول و 3 خواب دیگر در طبقه دوم ویلا و تراسی بزرگ در قسمت شمالی ویلا قرار دارد . در ضمن 2خواب ویلا مستر با سرویس و حمام داخل اتاق خواب میباشد.

 

موقعیت ویلا

ویلا بین نوشهر تا رویان و در منطقه چلک تا سیسنگان با سازه ای زیبا و دلباز با سرایدار و نگهبان جهت برقراری امنیت ویلا و مراقبت و نگهداری از فضای سبز ویلا میباشد.
سند ویلا در دست اقدام میباشد با شرایطی که ویلا دارد با پایان کار و جواز ساخت گرفتن سند ویلا درمرحله بررسی و به اصطلاح ویلا در نوبت سند میباشد.قیمت تمام شده ویلا توسط مالک ویلا و قیمت کارشناسی ویلا در حدود 1 میلیارد و 100 میلیون تومان میباشد.
ویلا به صورت شمالی و جنوبی بنا گردیده که تراس شمالی ویلا وسیع با ویووی شمال و تراس جنوبی ویلا با ویو و دید بینظیر جنگل و کوه و طبیعت بکر و سبز شمال رابه صورت اپن و باز و وسیع دارا میباشد . ویلا در مکانی دنج و محیطی تهرانی نشین واقع گردیده است.

 

متراژ ویلا

ویلا دنج و حیاط دربست با زمین در حدود 800 تا 1000 متر و حیاط سازی زیبا و پرگل در محیطی آرام با چشم انداز زیبای طبیعت بکر و سبز شمال را خواهان وبه دنبال ویلایی با شرایط ویژه میگردید پیشنهاد ما به خریداران ویلا با متراژ زمین بالا و با جواز ساخت و پایان کار مشابه ویلای مذکور میباشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.