فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا شرایطی - کد: 2454

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 6،100،000،000  تومان

خرید ویلا شرایطی در نوشهر شاید برای شما جذاب باشد و می‌خواهیم یک ویلای جنگلی دوبلکس که روی زمینی به مساحت 300 متر در دو‌طبقه با 3 خواب در سازه دوبلکس 200 متری در نوشهر و روستای چلک و حومه احداث گردیده معرفی نماییم.
مشخصات ویلا؛
محوطه‌‌ای زیبا با حیاط سازی کامل، دارای درب ریموت کنترلی مناسب برای ویلاهای مستقل، و سرویس بهداشتی و انباری در قسمت پشت ویلا اجرا گردیده، همچنین در حیاط نیز قابلیت پارک دو خودرو را خواهید داشت.
طبقه اول دارای یک سالن بزرگ، یک اتاق خواب با کمد دیواری، سرویس مجزا بهداشتی و حمام، آشپزخانه کامل با کابینت مدرن و شیک، کف سالن و اتاق‌ها پارکت، سقف چوب درجه یک روس به عنوان لمبه و تراسی بزرگ قیل ورود به داخل ویلا را خواهید دید.
طبقه دوم که با پله‌ای چوبی به آن می‌رسیم، شامل دو اتاق خواب مستر با کمد دیواری، سالن بزرگ پارکت شده و میز بار و تراسی ممتاز رو به جنگل با ویو بی‌نظیر و رویایی را خواهید داشت.
قیمت خرید ویلای شرایطی؛
قیمت پیشنهادی مالک با توجه به هزینه‌هایی که انجام داده و محاسبه سود مالک در حدود 6 میلیارد و 100 میلیون تومان می‌باشد، و همان‌طور که گفتیم می‌توانید خرید شرایطی داشته باشید و نحوه پرداخت به صورت نقد و اقساط خواهد بود، البته حدود نیمی از مبلغ نقدی و مابقی قسطی و شرایطی با توافق طرفین خواهد بود.
امتیازات ویلا؛
خرید ویلا به صورت شرایطی خود امتیاز بزرگی است اما علاوه بر این، چشم‌انداز رویایی جنگل، از لحاظ مدارک و اسناد دارای مجوز ساخت و پایان‌کار بوده و سند ویلا شورایی قابل تبدیل به سند ششدانگ مالکیت خواهد بود.
ویدیو ویلای فروشی شرایطی در نوشهر جهت انتخابی آگاهانه در منزل

محاسن خرید ویلا شرایطی در نوشهر؛
در مورد محاسن خرید ویلا در چلک نوشهر از روستاهای ساحلی در غرب استان مازندران که می‌خواهیم عنوان کنیم، باید خاطر نشان کرد چون این منطقه از نوشهر به ساحل نزدیک بوده و از طرفی با جنگل حدود 700 متر فاصله داشته و ساختمان‌های ویلایی فروشی در دل جنگل در این منطقه دید دریا را شفاف و بدون مشرف دارند، همچنین با موقعیتی جغرافی بین دو شهر رویان و نوشهر و استفاده از امکانات و امتیازات تفریحی و تجاری این دو شهر برای همه شما می‌تواند خریدی مطلوب و جذاب باشد، و در این بین بیش‌تر ویلاها به صورت نقدی به فروش می‌رسد و چنانچه بتوانید خرید شرایطی ویلا در محدوده نوشهر داشته باشید باید بگویم چنانچه از همه نظر ویلا ایده‌آل باشد شما در این روش خرید ویلا سود کرده‌اید.

به صورت مجازی می‌توانید از طریق کلیپ زیر از ویلا دیدن کنید.

موضوع خرید ویلای شرایطی در شمال یک موضوع گسترده و مهم است، چرا که تبلیغات کذایی فروش ویلا در شمال بین بعضی افراد و مشاوران املاک موجود هست که خواه ناخواه افراد را به سمت خود می‌کشاند.به عنوان مثال: با 300، 200، یا 500 میلیون صاحب ویلا شوید و یک عکس ویلای لوکس را در آن تبلیغ می‌گذارند، با این ترفند افراد مختلف را حتی برای پرسیدن شرایط خرید این ویلا با شگرد‌های نا‌جوانمردانه به سمت محل می‌کشاند، لازم به ذکر است این ترفند بعضا پوچ و فقط برای کشاندن خریداران به سمت خود است.
به صورت عرف و معمول کمتر افرادی هستند که خواهان خرید ویلا بصورت تمام نقد باشند و این‌کار را انجام دهند چون هزینه ویلای لوکس با پرداخت نقدی ممکن است سنگین و پرداخت آن برای خریدار سخت باشد، پس عموما خریداران برای خرید بصورت شرایطی مراجعه می‌کنند.

برای خرید شرایطی ویلا می‌توان به چند مورد اشاره کرد:
اول این‌که فروش ویلا به صورت شرایطی در شمال و یا این‌که ویلایی در منطقه مورد نظر وجود داشته باشد که بتوان آن ویلا را به صورت شرایطی خرید و در گام بعدی، عمدتا این‌که خریدار نصف مبلغ را نقد و الباقی را طی چند فقره چک یا قسمت قسمت و در چند ماه پرداخت می‌کند که این نوع خرید و اعمال شرایط برای الباقی مبلغ ویلا مستلزم اعمال سود می‌باشد (البته در مواردی نیز از این سود صرف نظر می‌شود).
دوم این‌که یک ویلا به صورت تمام شرایط و اقساط پرداخت می‌شود، به طوری که طی یک قرارداد فی‌مابین خریدار و فروشنده در حضور مشاور املاک منعقد تا مدت و مبلغ هر پرداخت و تعهدات طرفین معامله مشخص شود.

سوم این‌که یک ویلا به صورت مضاربه‌ای خریداری شده که در متن‌های قبلی این شرایط نیز به صورت کامل توضیح داده شده و از توضیح آن صرفه نظر می‌کنیم.
مشاور املاک بانیان مسکن این افتخار را دارد که با معرفی ویلای خوب و باب دل برای خریداران که ترجیحا در این قسمت راجع به فروش ویلای شرایطی در شمال صحبت داشته‌ایم که با چنین شرایطی قصد خرید داشته یا خواهان فروش هستید در کنار شما حضور داشته باشد.
خرید ویلا شرایطی را بیش‌تر در مناطق نامرغوب و درجه چندم شمال که از لحاظ جذابیت محیطی و با فاصله زیاد از دریا و جنگل واقع شده‌اند را خواهیم دید، تفاوت خرید ویلا شرایطی با خرید نقدی ویلا در شمال موارد خاص و جزییات قابل بحثی دارد که در مطالب قبل به آن‌ها اشاره داشتیم و مطالعه این مطالب شما را در شناخت مناطق مختلف شمال برای خرید ویلا یاری می‌دهد.
ویلای شرایطی و اقساطی برای خرید در نوشهر، رویان، متل‌قو کم‌تر خواهید دید. چه‌بسا یافتن موردی از ویلا با شرایط فروش طولانی مدت و بعضا یک‌ساله در شهرهای پرفروش شمال شانسی است که می‌توان با اعتماد به یک مشاور املاک معتبر و با صداقت در شهرهای ساحلی نوشهر و رویان به دست آورد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.