فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا شمال - کد: 2043 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 270 متر مربع
متراژ بنا: 215 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،200،000،000  تومان

خرید ویلا شمال و فروش ویلا در شمال، یکی از اهداف بزرگ شرکت بانیان مسکن شمال جهت رضایت‌مندی مشتریان و خریداران ویلا در شهرهای شمالی کشور ایران می‌باشد.
هدف ما برای خرید ویلا در شمال، در وحله اول و گام نخست سندیت ویلا و خریدی مطمئن برای کسانی که قصد و نیت خرید ویلا در شمال را دارند می‌باشد، در گام بعدی ویو و چشم انداز ویلایی است که قصد خرید ویلا را دارید، چون چشم انداز ویلا و مناظر اطراف ویلا برای ما اهمیت زیادی دارد، به طوری که فواصل ویلاها در شمال باید رعایت شده باشد تا هنگام استفاده از تراس ویلا دچار ناامنی و احساس موئذب بودن به مشتریان دست ندهد، بلکه باید احساس آرامش و امنیت به خریدار ویلا در شمال را القا کند.
خرید ویلا در نوشهر با قیمتی مناسب و ارزان در صورت جنگلی بودن ویلا و متراژ زمین تا 200 متر و بنایی نیم پیلوت و یا نیم‌دوبلکس با دو خواب تا 200 میلیون نیز برای فروش تا سال 95 موجود بود اما در سال 98 چنین نیست و قیمت‌ها تقریبا 3 برابر شده است.

 

فروش ویلا شرایطی و خرید ویلا شرایطی و فروش ویلا اقساطی با قسط بلند مدت در شمال و خرید ویلا قسطی در شمال در بازار امروز ملک و املاک در شمال و کشور طرفدار و خواهان زیادی دارند.
خرید ویلا شمال همان‌طور که می‌دانید در هر زمانی حتی در هنگام رکود بازار از رونق برخوردار است و در هر فصلی شاهد خرید و فروش ویلا و زمین خواهیم بود.
ویلا در شمال انواع مختلفی از لحاظ سازه و موقعیتی داراست و با هر توان مالی می‌توان در مناطق مختلف صاحب ویلا شد، البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که مناطق مختلف دارای قیمت و ارزش متفاوتی می‌باشد، به گونه‌ای که قیمت ویلا در مناطق شناخته شده و معروف شمال دارای ارزش بیش‌تری نسبت به مناطق ضعیف‌تر و درجه دو یا سه ویلایی در شمال هستند.
 

خرید ویلا ساحلی یا ویلای جنگلی در مازندران

ویلای شمال بیشتر برای فروش در مازندران و شهرهای ساحلی این استان وجود دارد و اکثر مشتریان تمایل به خرید ویلا در مازندران رغبت دارند و با توجه به بودجه خرید مناطق ساحلی یا جنگلی نزدیک به دریا را در اولویت داشته و ما نیز طبق همین اصل سعی در انتخاب بهترین ویلاهای فروشی در مازندران را برای شما گلچین و در سایت بانیان مسکن معرفی داشته‌ایم.
دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.