فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا شمال سیسنگان - کد: 2406 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 180 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 700،000،000  تومان

در جستجوی ویلای دوبلکس 3 خواب در شمال هستید؟ دوست دارید ویلایتان شهرکی باشد یا مستقل؟ ویلا جنگلی باشد یا ساحلی؟

ما به عنوان مشاور، اول می‌پرسیم شما چقدر توان خرید دارید؟ تا با توجه به مبلغ خرید شما بهترین مورد ویلای فروشی نزدیک به سلیقه شما را معرفی نماییم.

خرید ویلا شمال سی‌سنگان موردی است جنگلی، 3 خواب، هم مستقل و هم شهرکی، چرا که در منطقه‌ای تهرانی نشین با ویلاهای متعدد در کنار خود اعمار گردیده و با قیمت 700 میلیون تومان به فروش می‌رسد و اگر توان خرید ویلا تا 700 میلیون تومان در شمال را دارید این گزینه از خرید ویلا شمال سی‌سنگان می‌تواند انتخابی خاص باشد.

خرید ویلا شمال سی‌سنگان که از روستاهای پرطرف‌دار و پرفروش ویلا در نوشهر و استان شمالی کشور می‌باشد، ما را بر این داشته ویلا تا قیمت خرید 700 میلیون تومان را به شما معرفی کنیم که ویلا کامل و مناسب خرید افرادی است که تا سقف این قیمت توان خرید ویلا در شمال و حومه نوشهر تا سی‌سنگان را دارند.

مشخصات ویلا؛
ویلای فروشی در سی‌سنگان با نقشه‌ای در دو طبقه و به صورت دوبلکس 1 خواب پایین و 2 خواب بالا در متراژ 180 متر در مساحت زمین 200 متر به صورت شمال جنوبی اعمار شده است و در مورد نقشه و پلان ویلا باید گفت كه جزو نقشه‌های کامل و بدون پرتی و پرطرف‌دار بین فروشندگان ویلا در شمال است.

در مورد نوع ساخت ویلا همان‌طور که در عکس فروش ویلا در سیسنگان و در این قسمت مشخص است از متریال درجه یک با سالن بزرگ به اضافه آشپزخانه کامل و یک خواب با کمد دیواری و یک سرویس در کنار اتاق خواب و یک سالن نشیمن و دو خواب با کمد دیواری و خواب مستر و یک سرویس مجزا با تراس رو به کوه در محله و منطقه‌ای تهرانی نشین با ویلاهای هم‌طراز نزدیک شهر و جاده سراسری شمال اعمار گردیده است را خواهید دید.

قيمت فروش ویلا؛
توسط مالک قیمت نهایی خرید ویلا در شمال سی‌سنگان برای شما با توجه به نوع سازه و مساحت بنا و زمین و موقعیت تهرانی نشین ویلا و این‌که ویلا نزدیک شهر نوشهر این و هم‌چنین با فاصله نزدیکی که به دریا و جنگل دارد و به طور کل با دارا بودن ویژگی‌های مهم و ضروری در خرید ویلا، با قیمت حدود 700 میلیون تومان با امکانات و امتیازات نصب شده که شامل کنتور گاز و برق و آب شهری و متریال ساخت درجه یک به خریداران ویلا در سی‌سنگان با تصاویر كامل معرفی و به فروش می‌رسد.

خرید ویلا شمال که گستره‌ای وسیع در نوار ساحلی دریای خزر داشته و در این مسیر استان مازندران گوی سبقت را با وجود شهرهایی چون متل‌قو، رامسر، نوشهر و نمک‌آبرود نسبت به استان‌های شمالی در حوضه خرید ویلا در شمال ربوده و بیشتر این خرید و فروش‌ها به چهار شهر فوق به انظمام روستاهای شناخته شده شهرستان نوشهر مانند سی‌سنگان و چلک كه مابین نوشهر و رویان قرار دارد معطوف می‌گردد.

خرید ویلا در شمال سیسنگان كه بیشتر به نام پارک سی‌سنگان كه دارای وسعت حدود 600 هكتار است كه از غرب وصل به روستای توسکاتک و از شرق وصل به روستای ملاکلا و صلاح‌الدین‌كلا و از جنوب به رشته كوه البرز و از قسمت شمالی نیز به دریا و ساحل خزر متصل بوده و این طبیعت بکر با آب و هوایی خاص باعث رونق خرید و فروش ویلا در سی‌سنگان نسبت به روستاهای هم‌جوار خود شده است، این روستای توریستی در 28 کیلومتری شرق شهرستان نوشهر گوی سبقت را در زمینه خرید ویلا در نوشهر و فروش ویلا از رویان تا نوشهر ربوده و به صراحت می‌شود گفت که به خود اختصاص داده است.

نکته؛ بیشتر افراد برای تبلیغات فروش ویلا در نوشهر و حومه و اطراف این شهر با تبلیغ فروش ویلا در سی‌سنگان و يا خرید ویلا زیر قیمت در سی‌سنگان سعی در جذب مشتری داشته و با آگاهی از این موضوع که بیشتر افراد در جستجوی خرید ویلا در رویان و نوشهر هستند با سی‌سنگان و موقعیت عالی این منطقه آشنایی داشته و با توجه به این نكته جلب مشتری می‌کنند، در صورتی كه ویلای فروشی در سی‌سنگان نبوده و یا چند کیلومتر با سی‌سنگان فاصله دارد و در مناطق و روستاهای اطراف واقع شده است، پس با دانستن این موضوع و بررسی تبلیغات غیر واقعی فروش ویلا در شمال از دام این افراد که منجر به اتلاف وقت و هزینه و در آخر استرس شما خواهند شد برهید.

کلام آخر؛
خرید ویلا شمال در هر مکانی که باشد برایتان رنگ و بوی خاص خود را دارد و این که شما در چه منطقه‌ای از شمال در جستجوی ویلا برای خرید هستید کاملا شخصی و سلیقه‌ای است.

خرید ویلا شمال سی‌سنگان یکی از محبوب‌ترین‌هاست، چرا که در یکی از بهترین مناطق شمال و در مازندران واقع شده است، جایی که جنگل و دریا به هم وصل گردیده، مکانی که دقیقا مابین دو جاده هراز و کندوان واقع شده، داشتن مناطق دیدنی فراوان، نزدیک بودن به رامسر و متل‌قو در غرب و بابل‌سر و رویان در شرق، همه و همه دلیل بر محبوبیت و شناخته شدن این منطقه زیبای ویلایی در شمال است که ما در این قسمت از آن به نام خرید ویلا شمال سی‌سنگان یاد کرده‌ایم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.