فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا شهرکی ارزان قیمت - کد: 2248 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 210 متر مربع
متراژ بنا: 160 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 210،000،000  تومان

خريد ويلا درون شهرك ، نزديك به جاده در محدوده توريستي شهرستان نوشهر واقع در روستاي چلندر با سوئيت سرايداري و نگهباني با درب ريموت كنترلي ، جهت امنيت و كنترل ورود و خروج در مجموعه اي تهراني نشين با تعداد 30 ويلا آماده و در حال سكونت فصلي ، كه اين ويلا نيز جزو ويلاهاي موجود در اين شهرك با قيمتي ارزان به فروش گذاشته شده است .

 

قیمت ویلا

 

خريد ويلا شهركي ارزان قيمت در شمال خصوصأ در مناطق جذاب و توريستي شمال ، به تعداد محدود و اندك يافت ميشود و اكثر ويلاها با اجتماع زياد و درون شهرك با امنيت كامل و با قيمتي بالاي 200 ميليون تومان معرفي و عرضه ميشوند ، اما اين ويلا با مزيت شهركي و بناي دوبلكس در دو طبقه و دو خواب با قيمتي در حدود 210 تا 200 ميليون تومان تمام و به صورت نقد و اقساط 3 ماهه به فروش ميرسد و جزو ويلاهاي فروشي تا 200 ميليون شهركي مطرح است .

 

مشخصات، متریال‌های استفاده شده و امکانات ویلا

 

مشخصات ظاهري و متريال اين ويلا ارزان قيمت درون شهرك ، شامل زميني به مساحت تقريبي 210 متر با حياط سازي كامل و بناي دوبلكس دو خوابه به متراژ حدود 160 متر با نمايي زيبا و متريال مرغوب و نصب تمامي امتيازات كنتور برق و كنتور گاز و كنتور آب ويلا كه متصل به بافت شهري ميباشد ، و گرمايش ويلا با بخاري برقي و آب گرمكن ديواري بوتان و سرمايش از طريق اسپيلت موجود در سالن و اتاق خوابها تأمين ميشود .

متريال و مصالح كاربردي ويلا درون شهرك ، شامل ديوارهاي بلوكي با تعمير سياه و سفيد و پوشش رنگ پلاستيك سفيد و در بعضي از ديوارها با لمبه و چوب روس رنگ روشن پوشيده شده ، سقف داخلي ويلا با سيمان سفيد و رنگ و در بيشتر قسمت ها با لمبه چوبي تزيين شده است ، ماشي و سراميك درجه يك با كابينت ام دي اف درجه يك و شيرآلات مرغوب براي فروش به خريداران با تصاوير كامل از بيرون و داخل ويلا و محيط شهرك درون سايت معرفي شده است .

شرح ويلا و نوع سازه و نقشه ي ويلا به گونه اي است كه هنگام ورود به داخل ويلا در طبقه فلت و اول با يك سالن و يك آشپزخانه و يك سرويس و حمام در زير راه پله طبقه دوم مواجه و با عبور از پله هاي چوب و أستيل به طبقه دوم ويلا با دو خواب همراه با كمد ديواري و يك خواب رو به تراس غربي و يك سالن نشيمن كوچك كه به تراس شرقي با ويو و چشم انداز شهرك و جنوب كه به مناظر جنگل و رشته كوه هاي البرز را به تصوير ميكشد .

فروش ويلا شهركي ارزان قيمت و با قيمتي تا 200 ميليون تومان طبق سليقه شما ميتوان اين ويلا را معرفي كرد كه تمامي خواسته هاي شما از يك ويلاي شهركي ارزان قيمت درون مجموعه اي تهراني نشين و قرارگيري در شهرك متوسط از لحاظ كلاس و رتبه داراست.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.