فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا شهرکی با سند - کد: 2440

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 800 متر مربع
متراژ بنا: 370 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 12،000،000،000  تومان

ویلا شهرکی در نوشهر با قیمت های مختلف در حومه این شهر تا رویان وجود دارد و شما ویلای لوکس با سازه ای مهندسی ساز در متراژ بالای 300 متر را طی بیشتر موارد در شهرک های برند و لوکس خواهید دید، چرا که شهرک لوکس کشش ویلای تاپ و شیک را با قیمت خوب برای سازندگان در بر دارد و اکثر مهندسان معمار ترجیح به ساخت و ساز ویلا در شهرک برند و تاپ منطقه در شمال دارند و نمونه ای از این ویلا را در این قسمت به شما معرفی میکنیم.

خرید ویلا شهرکی با سند بهترین گزینه برای افرادی است که امکان خرید ویلا در شمال را داشته و مواردی از این دست ویلاها به صورت متمرکز و یا در شهرک های پراکنده وجود دارند که در قیمت های چند صد میلیونی تا چند میلیاردی به شما معرفی میشود.
خرید ویلا سنددار شهرکی از آن جهت که در محیطی محصور و أمن با تیپ ویلاهای مشابه با نظم ساخت خاص کنار هم با امنیت کامل و نگهبان شبانه روزی و همچنین مدیریت منظم برخوردار بوده و این موضوع باعث شده تا این دسته از ویلاها طرفداران بیش‌تری نسبت به ویلاهای مستقل و بیرون از شهرک در شمال داشته است.
ویلای سند دار داخل شهرک را میتوان در بیشتر مناطق شمالی جستجو کرد اما با قیمت های متفاوت که این تفاوت قیمتی به کلاس شهرک و موقعیت ساحلی و جنگلی شهرک و مساحت زمین و نوع سازه و همچنین متراژ ویلا بستگی دارد.
ویلای شهرکی فروشی دوبلکس 370 متری با زمین حدود 800 مترمربع که دارای سند مالکیت تکبرگ و پایان کار بوده و همچنین امتیازات و انشعابات نصب شده روی ویلا نشانگر امنیت مالکیت برای شما خریدار محترم میباشد که با نقشه ای دلباز و مهندسی ساز دارای مشخصات و متریالی خاص بوده، که این مشخصات خرید آن را به دلیل شهرکی بودن و متریال درجه یک با نقشه ای جادار و زیبا در چهار خواب متمایز نموده و با توضیحات و تصاویر کامل از داخل و بیرون ویلا به عزیزان معرفی میکنیم که به ترتیب ذیل میباشد.
قیمت خرید این ویلا سنددار داخل شهرک حدود 12 میلیارد با مشخصات مساحت بنا و زمین فوق بوده و علاوه براین متریال ساخت درجه یک و مبله شده کامل ویلا نیز از محاسن قابل توجه در این ویلای میلیاردی شهرکی در ونوش نوشهر میباشد.
ویلای دو طبقه با 4 خواب مستر و تراس بزرگ و سالن دلباز و محوطه ای خوش رخ که دل هر بیننده ای را می رباید، برای فروش در شهرک با قیمت مذکور قابل مذاکره به خریدار تحویل داده خواهد شد.
در مورد نوع نقشه میتوان مشابه ویلاهای لوکس شهرکی که یک خواب در پایین و سالن بزرگ با آشپزخانه و اتاق پخت جداگانه و 3 خواب مستر با سالن و تراس رو به شمال در طبقه دوم در نظر گرفته شده مشابه ویلاهای این سبکی برابری داد.
نتیجه: پول کافی و در حدود 2 میلیارد برای خرید ویلا در شمال نظر گرفته اید؟ دقت نمایید اولویت خرید شما ویلای سند دار داخل شهرک با سازه ای شیک و خوش ساخت در زمینی مناسب با ویو و چشم انداز کامل و در شهرکی جنگلی نزدیک به دریا با امنیت و موقعیت خوب باشد تا زمانی که اقدام به فروش ویلا نموده اید، بتوانید در اسرع وقت و با سود مناسب این کار را انجام دهید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.