فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا قسطی شمال - کد: 2140 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 350 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 850،000،000  تومان

خرید ویلا قسطی در شمال ، شامل ویلای فوق نمیباشد . این ویلا با داشتن حدود 500 متر مربع زمین با بنایی در حدود 350 متر مربع و با دارا بودن امتیازات کامل آب و برق 3 فاز و کنتور گاز و قرار گیری در یکی از شهرکهای لوکس و زیبای شمال جزو ویلاهای شیک و لوکس شهرک با قیمتی در حدود 850 میلیون تومان میباشد .

 

شرایط خرید ویلا قسطی در شمال

نحوه خرید ویلا به صورت شرایطی و اقساطی به گونه ای است که خریدار ویلا ، نصف مبلغ توافقی ویلا را نقدا به مالک پرداخت و مابقی پول ویلا را به صورت قسطی ، یا ویلا با قسط طولانی مدت و یا ویلا با قسط کوتاه مدت که بسته به شرایط پرداخت از طرف خریدار و توافق بین خریدار ویلا و فروشنده ویلا دارد .
ویلا با نقشه ای زیبا و شیک با بنای در حدود 350 متر و تراس زیبا و بزرگ رو به جنگل و کوه و با داشتن 3 خواب بزرگ و خوابها به صورت مستر ، که یک خواب در طبقه اول و 2 خواب با یک نشیمن نسبتا بزرگ در طبقه دوم این ویلای لوکس و مدرن شهرکی قرار دارد .
ویلا با سند شش دانگ و جواز ساخت و پایان کار ، داخل شهرک با نگهبانی دایمی و 24 ساعته و تک تک ویلاها دارای کنتور برق 3 فاز و کنتور آب و کنتور گاز به صورت خصوصی و مجزا دارا میباشند .
خرید ویلا قسطی و به صورت شرایطی ، بسته به توافق خریدار ویلا و فروشنده ویلا دارد . در بعضی موارد طبق توافق فروش ویلا به صورت اقساطی و فروش ویلا به صورت شرایطی با پرداخت پول از طرف خریدار ویلا به صورت قسطی و اقساط بلند مدت و فروش ویلا قسطی با شرایط بلند مدت به طوافق طرفین بستگی دارد .
هست مواردی که فروشنده ویلا حاظر به فروش ویلا به صورت شرایطی و اقساطی آن هم با اقساط طولانی مدت و نصف پرداختی نقدی و مابقی پول ویلا به صورت اقساطی و شرایط بلند مدت توسط خریدار پرداخت گردد که در مورد این ویلا میتوان گفت نهایت خرید این ویلا ، نصف نقد و مابقی پول طی نهایتا 4 ماه باید به فروشنده ویلا پرداخت گردد.
چنانچه خریدار ویلا حاظر به ، خرید نقدی ویلا در شمال و پرداخت پول ویلا به صورت نقدی به فروشنده ویلا شود ، فروشنده ویلا تخفیف ویژه برای خریداران نقدی ویلا در نظر دارد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.