فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا لوکس - کد: 2126 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 445،000،000  تومان

خرید ویلا لوکس داخل شهرک با امتیازات آب ، برق ، گاز و با متریال و مصالح درجه یک و مرغوب ، ویلا لوکس داخل شهرک با 250 متر زمین و 180 متر بنای نوساز و شیک با 3 خواب و دو خواب مستر ، ویلا به صورت شمالی و جنوبی احداث گردیده است . تراس جنوبی ویلا با دید کامل و مسلط جنگل و کوه در شمال همراه است . سیستم گرمایش ویلا با پکیج و موتورخانه و شوفاژ است.

 

متراژ ویلا

خرید ویلا لوکس و مدرن با نما وسازه ای زیبا در شمال و محدوده نوشهر تا سیسنگان واقع گردیده است.متراژزمین کلی موجود در شهرک حدود 7000 متر مربع است که زمین داخل شهرک تفکیک شده و به قطعات 250 متری تا 400 متری متغیر است . حدود 20 دستگاه ویلا در شهرک احداث و در حال ساخت میباشد.فروش ویلا لوکس و شیک در شمال بسته به سلیقه و مصالح کاربردی در ویلا و موقعیت جغرافیایی ویلا از لحاظ ویو و چشم انداز ویلا در شمال میباشد.
ویلای معرفی شده به خریداران ویلای شیک و مدرن بسیار ویلای جذاب و دیدنی و باکلاسی میباشد . این ویلای لوکس و شیک به فروش رسیده اما مورد مشابه این ویلا در همان منطقه برای فروش با همان کیفیت و زیبایی ساخت موجود است و به خریداران ویلا لوکس جهت خرید معرفی شده است.

 

موقعیت مکانی ویلا

فروش ویلا لوکس داخل شهرک شیک و مدرن با قیمت مناسب و حتی در بعضی موارد فروش ویلا لوکس و شیک زیر قیمت درشمال داخل شهرک از خواسته های خریداران ویلا و کسانی که قصد خرید ویلا لوکس و نوساز را دارند میباشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.