فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا متل قو تا نوشهر - کد: 2271

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: 3،800،000،000  تومان

خرید ویلا از متل قو تا نوشهر ، كنار جنگل و در پاي كوه با بنای احداثی دوبلكس ، شخصي ساز، داخل محيطی تهرانی نشين و جذاب به آدرس استان مازندران ، شمال كشور در شهرستان زيبا و سرسبز نوشهر تا رويان قرار دارد .

ويلافروشی در حاشيه جنگلهای بكر و زيبای شمال ، با امكاناتی كامل در پای كوه و جنگل با سند ششدانگ در يكی از بهترين منطقه های شمال از متل قو تا رويان با بهترين و متعادل ترين آب و هوا و زيباترين مناظر در 25 كيلومتری شهر بندری نوشهر به طرف رويان در روستای زيبای صلاح الدين كلا قرار دارد كه از نظر موقعيت جغرافيايی اين روستا از سمت شرق به روستای ونوش متصل و از سمت غرب به روستای ملاكلا و جنگل هاي زيبای سيسنگان منتهی ميشود .

ويلا فروشی كنار جنگل با تمام امكانات در يكی از بهترين مناطق تهرانی نشين شمال كشور و معروف در حاشيه جنگل و متصل به كوه ، دارای امكاناتی شامل سند شش دانگ، جواز ساخت، كنتور برق ، كنتور گاز و لوله كشی شوفاژ به طور كامل به داخل ويلا و متصل به آب لوله كشی روستايی ميباشد .

فروش ويلا دامنه كوه و در حاشيه جنگل داخل شهرک و يا به صورت مستقل و شخصی ساز، لوكس با زمينی به مساحت 300 متر مربع و بنايی به مساحت 220 متر مربع به صورت دوبلكس است در طبقه اول اين ويلا يک سالن بزرگ قرار گرفته كه كف تمام سالن سراميک ميباشد و قسمتی از ديوارهای داخل سالن با سنگ های آنتيک نما سازی شده است كه به زيبايی جلوه ميكند، و بعضی از قسمت های ديگر آن نيز با بلوک های شيشه ای درست شده است كه زيبايی آن را دو چندان كرده است . در قسمت ديگر سالن يک اتاق خواب و سرويس بهداشتی بزرگی و همچنين آشپزخانه قرار دارد كه آشپزخانه آن تماما كابينت كاری شده از جنس ام دي اف ترک با طرح چوب ميباشد . سقف سالن و تمامی راه پله ها برای رفتن به طبقه بالا همگی از بهترين جنس چوب و لمبه روسی ساخته شده است .

در طبقه بالای يا دوم اين ويلا ، نشيمن به همراه سه اتاق خواب بزرگ قرار دارد كه يكی از اتاق ها مستر است و يک سرويس بهداشتی مجزا با بهترين نوع شيرآلات نيز در همين طبقه قرار گرفته است و كف تمام قسمت های بالايي ويلا و اتاق ها نيز همگی سراميک هستند .

اين ويلای زيبا با سازه ای شيک و كاملا مهندسی ساز بدون پرتی دارای دو تراس بزرگ شمالی و جنوبی ميباشد كه تراس جنوبی كاملاً مشرف به كوه و جنگل است و تراس شمالی آن به طور كامل مشرف به تمام قسمت های مناظر و محيط های اطراف ميباشد ، نماي بعضی از قسمت های بيرونی ويلا فروشی از متل قو تا رویان با دور دامنه که با سنگ های  آنتيک زيبايی نماسازي شده ، همينطور قسمت هايی از حياط اين ويلا با جدول های بتونی طرح چوب ساخته شده است و قسمت های ديگر آن تماما باغچه كاری و درختكاری شده است و از چهار طرف برای امنيت بيشتر با ديوار محصور شده ميباشد .

ويلا فروشی شخصی ساز جنگلی در نوشهر ، و شمال كشور از متل قو تا رويان در 25 كيلومتری شهر توريستی نوشهر در روستای صلاح الدين كلا واقع شده است كه اين روستا نسبت به روستاهای اطراف خود از مزييت های بيشتری برخوردار است ، كه از جمله به داشتن درمانگاه شبانه روزی ، داروخانه ، بانک ، امور مشتركين و يكی از مراكز بزرگ خريد ميتوان اشاره كرد و از ديگر حسن های آن نزديک بودن اين روستا به پارک جنگلی سیسنگان و سد خاكی آويدر است كه بسيار ديدنی ميباشند .

 اين ويلا با نقشه ای زيبا و بدون فضای پرتی با زمينی به مساحت 300 متر مربع و ساختمانی با زيربنای 220 متر مربع به صورت دوبلكس با چهار اتاق خواب با سند شش دانگ و با فاصله كمتر از 10 دقيقه به جاده اصلی و ساحل دريا و كاملا حفاظت شده با قيمتی مناسب و كارشناسی شده به مبلغ 3 میلیارد و 800 تومان قيمت گذاری شده است .

فروش آپارتمان بین نوشهر تا متل قو ، را از سایت املاک و شرکت ساختمانی بانیان مسکن امن شمال با مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک شمال کشور بخواهید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.