فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا مدرن شمال شهرکی - کد: 2402 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 800 متر مربع
متراژ بنا: 380 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،950،000،000  تومان

خرید ویلا مدرن و شیک شهرکی را در بعضی از مناطق جنگلی و ساحلی خواهیم دید و لوکس بودن شهرک بدین معنی است که ویلاهای متعدد با سازه های مدرن و لوکس و نقشه های امروزی و شیک درون شهرک با فاصله زیاد از هم و مشاعات زیاد شامل پارک شهرک و محوطه ورزشی و داشتن استخر مشاع و خیابان های عریض و فضا سازی زیبا شهرک با مدیریت منظم و اساسی را شامل میشود .
خرید ویلا مدرن و لوکس درون شهرک بزرگ منطقه نوشهر به سمت سیسنگان در سازه ای 4 خواب در مساحت زمین حدود 800 متر و بنا دوبلکس حدود 400 متری به صورت شمال جنوبی با محوطه ای زیبا با گل ها و درختان زینتی و نصب تمامی کنتورهای ضروری ویلا به صورت مبله کامل و آماده استفاده خریدار با قیمت نهایی در حدود 1 میلیارد و 950 میلیون تومان به خریدار واقعی معرفی میشود .
نوع نقشه و سازه ویلا لوکس در شهرک مد نظر به ترتیبی است که بعد از گذر از محوطه زیبا در حیاط وارد ویلا با سالن بزرگ و آشپزخانه مجهز و کامل با تمامی لوازم نیاز ویلا در کنچ سالن و یک خواب مستر در گوشه پذیرایی که مبله  بوده و یک سرویس بهداشتی و دوش حمام در کنار پله و بعد از عبور از پله ای پهن و جوبی به طبقه دوم با سالن نشیمن که میز بیلیارد و مبل های لوکس و 3 خواب مستر بزرگ با کمد دیواری و دو تراس شمال جنوبی در حدود 25 متر رو به دریا و محوطه شهرک را در عکس های داخلی و بیرونی از ویلا در سایت املاک بانیان مسکن فعال کشور در شمال خواهید دید .
فروش ویلا لوکس شهرکی در شمال و در بهترین منطقه نوشهر که این مناطق زیبا را در ونوش و نخ شمال و چلک خواهید دید و این ویلا لوکس با فاصله نزدیک تا دریا و جنگل مورد مناسب فروش ویلا برای افرادی میباشد که قصد و توان خرید ویلا سوپر لوکس و مدرن به صورت مبله و فرنیش کامل در شمال دارند میباشد .
ویلای لوکس و شهرک مدرن جنگلی در شمال شامل ویلاهای مدرن با طراحی بی نظیر و موقعیت مكانی عالی خود جایگاه ویژه ای نزد سازندگان پیدا کرده و سبک مدرن با الگو ها و زیبایی های خود حس سادگی را به مخاطب القا میکند ، این سبک میتواند در دست های یک معمار خبره به زیبایی به تصویر کشیده شود .
ویلاهای مدرن اغلب دارای روف گاردن های بزرگ و شومینه های خاص هستند و اگر شما فردی هستید که از سادگی و خلوت بودن محیط ویلا لذت میبرید باید بگویم بهترین گزینه را برگزیده اید زیرا این سبک دارای احجام منظم و ساده ی معماری است و رنگ و هارموني ويلا با محيط در این سبک به صورت خنثی استفاده میشود و ما رنگ های جیغ را کمتر مشاهده میکنیم ، اگر سبک مدرن ارگانیک را در خود حفظ کند میتوان گفت یک اثر هنری زیبا را بوجود خواهد آورد .
در ویلاهایی با سبک مدرن متریال معمولا استیل _ سیمان و سنگ است كه ما در سبک مدرن و ویلاهای شيك درون شهرك شمال در سبک مدرن هیچگونه پیچیدگی نمیبینم و از پرده و فرش گرفته تا سرویس خواب و روشویی سرویس كه سادگي و زيبايي خيره كننده خواهد بود و در واقع سبک مدرن رابطه ی مستقیم با کاربرد از محیط پيرامون خود دارد .
شهرک های مدرن دارای یک نظم و سادگی خاصی هستند كه در ویلاهای مدرن جنگلی به گونه ای طراحی میشوند که بهترین دید را به جنگل داشته ، همينطور ویلاهای لوکس و مدرن شهركی دارای تنوع و متراژ های گوناگونی است كه به طور كلي ویلاهای مدرن میتواند یک محوطه سازی و استخر مدرن نیز داشته باشد ، این گونه ویلا ها هرگز از نظر طراحی قدیمی نخواهند شد و نورپردازی در ویلاها و شهرک های مدرن به سازه برتری و زیبایی بیشتری میدهد بطوری که چشم هر بیننده ای را به خود جذب میکند و اگر خواستار ویلاهای مدرن و زندگی لوکس هستید بازدید این شهرک بی نظیر با تنوع ويلاهاي اعماری به سبک روز با متريال و چشم انداز لاكچري را به تعویق نیندازید .
ويلا مدرن و لوكس در شمال و يا دیگر مناطق كشور علاوه بر زیبایی در سازه بايد در محیط و منطقه ای زیبا نيز اعمار شده باشد و علاوه بر زیبایی ظاهری ویلا زیبایی شهرک و مکان لوکس و ویو چشم نواز طبیعت اطراف نیز در این مهم دخیل خواهد بود .
خرید ویلا مدرن و لوكس شهركی در شمال قواعد و قانون خاص خود را دارد و
در بيشتر مناطق ویلایی شمال كم و بیش محیط و مكان های زیبا و لوكس را خواهید دید كه ویلا برای خرید و یا ویلا فروشی برای نیاز و سلیقه شما موجود باشد ، اما لوكس بودن ویلا بستگی به سازه و نوع نقشه و متریال اعمار شده در ویلا دارد و بعد از آن دقت در انتخاب شهرک كه لوكس بودن و زیبایی شهرک نیز در رتبه ویلا تاثیر داشته و چه خوب خواهد شد وقتی ویلای لوكس و مدرن را در شهرک بزرگ و زیبا در محیطی دور از بافت بومی و روستایی و در خیابانی عریض به سمت جنگل و با دید دریا داشته باشیم .
 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.