فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا نزدیک جاده - کد: 2229 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 900،000،000  تومان

خريد ويلا نزديك جاده و كنار جاده آسفالته عبوري بين المللي ، جهت دسترسي به مسير ماشين رو با آدرس دهي سر راست ويلا و مسافت نزديك به شهر ، با فاصله 5 كيلومتري تا شهر نوشهر و با أخذ يك كورس تاكسي و دسترسي آسان به مراكز خريد و امكانات شهري از ديگر مزاياي ويلاهاي نزديك به جاده اصلي و نزديك به جاده سراسري در شمال ميباشد.

 

موقعیت مکانی و متراژ ویلا

 

خريد ويلا با فاصله نزديك با جاده سراسري در حدود 100 متر و با فاصله اي در حدود 150 متر تا دريا ، واقع در محيطي شهركي مستقل با موقعيت دربست ، با متراژ حياط و زمين 400 متر به صورت مستقل و دربست به ابعاد 13 در 32 متر با سازه اي 10 سال ساخت سند دار ، به متراژ 180 متر مربع در 3 خواب به صورت مبله كامل با تمام لوازم و امكانات نصب شده در ويلا ، شامل كولر و بخاري و مبله با امتيازات كنتور برق مستقل و كنتور گاز و كنتور آب شهري و چاه آب با پمپ ايتاليايي جهت آبدهي محوطه و گل و گياه اين ويلا كه توسط نگهبان و سرايدار ويلا جهت حفاظت و مراقبت ويلا انجام ميگيرد .

 

قیمت و نوع سند ویلا


خريد ويلا در بهترين منطقه شمال در حومه شهر نوشهر با موقعيت بينظير مابين دريا و جنگل و با قيمتي در حدود 900 ميليون تومان به صورت مبله كامل با سند تك برگ ، و در مكاني دنج و تهراني نشين به صورت مستقل و جداگانه ، با نزديكي به جاده و دريا موردي مناسب و ايده آل براي أشخاص و خريداراني است كه قصد خريد ويلا نزديك به جاده و نزديك به شهر را به صورت مستقل و دربست دارند ميباشد .

موقعيت ويلا و حدود اربعه ويلا ، از شرق وصل به جاده آسفالته كوچه و در كل روستاي چلك و از غرب وصل به ويلا پشتي و در كل وصل به روستاي بندپي و از شمال وصل به ويلا مستقل كناري و در كل به جاده اصلي نور نوشهر و از جنوب وصل به ويلا همسايه و در كل با فاصله 800 متري تا كوه و جنگل به صورت فوق ميباشد .
چنانچه تمايل به خريد ويلا كنار جاده و نزديك به شهر با سند ششدانگ و به صورت 3 خواب با زمين زياد به متراژ 400 متر با قيمتي در حدود 900 ميليون تومان مورد فروشي فوق توسط شرکت بانیان مسکن مورد مناسب و تائید ميباشد .

متاسفانه به دلیل حظور نداشتن مالک ویلا ، فقط تصاویر بیرونی ویلا شامل نمای ویلا محوطه ویلا و خیابان و مناظر بیرونی ویلا در سایت ثبت گردیده است .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.