فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا نوشهر - کد: 2114 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 420 متر مربع
متراژ بنا: 320 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،300،000،000  تومان

خرید ویلا نوشهر را میتوان از غربی‌ترین نقطه این شهر در کمربندی نوشهر چالوس از کوشکسرا تا شرقی‌ترین نقطه نوشهر که هم مرز با رویان می‌باشد در سیاهرود میتوان جستجو کرد که شامل ویلای ساحلی نوشهر یا ویلای جنگلی نوشهر خواهد بود.

خرید ویلا لوکس با لوازم و اثاثیه کامل ویلا و به صورت مبله با تعداد 4 خواب که 3 خواب ویلا به صورت مستر با سرویس و حمام با لوازم و متریال لوکس و مدرن و با طراحی زیبا و شیک اجرا شده است.

قیمت ویلا

قیمت کارشناسی این ویلای لوکس و مدرن که به صورت فرنیش و مبله می‌باشد در حدود 1 میلیارد و 300 میلیون محاسبه شده است. بنای ویلا  دوبلکس در حدود 320 متر و متراژ زمین این ویلا شهرکی درحدود 420 متر مربع برآورد شده است.

موقعیت محلی و جغرافیایی ویلا

موقعیت جغرافیایی این ویلا داخل شهرک و در منطقه سیاهرود از روستاهای حاشیه دریای خزر در نوشهر بوده که در شرقی ترین نقطه این شهر به صورت شمالی و جنوبی اعمار گردیده است.
ویلا داخل شهرک لوکس و مدرن منطقه سیسنگان واقع گردیده که قیمت ویلاهای داخل این شهرک لوکس و شیک به صورت میلیاردی
می‌باشد. فاصله شهرکی که ویلا در آن واقع گردیده تا جاده اصلی و سراسری در حدود  500 متر است، دسترسی آسان به مراکز خرید و سوپر مارکت‌ها که از نکات مهم در خرید ویلا است را دارا بوده و به مناطق توریستی و تفریحی منطقه سیسنگان و آبشار آب پری و سد خاکی آویدر و ساحل ماسه‌ای و تفریحی نزدیک است.
خرید ویلا با فاصله کم از دریا و جنگل در محدوده و روستاهای نوشهر تا نور،
نمک‌آبرود، متل‌قو از پر‌فروش‌ترین ویلاهای شمال کشور دانست، به دلیل تلاقی دریا و جنگل خصوصا در منطقه توریستی سیسنگان در نوشهر از آمار بالای خرید و فروش ویلا در این نقاط نسبت به مناطق دیگر شمال برخوردار است.

مشخصات سازه ویلا و تعداد خواب‌ها

خرید ویلا در نوشهر با سازه دوبلکس و دارای 3 یا 4 خواب، یکی از پرطرفدار‌ترین ویلاهای فروشی نوشهر است که سالانه تعداد زیادی از این سبک ویلا در نوشهر به فروش می‌رسد، البته فروش ویلا در نوشهر را بیش‌تر در شرق و در روستاهای چلک، چلندر، توسکا نخ‌شمال، ونوش، سیاه‌رود تا رویان میشود یافت.
برای خرید ویلا در نوشهر با کم‌ترین بودجه میشود یک ویلای 150 میلیونی در سازه فلت یا نیم‌دوبلکس یافت و در بیش‌ترین قیمت در این شهر میشود یک ویلای لوکس و مدرن ساحلی با قیمتی چند میلیاردی یافت، که البته قیمت‌ها بستگی به محل و سازه ویلا و متراژ زمین آن دارد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.