فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا نوشهر مزگاه - کد: 2316 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 290 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 790،000،000  تومان

خرید ویلا نوشهر مزگاه

اگر در پی خرید ویلا در شمال هستید و پس از بررسی‌های تخصصی شهر نوشهر را منتخب قرار دادید، باید بگویم بهترین منطقه ویلایی در نوشهر به روستای مزگاه تعلق خواهد یافت و دلیل آن فاصله نزدیک با شهرستان نوشهر و کم‌ترین فاصله دریا و جنگل در این روستا و هم‌چنین اقلیت گیلانی‌های خون‌گرم در این روستا آن را یکی از بهترین منطقه خرید ویلا در نوشهر به همگان شناسانده است.

جان کلام؛
خرید ویلا نوشهر مزگاه موردی بود برای معرفی و آن را به آن دست از عزیزانی که این روستا از توابع شهر نوشهر را می‌شناسند و در پی خرید ویلا 3 خواب در مزگاه با اسناد و مدارک کامل و هم‌چنین داخل شهرک هستند ارایه دهیم.

خرید ویلا نوشهر مزگاه به دلیل موقعیت جغرافیایی بی‌نظیر و فاصله کم دریا و کوه در این منطقه که از غرب با فاصله 6 کیلومتری به نوشهر و از شرق با فاصله یک کیلومتری به چلک و ریاست جمهوری متصل بوده، این امر سبب شده تا ویلاهای فروشی ساحلی و جنگلی در مزگاه و در خیابان‌های فرعی و يا شهرک‌های این منطقه به دلیل چشم‌انداز بکر از خریداران زيادی برخوردار باشد و بیشتر اشخاصی که به دنبال خرید ویلا در منطقه نوشهر و حومه و نزدیک شهر هستند، مزگاه با ویلاهای متنوع فروشی برای خرید و سکونت دایم و یا سكونت و اقامت فصلی انتخاب مناسبی است.

موقعیت ویلا؛
خرید ویلا در شهرک در محدوده شهر نوشهر و روستای مزگاه با سند مالکیت ششدانگ عرصه و جواز ساخت و پایان‌کار و هم‌چنین با نصب کلیه انشعابات آب و برق و گاز و محوطه سازی مناسب با دارا بودن فضای پارک مناسب در حدود 3 ماشين در حیاط و در مجموعه‌ای با 15 واحد ویلا با نما و طرز قرارگیری شمال جنوبی ویلا رو به کوه و جنگل بوده و تا صدها متر دید آزاد و باز محوطه و مناظر اطراف را خواهید داشت.

مشخصات ویلا؛
خرید ویلا در نوشهر مزگاه با سازه و بنای دوبلکس 3 خواب در حدود متراژ زمین 290 متر داخل سند و ساختمان ویلایی به مساحت حدود 180 متر که این متراژ طبق محاسبه کل قسمت‌های ویلا به دست آمده و در پایان کار ویلا نیز مساحت بنا قید می‌شود و با نقشه‌ای بسیار جادار مناسب بدون پرتی در طبقه اول شامل، سالن بزرگ و آشپزخانه کامل و مجهز و یک سرویس بهداشتی مجزا در گوشه سالن و زير پله منحنی شکل و چوبی واقع شده و در طبقه دوم با 3 خواب که دو خواب مستر با کمد دیواری و یک سرویس بهداشتی جدا و یک نشیمن کوچک با کف سرامیک رنگ سفید کرم و تراس رو به کوه و جنوب که از 2 اتاق خواب به تراس مرتبط است.

قیمت ویلا؛
قیمت ویلا در نوشهر و در مزگاه با قرارگیری در مجموعه‌ای تهرانی نشین به عنوان شهرک نقلی و کوچک در حدود 790 میلیون تومان می‌باشد و با توجه به متریال درجه یک و برند مورد مناسب و همین‌طور می‌توان خرید شرایطی در مورد این ویلا نیز داشت و با پرداخت یک سوم نقد و مابقی طی اقساط طولانی و بلند مدت کمتر از یک سال اقدام به پرداخت کل مبلغ نمود و با پرداخت آخرین چک در دفترخانه اسناد رسمی سند ششدانگ به نام مالک جدید انتقال گردد.

البته پیشنهاد می‌شود قرارداد خرید و فروش ویلا در شمال را مطالعه نمایید تا با راه و رسم معاملات ملک و هزینه مشاور املاک در شمال آشنا شوید چون ممکن است شرایط قرارداد کمی با دیگر نقاط کشور متفاوت باشد و بیشتر راجع به ملک‌هایی که دارای سند شورایی هستند و امکان دارد با آن آشنا نباشید عرض داشته‌ایم.

به دلیل داخل بافت بودن ویلا در مزگاه و در کل در شمال و همین‌طور با دارا بودن مجوز ساخت، مالک ویلا راحت و به صورت قانونی اقدام به نصب کنتور گاز و برق و آب روی ویلا نموده و در مورد گرمایش ویلا و سیستم گرمایشی ویلا با نصب شوفاژ رادیاتور و پکیج بوده كه مالک ويلا اقدام به نصب رادياتور نموده و سیستم سرمایشی شامل کولر اسپیلیت نیز به عهده خریدار و يا توافقی خواهد بود.

نکته؛
این ویلا در قسمت جنگلی مزگاه واقع شده و قیمت‌های چنین سبک ویلایی در قسمت جنگلی ارزان‌تر از قسمت ساحلی است و دلیل آن تفاوت ویلا ساحلی و جنگلی در تمام نقاط شمال است در ضمن باید خاطر نشان کرد قیمت این ویلا که در ابتدای سال 98 به ثبت رسیده با مقایسه با سال 97 تقریبا افزایش 60% داشته و دلیل آن افزایش هزینه ساخت ویلا است.

 

خرید ویلا در نوشهر مزگاه و هم‌چنین روستاهای مابین نوشهر تا مزگاه مانند، لتینگان، شمع‌جاران، امیررود، مارگیرده، خیرودکنار، نجارده، بندپی، را شامل می‌شود و بسته به نوع سازه ویلا و موقعیت ساحلی و یا جنگلی ویلا و همین‌طور متراژ زمین ویلا با قیمت‌های مختلف برای فروش با عکس و تصویر کامل از نما و چهره ویلا و توضیحات کامل در سایت بانیان مسکن نشان داده می‌شود.

صحبت پایانی؛

بهترین ویلاهای شمال را در مناطق برند آن خواهید یافت جایی که جنگل و دریا به هم پیوسته است و در این بین خرید ویلا در نوشهر مزگاه را به شما نشان دادیم تا با این روستای زیبا مجاور شهر آشنا شوید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.