فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا ونوش - کد: 2188 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 420 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،700،000،000  تومان

خرید ویلا ونوش ، داخل شهرک با متراژ زمین در حدود 450 متر مربع با مشاعات محسوب شده شهرک و یک بنای دوبلکس با متراژ در حدود 300 متر مربع با تعداد 4 خواب و 3 سرویس ایرانی فرنگی با دوش و حمام و 2 تراس با موقعیت شمال و جنوب با قیمت در حدود 1/700 میلیون تومان ، جزو ویلاهای جنگلی منطقه و محدوده ی ونوش آماده فروش است .

 

تجهیزات داخلی ویلا

خرید ویلا در ونوش ، فروش ویلا در ونوش با موقعیت جنگلی داخل شهرک و با سیستم گرمایش شوفاژ و سقف ویلا با شکستگی زیبا و سربندی و پوشش سقف با ایرانیت محکم و قدیمی و نمای ظاهری ویلا ساده و شیک با آجر و سیمان  و حیاط سازی ویلا با گل و کف از سنگ لاشه می باشد . فاصله ونوش تا نوشهر در حدود 30 کیلومتر و فاصله ونوش تا رویان در حدود 5 کیلومتر می‌باشد .

 

موقعیت مکانی ویلا

فروش ویلا در ونوش شهرکی با موقعیت عالی و دنج شهرکی و با فاصله ی نزدیک تا جاده آسفالته سراسری نور نوشهر و با فاصله ای در حدود 10 کیلومتر تا جاده جنگلی و کوهستانی و زیبای آب پری در شمال و رویان فاصله دارد و با سد خاکی ، آویدر  در روستای ملاکلا نیز در حدود 5 کیلومتر مسافت دارد که خرید و فروش ویلا را در ونوش به یکی از پر طرفدارترین مناطق فروش ویلا و خرید ویلا در شمال ، چه ویلا ساحلی و یا ویلا جنگلی ، از دید خریداران تهرانی در ونوش تبدیل کرده است .

 

قیمت ویلا

خرید ویلا در ونوش که از روستاهای جذاب و توریستی شهرستان نوشهر می باشد ، به دو دسته ویلا ساحلی و جنگلی تفکیک و مشخص است . که خرید ویلا ساحلی و خرید ویلا جنگلی بستگی به بودجه و سلیقه ی خریدارانی که آشنائی و شناخت از ویلاهای فروشی در ونوش را دارند دارد . و پیشنهاد ما به خریداران ویلا در ونوش این ویلا با قیمت بین 1/650 تا 1/700 میلیون تومان بسیار خوش نقشه و زیبا می باشد .

تصاویر داخل ویلا فروشی در ونوش ، واضح و مشخص است و بازدید کنندگان عزیز می توانند سالن و پذیرایی ویلا و آشپزخانه و کاشی و سرامیک و کمد دیواری و کابینت و تزئینات و نحوه ساخت و نمای داخل و بیرون ویلا و تنوع مصالح کار رفته در ویلا را در عکس گذاشته شده در سایت مشاهده و برای خرید انتخاب و تجزیه و تحلیل داشته باشند .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.