فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

خرید ویلا کنار جنگل - کد: 2151

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 220 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 5،200،000،000  تومان

خرید ویلا کنار جنگل و چسبیده به کوه و جنگل با چشم انداز کوه و فضای طبیعی سبز جنگل و کوه در شمال کشور استان مازندران شهرهای نوشهر و رویان و نور و نمک آبرود و متل قو ،کلارآباد و رامسر .

متراژ ویلا

ویلا با 300 متر مربع زمین و حیاط سازی شده با فضای سبز و زمین این ویلا قابل اضافه شدن نیز میباشد ، به دلیل وجود زمین خالی مابین ویلا میتوان حدود 200 متر به زمین این ویلا اضافه کرد ، بنای ویلا در حدود 220 متر مربع میباشد و نقشه ویلا به گونه ای است که اتاق خواب و آشپزخانه و سرویس در طبقه اول ویلا و همکف میباشد و سالن بزرگ با تراس دلباز و با چشم انداز مستقیم و باز جنگل در جنوب این ویلا و یک آشپزخانه و سرویس در طبقه دوم این ویلا قرار دارد .

نوع سند و قیمت ویلا

قیمت ویلا در حدود 5 میلیارد و 200 میلیون تومان میباشد ، در ضمن این ویلا با داشتن سند دفترچه ای و تک برگ و جواز ساخت و پایان کار که منجر به گرفتن کنتور برق و گاز برای ویلا های ساخته شده در شمال میباشد، است . و دارای تمامی امتیازات آب ، برق و گاز میباشد .
ویلا در منطقه ای با ارتفاع زیاد از سطح دریا و نزدیک به کوه و جنگل احداث گردیده و به همین دلیل ویو و چشم انداز جنگل و کوه را به صورت ابدی و دائم از تراس و سالن پذیرایی این ویلا طبق تصویر و عکس ویلا در ضلع جنوب ویلا دارد . نمای ویلا و ظرز قرارگیری نقشه ویلا در زمین و در منطقه به صورت شمالی و جنوبی میباشد .
شرایط خرید ویلا ، نصف نقد و مابقی قسطی با اقساط کوتاه مدت و نهایتا 5 ماهه میباشد که باز بسته به توافق خریدار و فروشنده ویلا دارد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.