فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

رهن ویلا شمال - کد: 2129

نوع ملک: اجاره ای
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 2500 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 5 تا 10 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 170،000  تومان

رهن و اجاره ویلا در نوشهر و روستاهای توریستی اطراف نوشهر تا رامسر و بابلسر با قیمتهای متفاوت برای رهن یک ساله میباشد . رهن ویلا در شمال به گونه ی رهن و اجاره میباشد در اکثر موارد موجر یا صاحب ویلا تمایل به دریافت مبلغی به عنوان پول پیش و مبلغی نیز به عنوان دریافتی اجاره ماهانه دارد.

قیمت رهن ویلا در شمال، بسته به ویلا و موقعیت و ارزش ویلا در شمال جهت رهن ویلا و اجاره ویلا دارد . تصویر فوق مربوط به 6 دستگاه ویلا در مجموعه ای به متراژ 2500 متر زمین واقع گردیده و اجاره و رهن هر 6 دستگاه ویلا به صورت یکجا سالانه مبلغی در حدود 220 میلیون تومان برآورد شده است ، که  رهن 6 دستگاه ویلا به صورت یکجا مختص و بدرد ارگانها و سازمانها و شرکتها ی تایم شیرینگی میخورد تا برای پرسنل و اعضای خود ویلایی در شمال رهن تا از آن استفاده نمایند.

 

قیمت اجاره ویلا در شمال

قیمت اجاره ویلا در رامسر با قیمت اجاره ویلا در نوشهر و نمک آبرود تفاوت چندانی به دلیل موقعیت توریستی بودن آن ندارد. اجاره شبانه ویلای فوق درشمال بسته به فصل و روزهای تعطیل و یا روزهای عادی متفاوت است ، اما اجاره ویلا در ایام عادی شبانه مبلغ 170 هزار تومان میباشد.


قیمت اجاره و رهن ویلاهای جنگلی در شمال با قیمت اجاره و رهن ویلاهای ساحلی در شمال متفاوت و چشمگیر است. در اکثر موارد و شهرها رهن ویلا ساحلی از اجاره و رهن ویلا جنگلی پرطرفدارتر و یا به طور کلی نادر تر میباشد ، که همین امر موجب افزایش قیمت ویلای ساحلی نسبت به ویلای جنگلی در شمال میباشد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.