فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

زمان خرید ویلا در شمال - کد: 2443 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 100 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،400،000،000  تومان

خرید ویلای زیر قیمت موردی است که اکثر افراد در بهترین مناطق شمال در جستجوی آن هستند، این ویلا فلت 100 متری دو خوابه در زمینی به مساحت حدود 220 متر در مجموعه ای ساکت و دنج با موقعیت نزدیک به جاده کناره سراسری و دریا در حدود 800 متر در حومه شهر نوشهر با قیمت حدود 1 میلیارد و 400 میلیون تومان، در دسته ویلای فروشی زیر 2 میلیارد در نوشهر به شما معرفی میشود.
امکانات و امتیازات این ویلای همکف نقلی دو خواب، داشتن پایان کار و سند شورایی قابل تبدیل به سند مالکیت تک برگ بوده و همچنین دارای کنتورهای مجاز برق و گاز و آب شهری میباشد.
به دلیل نبود مالک ویلا متاسفانه امکان تصویر برداری از داخل ویلا نبود، اما همان طور که میدانید این ویلای فلت فروشی نیز از لحاظ نقشه و معماری مشابه ویلاهای همکف و یک طبقه در شمال می باشد.
زمان خرید این ویلای ارزان قیمت هم با شرایط فوق برای افرادی که به دنبال داشتن چنین ویلایی با قیمت حدود 1 میلیارد و 400 میلیون در شهرهای ساحلی شمال مانند نوشهر و رویان و متل قو هستند، فرا رسیده و این ویلا را میتوان به یک ویلای اکازیون ارزان قیمت با تصاویر مندرج در سایت به شما معرفی کرد.
چه زمانی خرید ویلا در شمال میتواند مناسب تر باشد؟ یا اینکه آیا خرید ویلا به زمان خاصی بستگی دارد؟ در مورد این دو سوال باید به صورت کاملا خاص صحبت شود تا شما به جواب درست در این خصوص برسید، البته زمان خرید ویلا در شمال را میتوان به دو شکل ۱-زمان کلی ۲- زمان خاص و جزیی تقسیم بندی نمود.
۱- زمان کلی خرید ویلا در شمال چه زمانی است؟ خرید و فروش ویلا در شمال اصولأ و به تجربه ثابت شده که به زمان خاص و یا تایم مشخصی بستگی ندارد، چرا که دیده ایم همیشه و حتی در رکود بازار ملک و مسکن در سراسر کشور، شمال و فروش ویلا در شمال از رونق قابل محسوسی برخوردار بوده و شاید دلیل آن نیاز روحی و احساس آرامش حتی با داشتن یک ویلای کوچک و نقلی ارزان قیمت در شمال برای شما باشد.
البته همانطور که گفتیم فروش ویلا در تمامی فصول و ماه های سال در شمال و خصوصأ مازندران و شهرهای این استان صورت می‌گیرد، بالطبع میتوان بیش‌ترین زمان خرید و یا فروش ویلا در شمال را به اواخر سال و در ماه های بهمن و اواسط اسفند و همینطور در زمان تعطیلات که افراد فرصت سفر به شمال و بازدید از ویلاهای فروشی را دارند مثلا در تابستان و اوائل پاییز خلاصه کرد، بلعکس کم ترین زمان خرید و فروش ویلا در شمال مربوط به زمان بارش و نامساعد بودن شرایط جوی و سختی در رفت و آمد می باشد که این شرایط و رکود گذرا بیشتر در فصل پاییز و زمستان صورت میپذیرد.
به طور خلاصه میتوان گفت همیشه خرید و فروش ملک در شمال از رونق نسبی برخوردار بوده و رکود در این بخش را زمانی که شرایط جوی و وضعیت جاده ها نامساعد باشد خواهیم داشت.
۲- منظور از زمان جزئی و خاص در بحث خرید ویلا و یا ملک در شمال چه میتواند باشد؟ بله همانطور که به آن اشاره داشتیم در صورت مساعد بودن شرایط جوی و نیاز افراد به داشتن ویلا در شمال امکان اینکه در هر زمانی تصمیم سفر به شمال و انتخاب و خرید ویلا داشته باشید مقدور است، اما زمان هایی هم مطرح میشود که میتواند به عنوان بهترین زمان خرید ویلا در شمال عنوان گردد و آن زمانی است که ملک و یا ویلا مورد نظر زیر قیمت به شما اعلام میگردد و یا فروشنده بنا به دلایلی حاضر به فروش ویلای خود با نصف قیمت بازار و قیمتی کمتر از قیمت اصلی منطقه اقدام به فروش مینماید، البته این أمر زمانی محقق خواهد بود که شما با مشاور املاک و یا سایت فروش مورد اعتماد خود در شمال ارتباط داشته و از آن ها بخواهید هر زمانی که ملک مورد نظر و سلیقه شما را با قیمتی زیر قیمت بازار و حتی نصف قیمت واقعی آن یافتند به شما اطلاع دهند و شما در أسرع وقت اقدام به خرید نمایید، چنین فرصت و زمانی میتواند به عنوان بهترین موقع و زمان خرید ویلا در شمال برای اشخاصی خاص اتفاق بیفتد و به عنوان فرصت طلایی خرید ویلا در شمال و شهرهای ساحلی و کناره دریای خزر مطرح گردد.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.