فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

زمین ساحلی فروشی - کد: 2359

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 3000 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: کلنگی
موقعیت: ساحلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

زمین ساحلی فروشی شمال را میتوان به دو دسته زمین ساحلی با ساحل شنی و ماسه ای و زمین ساحلی با ساحل سنگی و سنگریزه ای كه این دسته از زمین ها بیشتر در مجاورت رودخانه و يا نزدیک رودخانه قرار دارند.
زمین ساحلی با ساحل شنی و ماسه ای بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و خرید زمین ساحلی در شمال میباشد ، که در این میان زمین های ساحلی ایده آل و مناسب برای ساخت ویلا ساحلی در قطعه و قواره کوچک و یا احداث شهرک ساحلی در متراژ زمین زیادتر ساحلی میباشد.
زمین ساحلی فروشی که در بین قواره بزرگ و کوچک ساحلی موجود در منطقه شمال در مساحت 3000 متر با سند مالکیت ششدانگ تک برگ جزو زمین ساحلی قواره متوسط با بر 35 متر كه به خیابان و جاده اصلی از شمال متصل بوده و از سمت غرب و شرق به طول 96 متر با توجه به رعایت حریم ساحل و دریا که به طول 60 متر از شمال است به ساحل متصل میباشد ، و در منطقه زیبا و برند شمال از چالوس به سمت نمک آبرود و متل قو در بین برندهای مطرح و معروف پوشاک و فست فودهای برند در ردیف ساحل قرار گرفته است .
این زمین ساحلی در متراژ 3 هزار  متر با بر 35 متر بهترین مورد برای مراکز تجاری نظیر فست فود و رستوران ساحلی با ساحل زیبا در منطقه ای توریستی و پر رفت و آمد و یا ساخت شهرک ویلایی ساحلی با طول 96 متر میتواند باشد .
قیمت زمین ساحلی در محدوده نمک آبرود و نرسیده به آن در مورد فروش این زمین ساحلی با قیمت پایه و به صورت فروش کلی زمین ساحلی جاده به دریا که از یک سر به دریا و ساحل و از سمت دیگر به جاده سراسری راه داشته در حدود متری 1 میلیون و 800 هزار تومان است که قیمتی منطقی و واقعی این دسته از زمین ساحلی با بر تجاری میباشد که قیمت مطرح شده فوق برای زمین ، قیمت پیشنهادی بوده و از سوی مالک به خریدار واقعی با شرایط پرداخت نقدی و کوتاه مدت تخفیف ویژه داده خواهد شد .
قیمت زمین ساحلی در بهترین و پرفروش ترین مناطق شمال یعنی در غرب مازندران به محوریت نوشهر از رویان تا متل قو مورد توجه خریداران بوده و با توجه به توریستی بودن این مناطق در نوار ساحلی و تجمع مراکز خرید و برند های معروف و شناخته شده تجاری و تردد رفت و آمد توریست در این مناطق بسته به متراژ زمین در قواره های بزرگ از متری 1 میلیون تومان تا قواره های کوچکتر متری 3 میلیون تومان در شهرک های برند ساحلی و زمین های تجاری مستقل جاده به دریا با بر بالاي 20 متر متفاوت میباشد .
زمین ساحلی در مناطق توریستی و پرفروش شمال همانگونه كه از شهرهای ساحلی چون نوشهر و رویان و نمک آبرود و متل قو نام برده شد ، زمین های ساحلی فروشی بیشتر در این مناطق از چند هزار متر تجاوز نمیكند و این به دلیل نزدیکی جاده بین المللی و دریا از هم میباشد و بیشتر زمین های ساحلی متراژ بزرگ و چند ده هزار متری و هکتاری ساحلی در مناطقی از شمال كه دریا با جاده اصلی سراسری فاصله زیادتری دارد مشاهده میشود و قیمت زمین ساحلی نیز در این مناطق نسبت به مناطق جذاب و توریستی ساحلی شمال ارزان تر میباشد .
تفاوت زمین ساحلی با زمین جنگلی را علاوه بر موقعیت مکانی به قیمت بیشتر و چند برابر زمین ساحلی فروشی که در ضلع شمالی جاده اصلی بوده و معمولا از لحاظ مساحت کمتر از زمین های جنگلی فروشی در شمال هستند و امكان ساخت و ساز دارد نسبت به زمین جنگلی كه در جنوب جاده سراسری قرار دارد میتوان اشاره داشت .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.