فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

سایت املاک در شمال - کد: 2438

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 800 متر مربع
متراژ بنا: 380 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 13،000،000،000  تومان

ویلای فروشی در سایت املاک شمال که به عنوان سایت برتر املاک در مازندران از بابلسر تا رامسر فعالیت داشته با تنوع نقشه ویلایی ساخته شده و با قیمت های کم و زیاد در شهرهای ساحلی غرب مازندران آماده فروش ویلا در خطه سرسبز مازندران به عزیزانی است که توان و قصد خرید ویلا در شمال را داشته و با سرچ کلمه سایت املاک شمال در اینترنت به سایت فعال فروش ویلا در مازندران به نام بانیان مسکن شمال وارد میشوند .

سایت املاک شمال در این قسمت می‌خواهد شما را با یک ویلای دوبلکس 380 متری در زمینی به مساحت 800متر درون شهرک بزرگ و چند هکتاری در منطقه ونوش نوشهر دارای سند مالکیت و پایان کار به شرح زیر معرفی نماید .
ویلا در دو طبقه با حیاط سازی کامل درون شهرک برند منطقه نوشهر با حدود 70 دستگاه ویلای سوپر لوکس در کنار هم در مساحت زمین حدود 800 متری با مشاعات اعمار شده و در طبقه اول با ساخت عالی با بهترین متریال شامل سالن بزرگ با شومینه و آشپزخانه کامل و لوکس و یک اتاق خواب مستر و سرویس گوشه سالن و پله ای چوبی به طبقه دوم با سه خواب مستر و یک سالن نشیمن و تراسی رو به جنگل و شهرک نقشه این ویلا میباشد .
سایت املاک شمال قیمت این ویلا را با کارشناسی دقیق و نظر کامل با توجه به نحوه ساخت و متریال اجرایی درون شهرک برند در حدود 13 میلیارد قیمت گذاری کرده و به خریدار چنین سبک ویلایی در شهرک معرفی میشود .
امروزه با توجه به عرضه کالا و یا ملک مشخص برای فروش نیاز به تبلیغات گسترده و معرفی کاملی برای محصول مورد نظر نیاز است که این نیاز میتواند با ایجاد وب سایت های تخصصی مربوطه بهتر ارایه شود ، با توجه به همین اصل در بازار امروز ملک و مسکن شاهد تبلیغات وسیع در معرفی ویلا در سایت های املاک و کانال تلگرام و دیگر فضاهای مجازی هستیم .
سایت املاک نیز در سراسر کشور به صورت عمومی و تخصصی وجود دارد و میتوان گفت بیش‌ترین تبلیغات در زمینه فروش ویلا در شمال توسط سایت های متعدد در مرورگرهایی جهانی چون گوگل به مشتریان عرضه میشود.
افرادی را که از طریق اینترنت در جستجوی خرید ویلا یا ملک مورد نظر خود در شمال بوده اند سایت املاک شمال را دیده و با آن آشناییت دارند ، در این بین میتوان به فعال ترین و قوی ترین سایت املاک در شمال به نام بانیان مسکن اشاره داشت که با تنوع قیمتی و مدل های مختلف ویلا در مناطق پرفروش ساحلی در شهرهای مازندران گوی سبقت را از رقبا به گفته مشتریان ربوده و این به دلیل مطالب کامل و توضیحات دقیق و به روز بودن سایت املاک در شمال در بین سایت های دیگر میباشد .
فروش ویلا در سایت املاک شمال این امکان را به شما میدهد که با ثبت تصاویر کامل و مشخصات دقیق ملک در سایت موارد مورد نظر خود را انتخاب و ارزیابی نمایید و در مرحله بعد با گلچین موارد منتخب بدون هدر رفت زمان برای هماهنگی و بازدید موارد از نزدیک با مشاور املاک مربوطه در نوشهر و یا شهرهای دیگر شمال مثل رویان اقدام نمایید .
در شمال سایت املاک فراوان وجود دارد اما سایت املاک معتبر و مهم که دارای کد رهگیری و دارای جواز کسب باشد و تمامی کلاس های آموزشی املاک را با نمره بالا گذرانده باشد و اینکه به صورت حرفه ای تخصصی و فعال در زمینه فروش ویلا و ملک در شمال فعالیت داشته باشد محدود و نادر است و اکثرا با تبلیغات کذایی و ناصحیح فقط سعی در جذب مشتری داشته و امنیت و آرامش و رضایت مشتری برایشان در اولویت نبوده ، اما سایت املاک بانیان مسکن شمال با دارا بودن تمامی مراحل فوق و مجوز رسمی سعی در امنیت خاطر و رضایت مشتری داشته و تا حدودی توانسته نظرات خریداران و مشتریان را با مطالب دقیق و کامل ویلا فروشی در سایت املاک خود جلب نماید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.