فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

سایت املاک شمال - کد: 2293 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 250 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 440،000،000  تومان

سایت املاک شمال با نام بانیان مسكن ، با هدف فعالیت متمرکز در شهرهای معروف و شناخته شده از نمک آبرود و متل قو تا نوشهر و رویان با فعالیت در زمینه خرید و فروش ویلا و زمین جنگلی و ساحلی درون شهرک و یا بیرون از بافت شهرکی به صورت مستقل و نوساز و كلید نخورده و یا چند سال ساخت و نیاز به بازسازی با تنوع قیمت در شمال به عزيزان معرفی میگردد .

سایت های زيادی در زمینه معرفی ملک و املاک در شمال ، به خصوص در كانال تلگرام به شما معرفی خواهد شد و با قیمت های نامربوط و خلاف واقع را خواهید دید و ما در اینجا به عنوان به روزترین سایت املاک شمال كشور ، با قیمت های به روز و واقعی و در اكثر موارد با قیمت توافقی را در سایت با تنوع و سبک ویلا و تصاویر كامل به شما معرفی میشود .
ویلا ثبت شده فوق با مساحت زمین 250 متر با زیربناي 200 متر در دوطبقه و در عرف دوبلکس  كاملا شخصی ساز و در محيط داخل شهرک با سند و جواز ساخت و پایان کار ، نوساز کلید نخورده  ميباشد و این ویلا در داخل شهرک و در مجاورت کوه  با موقعیتی کاملا دلنشین و خوش آب و هوا قرار دارد.
از ویژگیهای دیگر این ویلا علاوه بر نوساز بودن با نگهبانی 24 ساعته و درب ریموت دار شهرک و دیگر اینکه از جاده اصلی تا شهرک مسیری کاملا آسفالت و بدون بافت روستایی و با چشم اندازی بسیار زیبا از جاده و مناطق اطراف بهره مند خواهید شد ،نمای ساختمان شمالی جنوبی با دید کامل و ابدی کوه و جنگل و این به دلیل خیابان شهرک كه در جلو ویلا و ضلع جنوبي ویلا واقع و باعث شده تا نمای جنگل را ابدی داشته باشید و در مورد نما خارجی بايد گفت كه این سازه تلفیقی از چوب و سنگ لاشه و آجرنمای قزاقی با حیاط سازی واش بتون و فضای سبز مناسب انجام گرفته است .

 

امکانات مختلف ویلا

 

امکاناتی مانند درب ضد سرقت، سالن پذیرایی بزرگ و ...


طبق توضیحات سایت املاک بانیان مسكن در قسمت طبقه اول ویلا ، در ابتدای ورود به ساختمان درب ضد سرقت و سالن پذیرایی بزرگ با آشپزخانه و کابینت هایکلاس و با کف سرامیک و سقف کناف و تیرنمای چوبی جزیی و نورپردازی داخلی هالوژنی تعبیه شده و دیوار سالن سفیدکاری و قسمتی با آجرنما قزاقی و چوب تزیین شده و از داخل سالن دید کامل شهرک و کوه و جنگل را به همراه دارید ، همینطور 1خواب با کمد دیواری و سرویس با لوله كشی شوفاژ و پله چوبی با زیرسازی آهنی میباشد .
طبق مشاهدات پرسنل سایت املاک مشهور و معروف شمال ، که هدف ما انتخاب ویلاهایی با ویو باز و کامل و فاصله معقول کافی با ویلا روبه رویی میباشد، در طبقه دوم ویلا با یک نشیمن بزرگ به همراه اشپزخانه و تراس جنوبی دید کامل کوه و جنگل و کف سرامیک و سقف لمبه 2خواب با مستر و کمددیواری که  یک خواب نيز به تراس جنوبی راه دارد ، در قسمت تراس با مساحت بزرگ با کف سرامیک و نرده بتونی دیواره تراس با چوب و آجرنما مزین شده است .
از نکات بارز این ویلا داخل شهرک و امنیت کامل آن و نزدیکی به جاده اصلی و دریا تا کمتر از 800 متر محاسبه شده است و فاصله تا پارک و نزدیکترین زمان به مراکز تفریحی و خرید کمتر از 5دقیقه میباشد .

 

قیمت ویلا در شمال


قیمت ویلا در سایت املاک شمال با توجه به محاسبه مقدار زمین و مساحت بنا و نوع مصالح و متریال استفاده شده در این ویلا از طریق مهندسین پيمانكاری و عضو فعال سایت املاک بانیان مسكن در حدود 440میلیون تومان قیمت گذاری شده ، كه با توجه به شهركی بودن ویلا و امنیت كامل و دارا بودن كلیه مدارک معتبر جوازساخت و سندششدانگ ، قیمت واقعی و منطقی در فايل سايت املاک بزرگ و فعال شمال ، با نام بانیان مسكن میباشد .

سایت املاک مسکن شمال ، سایت خرید و فروش ویلا ، سایت ویلاهای ساحلی شمال ، سایت رسمی املاک ، سایت املاک با لوگو ، سایت رسمی املاک شمال ، سایت ویلاهای شمال ،سایت ویلا باغ شمال ،سایت زمین در شمال ،سایت فروش ویلا باغ در شمال را از طریق سایت معتبر و شناخته شده بانیان مسکن با جواز کسب و کدرهگیری جستجو کنید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.