فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

شمال املاک - کد: 2461 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 1000 متر مربع
متراژ بنا: 420 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: 2 تا 5 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،400،000،000  تومان

شمال املاک در این قسمت می‌خواهد شما را با یک ویلای دوبلکس شهرکی 3 خواب درون مجموعه‌ای 80 واحد ویلایی در حومه رویان به همراه سازه‌ای 420 متری در مساحت زمینی 1000 متری که دارای سند و امکانات کامل با مشاعات و فضای سبز بی‌نظیر است آشنا کند.
قیمت فروش ویلا
قیمت ویلا در سایت‌های مختلف متفاوت است و این اختلاف قیمت به دلیل معرفی فروش ویلا در سال گذشته است و در تاریخ امروز 20/06/1397 با توجه به افزایش قیمت ساخت ویلا، فروشنده با قیمت 2 میلیارد و 400 میلیون تومان حاضر به فروش خواهد بود.شمال املاک قیمت ویلا را این‌گونه تحلیل میکند.
ارزش زمین در این شهرک بزرگ و زیبا با فضا‌سازی شیک و گل‌های زینتی فراوان و خیابان‌های عریض و مشاعات یک شهرک لوکس و کامل در حدود متری 1 میلیون 600 هزار تا متری 2 میلیون تومان می‌باشد و قرار‌گیری ویلا در بهترین و دنج‌ترین نقطه شهرک با سازه‌ای 420 متری که در حال حاضر حداقل هزینه ساخت ویلا متری 1 میلیون 500 هزار تومان می‌باشد، قیمت واقعی و منصفانه برای خرید ویلای لوکس شهرکی در شمال خواهد بود.


مشخصات داخلی و ظاهری ویلا
نمای ویلا همان‌طور که می‌بینید از دسته ویلاهای قدیمی و شیک با محوطه‌ای زیبا و پر‌گل که حس ویلا را به شما منتقل میکند تشکیل شده که به خرید ویلای قدیمی در شمال نیز می‌توان اشاره داشت، طراحی داخلی ویلا بسیار زیبا و کامل که حالت ووید آن زیبایی را دو چندان کرده و به همراه آشپزخانه مجهز، سرویس بهداشتی گوشه سالن و زیر راه وله، سالن بزرگ و مبله شده و دبه‌ای سنگی مطابق تصویر شما را به طبقه فوقانی با 3 خواب بزرگ با کمد دیواری که بک خواب مستر  و 3 تراس که 2 تراس از خواب و 1 تراس بزرگ رو به شهرک از لابی بالا راه داشته است.

 

شمال املاک، مربوط به ملک‌های فروشی شمال و افرادی که به عنوان مشاور املاک در این حیطه فعالیت دارند و صداقت و عدم صداقت مشاور در خرید ویلا برای شما می‌تواند بسیار اثر‌گذار باشد و در این بحث به آن اشاره می‌کنیم.

عبارت شمال املاک از دو کلمه شمال که گستره وسیعی داشته و در خصوص خرید ویلا می‌توان تنها استان شمالی کشور یعنی مازندران را که رونق گردشگری و مسکن و ویلاسازی در آن بیشتر به چشم می‌خورد نام برد و کلمه بعدی املاک است که بیشتر شامل املاک‌های مسکونی و سایت‌های فروش ویلا در مازندران و افرادی که در این زمینه فعال هستند اشاره داشت، و خواهید دید که با اثر بخشی خود چطور بهترین خرید ویلا را برای شما رقم خواهند زد.
شمال املاک از نگاه ملکی به سه دسته املاک‌های ساحلی و املاک‌های جنگلی و املاک‌های شهری که خود به دسته ملک‌های تجاری و آپارتمان‌های مسکونی هستند تقسیم می‌شود.
شمال املاک و سایت‌های فروش ملک و مسکن در مازندران همان‌گونه که مستحضر هستید به فراوانی یافت می‌شود، اما در این میان سایت‌ها و املاک فروش ویلا در شمال که دارای اعتبار و مجوز رسمی و به صورت حرفه‌ای و با تبلیغات گسترده به صورت واقعی فعالیت داشته باشند مانند بانیان مسکن، انگشت شمار است و در این بین شناخت مشاور املاک معتبر کاری بس دشوار خواهد بود.
مشاور ین املاک در شمال همین که دارای مجوز قانونی و دارای صداقت و درستی باشند می‌توانند شما را در هدف‌تان یاری رساند و به وظایف مشاور املاک حرفه‌ای جامع عمل بپوشاند.
در رابطه با فروش ویلا، گاهی اوقات با مسایلی روبه رو می‌شویم که باعث می‌شود نتوانیم ویلای خود را با قیمت واقعی آن بفروشیم و این سوال که چرا بعضی از ویلاها سخت فروش می‌روند مواجه شویم، در این بین کمک گرفتن از فردی کاردان در رابطه با فروش ملک به عنوان مشاور املاک می‌تواند شما را در این راستا یاری رساند.
املاک شمال و مشاورین املاک با تجربه‌ای که دارند شما را در رابطه با این‌که چطور ملک خود را سریع بفروشید راهنمایی خواهند کرد، البته این موضوع مستلزم درخواست شما از فردی کاربلد و حرفه‌ای در این زمینه خواهد بود و در نهایت با فروش ملک خود مبلغی را به عنوان حق‌الزحمه مشاور املاک که در این رابطه و محاسبه مبلغ کارمزد مشاور بنا به مبلغ کلی معامله در مطالب گذشته توضیح داده‌ایم.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.