فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

شمال خرید ویلا - کد: 2288

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 280 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 3،800،000،000  تومان

در شمال خرید ویلا و فروش ویلا بسیار پررونق و رو بورس بوده و افراد زيادی به دنبال خرید ویلا در مکانی امن نزدیک به دریا و جنگل با سند مالکیت ششدانگ و در منطقه و محیطی نزدیک به جاده با دسترسی آسان و راحت به فروشگاهها و مراکز خريد میباشند ، که ما در سایت توانمند و فعال املاک در شمال به نام بانیان مسکن موارد متعددی با قیمت های مختلف را فایل و به خریداران ویلا و زمین در شمال معرفی مینماییم .

نوع سازه ویلا

نوع سازه و نقشه هشتی این ویلا به گونه ای است که در طبقه یک و فلت این ویلا با آشپزخانه کامل و مجهز به لوازم لوکس و درجه یک و سالن بزرگ شكیل با نورگیر عالی و با شومینه زیبای گازی در قسمت کنج سالن و یک سرویس بهداشتی إیرانی و فرنگی واقع شده در کنج نامعلوم سالن و توسط پله ای کامل از چوب به طبقه بالا و طبقه دوم در قسمت دوبلکس ویلا با سه خواب کامل با کمد دیواری که دو تا از این خوابها مستر میباشد و یک سرویس مجزا با تراس رو به جنگل و كوه را طبق تصویر و عکس های گرفته شده و قرار داده شده در سایت نمایش داده شده است .

 

موقعیت ویلا

نزدیک بودن این ویلا به دریا و جنگل با واقع شدن در محیطی دنج و تهرانی نشین با امنیت کامل و داشتن امتيازات کامل و نصب كنتور برق و گاز از دیگر مزایا و محاسن خرید ویلا شمال ، داشتن حفاظ های فلزی نصب روی تمامی پنجره ها و درب خروجی اين ویلا ميباشد.

شمال خرید ویلا در مکان های شهرکی و منطقه ای تهرانی نشین نزدیک جاده با سند ششدانگ و پایان کار و مجوزساخت در مقایسه با خرید ویلا در محیطی غيرشهرکی و در بافت محلی و با فاصله دورتر از جنگل و دریا از اولویت بیشتر و مورد تأیید و پسندتری میباشد.

متراژ ویلا

خرید ویلا شمال و فروش ویلا شمال با متراژ زمین 280 متر و بنای نوساز زیر دو سال ساخت ویلا دوبلکس با مساحت سازه در حدود 180 متر 3 خوابه با مجوز ساخت و پایانکار در مکانی عیان نشین و تهرانی نشین نزدیک به دریا و جاده با دسترسی سهل و راحت به فروشگاه ها و مراکز خرید واقع شده و مورد فروشی مرغوب و به قیمتی میباشد.

قیمت فروش و قیمت خرید ویلا مدنظر با سازه ای زیبا و نمایی لوکس و با نقشه اي مدرن و امروزي با نمايي تلفيقي از چوب و سنگ و شیشه و متریال و مصالح درجه یک و مرغوب کاربردی در این ویلا و محوطه ی سبز و گلکاری شده با فضای کاملا سبز و محصور شده با قیمت در حدود 3 میلیارد و میلیون تومان برای فروش به خریداران واقعی این ویلا با قیمت توافقی و ارتباط مستقیم با مالک با قیمت زیر قیمت و در اصطلاح شیرین به فروش میرسد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.