فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

شمال خرید ویلا سند دار - کد: 2401

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 240 متر مربع
متراژ بنا: 230 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 2،900،000،000  تومان

شمال خرید ویلا سند دار برای خیلی از شما حایز اهمیت است چون مالکیت ششدانگ و بدور از استرس و نگرانی از فقدان مالكیت را برای شما به ارمغان می آورد ، پس در شمال باید به خرید ویلا با دقت بیشتری نگریست و از تمام جوانب ویلای منتخب برای خرید را بررسی كنيد تا بعدها دچار مشکل نشوید و در گام نخست به مشاور مربوطه املاک اطمینان داشته و در هنگام جلسه معامله اسناد و مدارک ویلا را نیز تمام و کمال مورد بررسی و تحلیل قرار دهید تا خریدی امن و رضایت بخش داشته باشید .
خرید ویلا دوبلکس 4 خواب درون شهرک با قیمتی مناسب در بهترین منطقه شمال با داشتن سند کلی شهرک و سند مشاع برای ویلا و داشتن پایان کار با قیمت حدود 990 میلیون تومان برای خرید ویلا در شهرک موردی مطلوب در نوشهر و حومه این شهر ساحلی بندری در شمال میتواند باشد .
فروش ویلا در مساحت 243 متر و ساختمانی دوبلکس در مساحت 230 متر اعمار شده با 4 خواب كه برای ویلاهای فروشی دوبلکس نقشه ای مرغوب و اید ه آل است كه در اکثر این نقشه ویلایی اجرا شده در مناطق مختلف ، یک خواب در پایین که ممکن است خواب معمولی و یا خواب مستر باشد و 3 خواب را در بالا و طبقه دوم در نظر میگیرند .
خرید ویلا در شمال داخل شهرک بین دریا و جنگل و نزدیک به شهر با سند مالكیت در منطقه نوشهر با قیمت حدود چهارصد و پنجاه میلیون تومان در محیطی تهرانی نشین با امنیت نگهبانی و شهركی به افرادی كه توان خرید ویلا تا 3 میلیارد تومان در شمال و درون شهرک با نام های مختلف و شهرک های متوسط و کامل در شمال را دارند مورد مناسب خرید ویلا میباشد كه ما در سایت املاک بانیان مسکن نوشهر با تصاویر داخل ویلا و محیط اطراف و توضیحات لازم به شما معرفی تا با دیدن تصاویر و توضیحات انتخاب معقول و مناسبی در شمال داشته باشید .
در شمال خرید ویلا سند دار و ویلاهایی که دارای سند مالکیت ثبتی ششدانگ و مشاع و سند تکبرگ هستند در مقایسه با ویلاهای سند شورایی و بدون سند اعتبار و امنیت بیشتری داشته و اکثر خریداران تمایل به خرید ویلا با سند و اینكه ویلا درون شهرک بوده و از لحاظ امنیت و نگهبانی نیز محصور و محفوظ باشد را دارند .
خرید ویلا سند دار در شمال شامل تمام ویلاهای فروشی در شهرهای ساحلی و ویلایی شمال نمیشود و در این میان میتوان گفت حدود 40 درصد از ویلاهای فروشی در شمال دارای سند مالکیت ششدانگ عرصه و عیان بوده و اکثر ویلاهایی كه در حومه شهرها و مناطق روستایی و تهرانی نشین احداث گردیده اند دارای سند شورایی و یا سند مشاع بوده و البته هستند ویلاهایی از این دست که مجوز ساخت و پايانکار دارند و خرید چنین ویلاهایی با توجه به تایید شورا محل بلامانع و بی عیب میباشد .
شمال خرید ویلا با سند داخل شهرک های بزرگ و لوکس میلیاردی بیشتر به چشم میخورد و شهرک های کوچک و متوسط نیز در بیشتر موارد دارای سند ششدانگ و یا سند شورایی و سند مشاع هستند .
فروش ویلا در این شهرک جنگلی كه به شما میخواهيم معرفی کنیم دارای سند مشاع میباشد و افراز آن و اقدام برای اخذ سند ششدانگ مالکیت وجود داشته و در بیشتر موارد به دلیل هزینه سند و صرف زمان طولانی فروشنده این مهم را به عهده خریدار ویلا میگذارد ، البته خرید ویلا در این شهرک با توجه به داشتن پایانکار ویلا که حکم سند عیانی ويلا را دارد بدون مشکل و با امنیت مالکیت همراه میباشد .
خرید ویلا بین 2 میلیارد و 900 میلیون تا 3 میلیارد تومان درون شهرک با سازه ای دوبلکس و 4 خواب كه یک خواب در طبقه اول به همراه آشپزخانه و سالن و 3 خواب و نشیمن و تراس در طبقه دوم در محدوده فروش ویلا بین نوشهر و رویان و بیشتر سمت نوشهر و نزدیک به این شهر موردی عرف و معمول ویلا در شمال میباشد كه سلیقه هر خریداری را با این قیمت خرید ویلا به خود جلب خواهد کرد و ما در سایت بانیان مسکن سعی در انتخاب ویلاهایی لوکس و شیک از نظر موقعیت و امکانات و امتیازات گلچین و به شما در نمونه های مختلف ویلا در سایت با تصاویر و عکس داخلی و بیرونی از ویلا معرفی خواهیم کرد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.