فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

شمال خرید ویلا شهرکی - کد: 2453 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 180 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،500،000،000  تومان

شمال خرید ویلا شهرکی که در نظر داریم به شما معرفی کنیم همان‌گونه که می‌دانید، محدوده ویلاهای فروشی در شمال گسترده است و در این میان ما سعی کردیم با تمرکز در بهترین مناطق شمال و معرفی ویلاهای لوکس و زیبا در شهرهای نوشهر، رویان و متل‌قو رضایت شما را جلب کنیم.

فروش ویلا داخل شهرکی با تیپ ویلاهای مشابه زیبایی خاصی به مجموعه خواهد داد و این زیبایی علاوه بر نقشه‌های یکسان اجرا شده دارای چشم‌انداز جذاب و همچنین داشتن ویلا با سند مالکیت ششدانگ و قیمت منطقی با توجه به موارد و امکانات زیر می‌تواند سلیقه هر سخت پسندی را به خود جذب کند.

شمال خرید ویلا شهرکی در نوشهر با فاصله 27 کیلومتری با این شهر در مسیر جنوب جاده به سمت رویان در محدوده جنگل و در روستای توسکاتک قرار دارد که با فاصله حدود یک کیلومتر تا دریا قرار گرفته و به دلیل ارتفاع زیاد از سطح دریا، دارای ویو کامل دریا و جنگل بوده که اهمیت چشم‌انداز ویلا را در این نقطه به عینه خواهید دید.

معرفی ویلاهای این مجموعه شهرکی؛
از لحاظ سبک و متراژ ساختمان 2 مدل ویلا برای فروش در این مجموعه مسکونی ویلایی 20 واحدی وجود دارد، که به ویلای داخل شهرک در شمال شناخته می‌شود که در مدل اول ویلاها از لحاظ متراژ ساختمان در حدود 210 متر بوده و در بقیه موارد شامل ویلاهای 180متری می‌باشند، در مدل دوم نحوه قرار‌گیری ویلاها در مسیر خیابان شهرک می‌باشد و به گونه‌ای است که ویلاها یکی در میان از جاده فاصله داشته و بعضی از ویلاها دارای حیاط خلوت در پشت ساختمان بوده و نیمی دیگر از این‌ مدل ویلاهای سبک کانادایی دارای حیاط کامل در قست جلوی ساختمان هستند.

وجه تمایز ویلا:
از لحاظ اختلاف متراژ و سبک نقشه در قسمت فوق توضیح دادیم، اما از لحاظ تشابهات مشترک در ویلا داخل شهرک باید متذکر شد که، تمامی ویلاها دارای تیپ نقشه یکسان به سبک کانادایی با سقف شیب‌دار با سازه‌ای دوبلکس به تعداد 3 خواب و استخری مجزا که در قسمت پشت یعنی شمال ساختمان اعمار شده و تمامی ویلاهای این مجموعه دارای زمینی به وسعت 400 متر با سند مالکیت مشخص می‌باشند.

مشاعات ویلا و این مجموعه ویلایی؛
مشاعات برای این ویلا که درون شهرک در کنار 19 ویلای هم‌تیپ دیگر واقع شده می‌توان به خیابان 6 متری آسفالت شده شهرک، سونا و جکوزی موجود در شهرک که مشترک بین تمامی ساکنین شهرک و سندی جداگانه علاوه بر سند ویلا را شامل می‌گردد و تحویل اعضا شده است، سوییت نگهبانی مجموعه به همراه درب ریموت کنترلی، این‌ها مواردی است که به عنوان مشاعات برای مالکین این مجموعه ویلایی در شمال در نظر گرفته شده است.

هزینه مشاعات و شارژ شهرک؛
شمال خرید ویلا شهرکی که خدمت شما در این فایل ارایه دادیم، دارای مشاعات که شامل خیابان و آسفالت و سوییت نگهبانی می‌باشد توسط مالکین اولیه پرداخت شده و به عهده خریدار جدید نخواهد بود، فقط خریدار باید از زمان خرید به بعد هزینه شارژ شهرک که سالانه حدود 2 میلیون تومان می‌باشد و شامل دست‌مزد نگهبان و سرایدار شب و روز جهت حفظ امنیت ویلا، نگهداری و حرص وجین باغچه‌ها، هزینه مدیریت، هزینه آب، برق، گاز، استفاده از سونا و جکوزی و نظافت و رسیدگی به سیستم تاسیسات شهرک و... را شامل می‌شود.

همان‌طور که در تصویر فوق دیدیم نمای ساختمان حالت کلبه‌ای زیبا چوبی با نمای شیب‌دار به سبک ویلاهای کانادایی در سازه 180متری و در زمینی به وسعت حدود 400 متر که در طبقه اول سالن زیبا به همراه سرویس بهداشتی و آشپزخانه که دربی نیز از این قسمت به پشت ساختمان و استخر ویلا مربوط می‌باشد، طبقه دوم نیز شامل 2خواب که یک خواب به تراس رو به جنگل ختم گردیده و سرویسی که بین دو اتاق خواب قرار دارد و با پله‌ای چوبی به طبقه بالایی که شامل یک خواب زیر شیروانی است و حس یک ویلای اروپایی را به شما القا خواهد کرد، را خواهید دید.

کلیپ تصویری از عنوان شمال فروش ویلا شهرکی در سایت جهت بازدید مجازی شما دوست عزیز:

 

محاسن ویلا؛
یکی از محاسن برجسته فایل شمال خرید ویلا شهرکی وقوع آن در منطقه‌ای با ارتفاع زیاد از دریا می‌باشد و شما به صورت کامل چشم‌انداز ویلا به جنگل و دریا را خواهید داشت، استخر ویلا نیز از محاسن برجسته آن در تابستان می‌باشد و مهم‌تر از همه سند مالکیت ویلا و جانمایی آن به صورت شمال جنوبی می‌باشد.

قیمت ویلا؛
1500000000 تومان قیمت ویلا است که با متراژ 400 متر زمین و بنای دوبلکس 180 متری سه خواب با سند و همچنین ویلا با استخر در حیاط پشتی و داشتن سونا و جکوزی در منطقه نوشهر و روستای توسکاتک با توجه به افزایش قیمت ملک در این منطقه و بازار امروز مسکن، قیمت منطقی و مناسب برای خرید ویلای شهرکی با استخر در شمال می‌باشد، و البته تفاوت ویلای استخر‌دار با ویلای معمولی را از لحاظ قیمتی نیز باید در نظر داشت.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.