فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

شمال فروش ویلا - کد: 2249 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،600،000،000  تومان

فروش ويلا در شمال لوكس و نوساز در يكي از بهترين مناطق شمال كشور در شهركي زيبا و ديدني با ويلاهاي مدرن داراي امكاناتي كامل از متل قو تا رويان ، واقع در شهرستان زيبا و بندري نوشهر درون شهرك و امنيت شهركي واقع گرديده است ، اين ويلا در 25 كيلومتري شهر بندري نوشهر و 10 كيلومتري شهر رويان روستاي سرسبز وازيوار در حاشيه ي جنگل با فرعي آسفالت به طول 800 متر تا جاده سراسري نور نوشهر قرار دارد.

 

موقعیت مکانی ویلا

 

در شمال ويلا فروشي فوق در يكي از بزرگترين و زيباترين شهرك هاي معروف در منطقه رويان و پارك جنگلي سيسنگان واقع شده و همراه با امكانات رفاهي و تفريحي و مشابه ويلاي لوكس داراي مزييت هايي است كه آن را نسبت به شهرك ها و ويلاهاي اطراف متمايز كرده است .

 

امکانات و تجهیزات ویلا

 

فروش ويلا در حاشيه ي جنگل با امكاناتي شامل: جواز ساخت ، پايان كار ، كنتور برق ، كنتور گاز و متصل به آب لوله كشي شده روستا و شهر ، با حياط سازي كامل و نزديك به دريا و جنگل در حريم جاده آسفالت عبوري ميباشد .


ويلاي فروشي نام برده با ساختماني با زيربناي 250 متر مربع  به شكل و نقشه دوبلكس ، داراي يك سالن بزرگ و نشيمن به همراه يك آشپزخانه و سرويس بهداشتي در طبقه پايين است كه تمامي كف سالن ويلا سراميك ميباشد و مجهز به سيستم گرمايشي با شوفاژ كشي كامل و شومينه و سيستم سرمايشي متصل به برق نظير اسپيلت كولر گازي است .

در مورد آسان و سازه ويلا بايد خاطر نشان كرد كه بعضي از قسمت هاي ديوارهاي داخلي ساختمان آجر كاري شده ميباشد كه جلوه ي بسيار زيبايي را به خود گرفته و تمامي سقف ها با چوب و كناف درست شده است و كاملاً نور پردازي شده كه در شب ديد و منظره اي زيبا به اين ويلا و سازه هاي مشابه در شهرك داده است .

آشپزخانه ويلا تماماً كابينت لوكس از جنس MDF ترك ، سرويس  بهداشتي بزرگ ايراني و فرنگي با بهترين شيرآلات برند و شيك و تمامي درب ها و راه پله ها به سمت طبقه بالا از بهترين نوع چوب استفاده شده و طراحي آن بسيار زيبا ميباشد .

در طبقه دوم ساختمان ويلايي معرفي شده براي فروش بايد گفت كه داراي يك سالن كوچك و 3 اتاق خواب بزرگ به همراه كمد ديواري كه همچنين اتاق خواب ها مستر ميباشد كه يكي از سرويس هاي بهداشتي آن مجهز به سوناي شيشه اي نيز ميباشد و تمامي اتاقها مجهز به سيستم گرمايشي و سرمايشي مستقل و روشن است .

از ديگر متريال و نقشه سازه ويلا در طبقه بالايي بايد عرض كرد كه ويلا داراي يك تراس بزرگ در ضلع شمالي ساختمان است كه نماي دريا و جنگل را كاملاً نمايان و مشرف ميسازد ، همچنين قسمتي از تراس كابيت كاري شده و داراي سينگ ظرفشويي و گاز روكارميباشد كه در راستاي استفاده و آشپزي در هنگام نشستن روي تراس مهيأ شده ، و همينطور قسمتهايي از ديوارهاي بيروني ساختمان آجر كاري شده است كه به زيبايي ويلا افزوده .

حياط سازي اين ويلا با بهترين شكل و زير نظر كارشناسان فضاي سبز گل كاري و باغچه كاري و قسمتهاي ديگر آن موزاييك كاري شده و چاه تزئيني و آلاچيق وچراغهاي پايه دار به كار رفته در محوطه نماي آن را بسيار زيبا و دو چندان كرده است .

شمال ويلا فروشي در حاشيه و دامنه جنگل با داشتن نگهبان در شهرك به صورت شبانه روز و مستمر از امنيت بالايي نسبت به ويلاهايي كه بيرون از شهرك و به صورت پراكنده و مستقل قرار دارند برخوردار است .

 

 

قیمت و متراژ ویلا

 

ويلاي فروشي فول امكانات و نوساز و لوكس در شهركي بزرگ ، نزديك به جنگل كه يكي از بهترين ويلاهاي موجود در آن است ، در منطقه شمال كشور شهرستان نوشهر-از متل قو تا رويان روستاي وازيوار با زميني به مساحت 400 متر مربع و ساختماني با زير بناي 250 متر مربع به صورت دوبلكس كه جز بهترين ويلاها محسوب ميشود با قيمتي مناسب و زير نظر كارشناسان ملك به 1 میلیارد 600 ميليون تومان قيمت گذاري شده است .

قيمت ويلا فروشي در حاشيه و جوار كوه و جنگل و با ارتفاع زياد از دريا و با فاصله اي نزديك دريا و جنگل زير نظر كارشناسان ملك و املاك بانيان مسكن در حدود 1/600 ميليون تومان قيمت و ارزش گذاري شده است ، و به خريداران واقعي با شرايط پرداخت نقدي تخفيف در نظر گرفته شده است .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.