فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

شمال ویلا فروشی - کد: 2195 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 260 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،000،000،000  تومان

در مورد این ویلا فروشی در شمال باید متذکر شد که متراژ زمین این ویلا 260 متر با بنای دوبلکس در 2 طبقه و در حدود 170 متر بنای مفید به صورت مبله کامل با لوازم و اثاثیه به صورت فرنیش ، با آشپزخانه ای به صورت اوپن با کابینت ام دی اف خوش رنگ و شیک ترک و با نصب شوفاژ و رادیاتور در اتاق خواب ها و سالن و حمام جهت گرمادهی و سیستم گرمایشی و کولر و اسپیلیت با مارک و جنس اوجنرال و جنرال جهت سیستم سرمایشی ویلا با نصب در اتاق خواب و سالن و پذیرائی به کار رفته است .

 

قیمت و امنیت ویلا

 

قیمت این ویلا با احتساب زمین و بنای 2 سال ساخت به صورت فرنیش و مبله کامل با نمائی از سنگ انتیک و پنجره ها با حفاظ و دزدگیر فلزی از جنس تسمه قوطی در حدود 1 میلیارد تومن می باشد که 50% به صورت نقد و مابقی طی چند فقره چک کوتاه مدت نیز از سوی مالک و فروشنده ویلا قابل قبول خواهد بود .

تراس این ویلا در شمال که از چلک تا نوشهر واقع و برای فروش گذاشته شده است ، به صورت شمالی و جنوبی رو به دریا و با دید باز و اوپن جنگل و کوه همراه است . در ضمن محوطه ویلا با سنگ بیس جهت پارک برای 4 خودرو و ماشین بوده و دیوار کشی کامل دور محوطه ویلا با بلوک سیمانی و درختان زیبای کاج و میوه و گل های قشنگ ، پوشش مناسبی به حیاط ویلا داده است .

شمال ویلا فروشی در سبک ها و سازه های مختلف و روز دنیا شامل ، سبک ایتالیائی ، سبک رومی ، سبک کانادائی ، سبک انگلیسی ، سبک اسپانیش ، سبک مکزیکی و دیگر سبک های اروپا و آمریکائی با سازه های مدرن و لوکس تا سازه های ساده و معمولی جهت فروش و عرضه با موقعیت ساحلی با ساحل اختصاصی و جنگلی با موقعیت عالی در دل جنگل و نزدیک به جنگل و کوه با قیمت از 300 میلیون تا چند میلیارد تومان با سند ثبتی و اسناد شورائی و قولنامه ای و در نوبت سند با سند مالکیت شش دانگ عرصه و عیان جهت معرفی و فروش موجود می باشد .

 

موقعیت مکانی ویلا

 

شمال ویلا فروشی و ساخت و ساز رونق چشم گیر و فراوانی دارد و مناطقی از شمال که بیشتر از دیگر مناطق شمالی رو بورس خرید و فروش ویلا هستند ، میتوان به خرید و فروش ویلا در استان مازندران و شهر های واقع در غرب این استان پهناور با خط ساحلی و نوار ساحلی طولانی از بابلسر تا رامسر اشاره نمود . در این فاصله و نوار ساحلی پر رونق ترین و پر فروش ترین شهر های ساحلی در راستای ویلا در شمال  به نوبت و اولویت شامل شهر های نمک آبرود ، متل قو ، سلمان شهر ، کلار آباد ، چالوس ، عباس آباد و نوشهر و روستاهای ساحلی و نزدیک به دریا و ساحل حومه و توابع نوشهر می باشند ، که به دلیل فاصله کم ویلا با دریا و جنگل و چشم انداز و دید همزمان جنگل و دریا با نزدیکی به جاده آسفالته سراسری و جاده تهران شمال و جاده کندوان و جاده چالوس که بیشتر خریداران ویلا از این جاده زیبا و سرسبز وارد شمال و چالوس و نوشهر میشوند و جهت سهولت در رفت و آمد ویلا داران و خریداران ویلا ، از پر فروش ترین و بهترین مناطق شمالی کشور در سایت بانیان مسکن در امر خرید و فروش ویلا می باشد .

در این میان بعضی از شهرهای واقع در این نوار ساحلی با فاصله دورتر از دریا و جنگل با قیمتی بسیار ارزان تر و در موارد کلی نصف قیمت مناطق سرشناس ویلایی شمال در شهرهایی چون ، چمستان ، نور ، محمود آباد ، فریدون کنار ، بابلسر ، سرخرود ، آمل و روستاهای همجوار و تابعه این شهرستان ها  در امر خرید و فروش و ساخت و ساز ویلا فعال و آماده عرضه به مشتریان و خریداران خاص خود هستند.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.