فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش آپارتمان رو به دریا - کد: 2143 (فروخته شده)

نوع ملک: آپارتمان
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: 100 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 410،000،000  تومان

 

فروش آپارتمان در ارتفاع جنگل و کوه با چشم انداز و دید دریا به صورت باز و کامل در شمال ، همانطور که در تصویر مشخص است برای خریداران ویلا و آپارتمان در شمال که قصد خرید آپارتمان رو به دریا و دید دریا و جنگل را به صورت هم زمان و کامل دارند موردی فوق العاده و بی نظیر است .
این واحد آپارتمانی درون شهرک با امکانات کامل شهرکی و نگهبان و با آسانسور و درب ریموت دار میباشد . آپارتمان دارای دو خواب و یک خواب مستر و پذیرایی و سالن ویلا با پنجره ای بزرگ و باز رو به دریا و با دید جنگل و دریا میباشد.

 

مشخصات آپارتمان

آپارتمان دارای سند شش دانگ و با بهترین و با کیفیت ترین مصالح ساخته شده است . واحد های این آپارتمان از 90 متر تا 250 متر در 3 طبقه میباشد ، که طبقه سوم متری 6 میلیون و طبقه دوم متری 4 میلیون و 500 هزار تومان و طبقه اول متری 3 میلیون و 500 هزار تومان میباشد که تمامی واحدها و طبقات این آپارتمان داخل شهرک با سند شش دانگ و چشم انداز جنگل و رو به دریا با دید و چشم انداز دریا میباشند .

 

قیمت واحد آپارتمان

قیمت این واحد آپارتمان 100 متری در طبقه دوم آپارتمان در حدود 400 میلیون تومان میباشد که قیمت آخر این واحد میباشد و تخفیف ندارد .
آپارتمان در منطقه نوشهر و روستای سیسنگان تا نوشهر واقع و در ارتفاع کوه قرار دارد ، آپارتمان زیبا با ویو دریا و جنگل و با سند تک برگ در شمال آماده فروش به خریداران آپارتمان لوکس و شیک با چشم انداز دریا و جنگل در شمال میباشد .
فروش ویژه آپارتمان نوساز با دید دریا و جنگل در شمال ،بالاخص در شهرهای نوشهر ، نور ، رویان ، چالوس ، نمک آبرود با سند شش دانگ آماده فروش میباشد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.