فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر - کد: 2480 (فروخته شده)

نوع ملک: آپارتمان
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 4000 متر مربع
متراژ بنا: 193 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر

آپارتمان‌ها از دیگر مواردی هستند که در شهرهای شمالی کشور از جمله نوشهر به فروش می‌رسند. فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر با قیمت‌های متنوعی انجام می‌گیرد که دلیلش را می‌توان ویژگی‌های مختلف آپارتمان و تنوع در آپشن‌هایش نام برد. در ادامه با ما همراه باشید.

به سراغ آپارتمان ساحلی نوشهر آمده‌ایم

به رغم این که شمال دارای شهرهای زیادی است و لیست شهرهای زیبا و ممتازش به این زودی‌ها تمام نمی‌شود اما برخی از شهرهای این دیار چنان برجسته و محبوبند که وقتی نامشان به میان می‌آید بسیاری از افراد خاطراتشان حین سفر به آن دیار را تعریف می‌کنند یا دست کم عنوان می‌کنند از آن شهر اطلاعات زیادی دارند. نوشهر یکی از همین شهرهاست، نامش تفریحات شاد شمال را یادمان می‌اندازد، با شنیدن اسم نوشهر، زیبایی‌های محسور کننده شمال را به خاطر می‌آوریم و شگفتی‌های این خطه را متصور می‌شویم. فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر جایگاهی دارد ویژه. دلیلش ابهت نوشهر و مزایای این شهر است.

توجه شما را به فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر که در مسیر این شهر به سمت رویان قرار گرفته جلب کنیم تا با این آپارتمان لوکس ساحلی بیشتر آشنا شوید. 

این برج ساحلی که در منطقه ساحلی نوشهر با ساحل ماسه‌ای در 4000 متر‌ زمین و در 59 واحد که شامل سوییت 44 و 58 متری، واحد تک خواب 109 متری، واحد دو و سه خواب 129 و 106 متری دوبلکس، پنت هاوس 193 متری با مشاعات: استخر کودک و بزرگ‌سال، حیاط شمالی، سونا، استخر، جکوزی همکف، استخر روباز و فضای آفتاب گرفتن طبقه دهم، جیم، رستوران و کافی شاپ، لاندری، رمپ جت اسکی و ساحل شنی را شامل می‌شود.

فروش آپارتمان ساحلی مدنظر در نوشهر با توجه به متراژ واحد، طبقات مختلف، وضعیت شمال جنوبی واحد،دارای قیمت متغیر است و به شرح زیر مطابق تصویر خواهد بود.

 

قیمت فروش آپارتمان ساحلیقیمت فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر

فروش آپارتمان ساحلی

 

چرا فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر محبوب است؟

پیش از بررسی دلیل بالا بودن فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر بد نیست اشاره‌ای داشته باشیم به آپارتمان ساحلی.
اگر خاطرتان باشید در مقاله‌های پیشین عنوان کردیم نوشهر از آن دست شهرهایی است که هم ساحل دارد و هم دریا. به عبارتی، نوشهر مکانی فوق‌العاده است برای خرید ویلا، چرا که هم زیبایی دریا را در اختیارتان می‌گذارد و هم طراوت جنگل را.

آپارتمان‌های ساحلی با تأکید بر دید رو به ساحل احداث شده‌اند، به این معنا که صاحب آپارتمان بتواند مشرف به ساحل باشد و بدون ترک آپارتمانش هم بتواند ساعت‌ها به زیبایی ساحل خیره شود و پویایی دریا را مدح کند.

 

مقصود از آپارتمان‌های ساحلی چیست؟

عموما زمانی که نام شمال به میان می‌آید، بیشتر افراد گمان می‌کنند تنها می‌توانند به خرید ویلاهای بزرگ بپردازند و چون بودجه این کار را گزاف می‌پندارند از خرید ویلای شمال به سادگی منصرف می‌شوند. در حالی که چنین نیست و آپارتمان‌هایی نیز اعم از ساحلی یا جنگلی برای خرید وجود دارند.

آپارتمان‌های شمال با قیمت‌های مناسب‌تری قابل خریداری هستند از این رو چنان‌چه مایلید ملکی را در شمال به نام خود بزنید می‌توانید از این طریق اقدام نمایید، هرچند این یک قاعده کلی نیست و به متراژ، محل قرار گیری و امکانات آن آپارتمان نیز وابسته است.

 

مزایای فروش انواع آپارتمان ساحلی در نوشهر

بررسی‌ها نشان می‌دهد، فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر با استقبال زیادی همراه است، عده‌ای دلیلش را موقعیت خوب نوشهر بیان می‌کنند. راستش را بخواهید نوشهر به حیث امتیازات و مزایا یکی از بهترین شهرهای مازندران است. از طرفی به تهران نزدیک است و همین امر سبب شده خرید آپارتمان در نوشهر نوعی سرمایه‌گذاری ارزشمند به حساب بیاید، به همین خاطر معمولا فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر یکی از شغل‌های پردرآمد در این خطه به شمار می‌رود.

صحبت پایانی

فروش انواع آپارتمان ساحلی در نوشهر صورت می‌گیرد شما می‌توانید بر حسب نیاز و بودجه‌ای که کنار گذاشته‌اید در این مسیر گام بردارید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.