فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش آپارتمان ساحلی شمال - کد: 2387

نوع ملک: آپارتمان
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 700 متر مربع
متراژ بنا: 250 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

آپارتمان - پنت هاوس _ ساحلی :
گاهی پیش می آید که داشتن ویلا در شمال نیاز اشخاص را رفع نمیکنند ، زیرا که ویلا میل دیدن شهر از ارتفاع را برآورده نمیکند به همین منظور آشنایی با آپارتمان های خاص و شیک در محدوده های خوش آب و هوا علاوه بر رفع این نیاز امنیت را نیز برای مخاطب محیا میکند .
در آپارتمان های ساحلی شما دید 180 درجه به اطراف دارید، امروزه آپارتمان ها از نظر ایمنی و زیبایی بسیار پیشرفت کرده اند و در شهر ها خودنمایی میکند، در آپارتمان های ساحلی چند طبقه میتوانید در تراس یا روف گاردن بنشینید و یک چای داغ در یک روز زمستانی میل کنید و از طبیعت لذت ببرید .
در برج های ساحلی علاقه به خرید پنت هاوس بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و پنت هاوس آخرین واحد و بزرگترین واحد یک ساختمان چندین طبقه است ، در پنت هاوس شما دید کامل و بهتری به اطراف دارید و شهر را در زیر پاهای خود میبینید .
در آپارتمان های ساحلی هرچه بالاتر رویم به قیمت واحد افزوده میشود آن هم به این دلیل که شما دید بهتری به محیط خواهید داشت ، واحد های آپارتمانی 90 تا 120 متری گزینه ی بسیار مناسبی برای یک زوج دو نفره می باشد و در آپارتمان های ساحلی فروشي در شمال علاوه بر گذراندن اوقات فراغت به راحتی میتوانید سکونت دائم داشته باشید زیرا که آپارتمان ها نزدیک به شهر ساخته می شوند.
در گذشته به دلیل اینکه از آسانسور استفاده نمیشده تمایل به خرید واحد های آپارتمانی برای افراد اصلا رضات بخش نبوده است و اغلب تمایل داشته اند واحد های همکف یا طبقه ی اول را داشته باشند ولی اکنون به دلیل پیشرفت تکنولوژی و جابجایی آسان افراد مایل هستند زندگی در ارتفاع را تجربه کنند ، میتوان در خريد آپارتمان و انتخاب آپارتمان یک روف گاردن فول امکانات ساخت و از آن در کنار دوستان و عزیزانتان لذت ببرید .
میتوانید یک استخر و سونا جکوزی و یک نشیمن بسیار شیک _ یک آلاچیق _ باربیکیو و یا ایده های جدید در آن خلق کرد ، جدا از مطالب گفته شده امنیت عامل مهمی است که امروزه در خرید آپارتمان در شمال و نقاط ديگر به آن توجه می شود و افراد را به خود جذب می کند زیرا که افراد بیشتر زمان خود را در بیرون از خانه سپری می کنند و همينطور آپارتمان ها به نسبت ویلاها قیمت های مناسب تری دارند و خرید ان ها اسان تر است . فروش آپارتمان ساحلی در شمال برای بعضی افراد كه قصد خرید ملك در شمال را دارند و خريد آپارتمان ساحلی رو به دریا را به داشتن ویلا شمال ترجیح میدهند پیشنهاد میگردد .
فروش آپارتمان ساحلی در نوشهر به صورت نوساز و کامل به طور محدود در حومه شهر وجود داشته و این آپارتمان فروشی كه در محدوده نوشهر و رویان در مکانی که دریا و جنگل در نزدیک ترین مکان به هم قرار داشته و موقعیتی بینظیر و استثنایی برای این آپارتمان ساحلی نوساز در شمال رقم زده است .
آپارتمان ساحلی رو به دریا با ویو و چشم انداز كامل دریا خصوصا در واحدها و طبقات بالاتر میتواند انتخاب مناسبی در خرید ملک و یا واحد مسکونی در شمال باشد .
مجموعه آپارتمانی در 6 طبقه كه 2 طبقه زیرین به واحد تجاری رو به جاده اصلی مرتبط بوده و طبقه سوم و چهارم و پنجم مربوط به واحدهای مسکونی در متراژ 110 و 135 و 145 متری 2 خواب میباشد و طبقه پنجم آپارتمان 250 متر 3 خواب با روف گاردن اختصاصی در حدود 250 متر با جکوزی و فضای سبز و آلاچیق و آشپزخانه سرپوشیده با انضمام باربیکیو و چشم انداز 180 درجه مناظر جنگلی و ساحلی اطراف تا محدوده نور و نوشهر را داراست .
آپارتمان ساحلی در نوشهر به سمت رویان و در قسمت ساحلی جاده با امکانات آسانسور ، سیستم برق هوشمند ، درب ریموت کنترلی ، پارکینگ اختصاصی و کنتور برق و کنتورگاز و آب مشاع میباشد .
قیمت آپارتمان برای واحد 110 متری 2 خواب از متری 3 میلیون و پانصد هزار تومان تا واحد 135 متر 2 خواب متری 3 میلیون 700 هزار تومان در طبقه بالاتر و برای واحد 145 متری دو خواب در طبقه بالایی متری 3 میلیون و 800 هزار تومان میباشد ، در ضمن هزینه شارژ ماهانه مربوط به هر یک از واحدهای آپارتمان در این مجموعه متری 1000 تومان میباشد که به هزینه نگهداری و نگهبانی و سرایداری و امنیت آپارتمان و شارژ تعلق میگیرد .
در مورد قیمت آپارتمان فروشی ساحلی در نوشهر باید گفت كه آپارتمان نوساز و با عمر بنای مفید در حدود یک سال ساخت با متریال درجه یک ایران و ترک میباشد و با کیفیت ساخت عالی اجراء شده و کمتر آپارتمانی در حومه شهر و حتی آپارتمان ساحلی با این آیتم برای فروش در شمال موجود است .
در طبقه 5 این واحد آپارتمانی كه یك واحد 3 خواب 250 متری با روف گاردن اختصاصی در حدود متری 3 میلیون تومان می باشد ، و ناگفته نماند که جانمایی آپارتمان به صورت شمال جنوب بوده و تک تک واحدها دارای تراس شمال جنوبی و دور تا دور واحدها با ویو دریا و جنگل همراه می باشند .
چنانچه تمایل به خرید آپارتمان در شمال دارید می توانید به قسمت فروش آپارتمان در سایت بانیان مسکن با تصاویر و عکس های داخلی و بیرونی از آپارتمان و همچنين مشخصات و توضیحات کامل مرتبط شوید و آپارتمان فروشی در متل قو و آپارتمان در نمک آبرود و آپارتمان ساحلی و جنگلی در نوشهر را برای خرید پیگیری و انتخاب نمایید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.