فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش آپارتمان ساحلی و جنگلی - کد: 2233

نوع ملک: آپارتمان
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 5000 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 35،000،000،000  تومان

 

فروش آپارتمان هاي ساحلي و جنگلي به صورت تك واحدي و مستقل و يا به صورت يكجا و كلي با موقعيت هاي ساحلي و جنگلي در شمال با متراژ بنا و متراژ زمين و نوع سازه و ساخت متفاوت جهت فروش در شهرهاي ساحلي و حاشيه جنگل و دريا با ويو و چشم انداز رويايي موجود و به خريداران آپارتمان در شمال معرفي خواهد شد.

 

موقعیت مکانی و متراژ آپارتمان


در مورد آپارتمان فوق با تصاوير مندرج در سايت بانيان مسكن بايد گفت كه اين مجموعه آپارتماني كه به صورت 62 واحد در متراژ زمين 5000 متر داراي سند مالكيت ششدانگ با بحر 50 متر از غرب به شرق متصل به جاده سراسري و طول 100 متر از شمال به جنوب متصل به دريا با 2 بلوك مجزأ به صورت 30 و 26 واحدي در 8 طبقه با واحدهاي 86 تا 106 متر در 2 خواب و با واحدهاي 125 تا 130 متر در سه خواب ، با مشاعات استخر و سونا و جكوزي ميباشد ، كه تمامي واحدها با ويو دريا و جنگل و امتيازات آب و برق و گاز و سند مستقل ميباشند.

آپارتمان فوق در دو بلوك و در مجموع با 56 واحد رو به جنگل و 6 واحد ديگر رو به دريا و به صورت آپارتمان ويلا با متراژ زمين و بناي 200 متر تفكيكي و جداگانه ميباشند .

 

قیمت آپارتمان


در مورد قيمت فروش آپارتمان در اين مجموعه كه به صورت يكجا و كلي در 62 واحد با قيمتي در حدود 35 ميليارد تومان براي فروش عرضه شده و پيشنهاد ما براي خريد بيشتر براي ارگانها و سازمانها و بأنك ها و شركت هايي كه داراي أعضاء و پرسنل فراوان ميباشند جهت اقامت و استراحت أعضاء و پرسنل خود و به صورت تايم شرينگي ميباشند مناسب است .
فاصله اين مجموعه ساحلي كه متصل به دريا و جاده سراسري ميباشد با جنگل در حدود يك كيلومتر و با شهرهاي اطراف در حدود 20 كيلومتر و با فرودگاه در حدود 25 كيلومتر و با شهر تهران در حدود 200 كيلومتر مسافت دارد .

فروش آپارتمان و در كل آپارتمانهاي فروشي در شمال ، بيشتر در بافت شهري شهرهاي شمالي كشور به چشم ميخورد و به ندرت در حاشيه و اطراف شهر سازه هاي آپارتماني و يا آپارتمان براي فروش عرضه و بيشتر ويلا سازي و سازه هاي ويلايي چه ساحلي و چه در محدوده قانوني جنگلي ديده ميشود .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید آپارتمان مذکور با سایت خرید و فروش آپارتمان و ویلا در شمال به نام بانیان مسکن امن شمال تماس بگیرید .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.