فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش آپارتمان نوشهر - کد: 2080

نوع ملک: آپارتمان
نوع بنا: فلت
متراژ زمین: 600 متر مربع
متراژ بنا: 130 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

مشخصات و متراژ ویلا

خرید آپارتمان در شمال کشور ، در استان مازندران شهرستان نوشهر واقع گردیده است . آپارتمان در 5 طبقه و در هر طبقه 2 واحد آپارتمان قرار دارد ، و در مجموع این آپارتمان به آپارتمان 10 واحدی مشهور است . متراژ واحدهای این آپارتمان از 110 متر تا 130 متر و از دو خواب تا 3 خواب میباشد . اتاقها دارای سرویس و حمام و در اصطلاح مستر میباشند .
فروش آپارتمان لوکس و شیک در نوشهر میتوان به این آپارتمان اشاره نمود . چون مشاعات واحدهای این آپارتمان شامل استخر و سونا و جکوزی در طبقه ی زیرین آپارتمان میباشد . تمامی واحدها به صورت مجزا و تفکیکی دارای کنتور برق و کنتور آب و کنتورگاز میباشند . تک تک واحدها دارای سند تفکیکی و جدا میباشند . این آپارتمان در زمینی به مساحت 600 متر احداث گردیده است .

 

قیمت آپارتمان در شمال

قیمت واحد آپارتمان در این مجموعه در نوشهراز طبقه ی اول حدود 2700000000 دو میلیون و هفتصد هزار تومان و نه به ریال ، در طبقات بعدی و بالاتر مبلغ 100000 صدهزار تومان به ازای هر طبقه افزایش مییابد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.