فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش اقساطی ویلا - کد: 2144 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 300 متر مربع
متراژ بنا: 170 متر مربع
تعداد خواب: 2
عمر بنا: زیر 2 سال
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 560،000،000  تومان

فروش اقساطی ویلا در شمال با قیمتی مناسب و کارشناسی شده توسط کارشناسان ملک و املاک در منطقه نوشهر ، این ویلا داخل شهرک با زمینی در حدود 300 متر و بنای ویلا در حدود 170 متر مربع با دو خواب و دو سرویس و نمای ویلا به صورت شمالی و جنوبی با دید و چشم انداز جنگل و کوه و فضای سبز شهرک میباشد .

 

قیمت ویلا برای خرید به صورت اقساطی

فروش ویلا به صورت مبله کامل و فرنیش میباشد ، قیمت این ویلا دو خواب یا لوازم کامل داخل شهرک در شمال در حدود 560 میلیون تومان برآورد شده است و به مشتریان ویلا و خریدار واقعی ویلا به صورت نقدی تخفیف 5 درصدی تعلق خواهد گرفت .
فروش اقساطی ویلا در شمال و فروش قسطی این ویلا به ترتیبی است که خریدار ویلا مبلغ سی درصد از مبلغ کل ویلا را به صورت نقدی به مالک ویلا و همان فروشنده ویلا در بنگاه بعد از امضائ قرارداد و فروشنامه تسلیم مینماید و مابقی مبلغ ویلا که 70 درصد آن میباشد را به صورت قسطی و طبق توافق در چند فقره چک در حظور بنگاه و شاهدین تسلیم فروشنده ویلا مینماید و تا پاس شدن آخرین چک خریدار ویلا باید صبر نماید تا سند ویلا بعد از پرداخت و وصول آخرین چک در زمان مقرر در دفترخانه به نام خریدار ثبت شود .
فروش قسطی ویلا در شمال بسته به توافق خریدار و فروشنده که شامل مبلغ کل ویلا و زمان تحویل مبلغ ویلا در چند قسط و زمان پرداخت مبلغ توسط خریدار به فروشنده ویلا دارد .
فروش شرایطی ویلا و فروش قسطی ویلا در شمال چه به صورت فروش قسطی و اقساط بلند مدت برای خرید ویلا و چه خرید ویلا شرایطی با شرایط بلند مدت و شرایط و اقساط طولانی بستگی به توافق فروشنده و خریدار ویلا در حظور شاهدین و بنگاه و در آخر عقد قرارداد فی مابین دو طرف میباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.