فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش اینترنتی ویلا شمال - کد: 2054 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 220 متر مربع
متراژ بنا: 200 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،150،000،000  تومان

ویلا بسیار زیبا با قیمتی مناسب و باور نکردنی برای این دسته از ویلاهای لوکس و زیبا در شمال با امکانات و امتیازات شهرکی و درب کنترلی و ریموت دار ، سقف ویلا آندو ویلا و پنجره ها دو جداره یو پی وی سی با دید عالی و کم نظیر دریا و جنگل به طور مسلط و هم زمان و در بهترین نقطه شمال میباشد
ویلا دارای 3 خواب با 1 خواب مستر و سرویس ایرانی و فرنگی با دوش و حمام جداگانه و متراژ زمین این ویلا 220 متر شهرکی و بنایی در حدود 200 متر دوبلکس با تصاویر داخل ویلا و نما و منطره بیرون ویلا و چشم انداز حیاط سبز و گلکاری شده این ویلای امروزی و مدرن در شهرک و با جاده سراسری و دریا در حدود 1500 متر فاصله و با جنگل در حدود 300 متر فاصله دارد.

 

قیمت ویلا اقساطی در شمال

برای خریدارانی که قصد خرید اقساطی ویلا را دارند در حدود 1/150 میلیون و برای خریداران نقدی ویلا در حدود 1/100 میلیون تومان از سوی مالک و فروشنده ویلا تائین شده است، و شرایط پرداخت 50% نقد و 50% 6 ماهه از سوی مالک قابل قبول و دریافت میباشد.

 

خرید ویلا و فروش ویلا در شمال به صورت اینترنتی

معاوضه ویلا در اینترنت شمال ، و خرید و فروش اینترنتی ویلا در شمال با عکس و تصاویر داخلی و بیرونی ویلا ، برای سهولت و آسانی خرید ویلا برای خریدارانی که قصد خرید و یا فروش ویلای خود را در شمال دارند ، این امکان را به خریداران میدهد تا بتوانند از طریق اینترنت و در منزل اقدام به انتخاب ویلای مد نظر خود نمایند . و بعد با مشاور خرید جهت بازدید ویلا از نزدیک و حظوری اقدام کنند . شرکت بانیان مسکن شمال این امکان را به خریداران ویلا در شمال داده تا از طریق سایت جهت خرید ویلا و فروش ویلا با ما مشورت کنند .
این ویلا سه خواب با دو تراس شرقی و غربی با دید جنگلی در شمال ، با مصالح و متریال روز در شمال ساخته و آماده ی فروش ویلا در محدوده ی سیسنگان میباشد .
ویلاهای ساحلی و ویلاهای جنگلی را از اینترنت و به صورت آنلاین بازدید و خرید نمائید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.