فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش برترین ویلا جنگلی - کد: 2270

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: تریبلکس
متراژ زمین: 3000 متر مربع
متراژ بنا: 1000 متر مربع
تعداد خواب: 7
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: 13،500،000،000  تومان

فروش برترين ويلا جنگلی در يكی از زيباترين منطقه شمال با موقعيت استراتژيک بینظير پای کوه ، هم از لحاظ ويو دريا و جنگل و هم از نظر نوع سازه ويلا در محدوده شهرستان نوشهر، با متراژ زمين به مساحت 2850متر مربع با زيربنا حدود 1000 متر نوساز در 4طبقه با 7خواب مستر و كامل با سندمالكيت و جوازساخت و پايان كار طبق عكس ويلا مندرج در سايت ميباشد.

 

موقعیت مکانی و تجهیزات ویلا

قبل از ورود به محوطه ويلا با درب ريموت كنترلی و ساختمان سرايداری و فضای سبز ويلا به صورت زيبا و كامل مواجه خواهيد شد با كف سازی موزائيک محوطه ويلا به همراه درختان كاج لاوسون و شمشاد و سرو و كاج مطبق و بيد مجنون و سيكاس و چمن كاری شده با چراغ های پايه دار ايستاده دور جدولها در شب نمای زيبايی به اين ويلا بخشيده است .

از نكات بارز ويلا بهره مندی از نهر آب روان كه از وسط محوطه ويلا با صدای دلنشين از پاي كوه به سمت دريا با عبور از محوطه ويلا در گذر است ، در مركز محوطه ويلا آلاچيق بزرگ با سقف سفالی و باربيكيو و در گوشه حياط زمين تنيس با سوييت مجهز به دوش حمام و سرويس بهداشتی و دو استخر زيبای كودک و بزرگ برای بزرگسالان با نرده های چوبی منحنی شكل با به روزترين متريال و مصالح طبق تصوير احداث شده است .

زمين ورزشی با چمن مصنوعی و فنس توری دورتا دور اين فضا انجام شده و از ويژگی هاي بارز اين ويلا فروشی برتر در قسمت محوطه آن اين است كه ويو و چشم انداز دريا و جنگل را به صورت 180درجه در دور تا دور حياط ويلا ميشود مشاهده کرد و به صورت کامل خواهيد داشت .

 

متریال‌ها و مصالح استفاده شده در ویلا

قبل از ورود به داخل ويلا برتر شمال، با تراس بزرگ با كف پوش و با ستونهای طرح رومی و پله های سنگی به همراه نورپردازی شكيل و با درب ورودی تمام چوب از نوع ضدسرقت با پنجره های تمام قسمت هاي داخلی و بيرونی ويلا از نوع upvc دوجداره با قرنیز چوبی و با حفاظ و دزدگير فرفورژه مواجه خواهيد شد.

هنگام ورود به طبقه اول در گوشه سالن طبق تصاوير با پله های چوبی به طبقه زيرين اول يا طبقه همكف با سالن بزرگ با ميز بيليارد و سرويس مجزا و موتورخانه كامل و مجهز ويلا و سيستم آسانسور و موتورخانه تهويه شده در اين طبقه مواجه خواهيد شد.

در داخل طبقه اول ويلا با سالن بزرگ به همراه شومينه ای سنگی و آجری گازسوز با كف پوش تماما از بهترين و مرغوب ترين سنگ های ايتاليايی با گرمايش از كف سالن و تمام اتاقها و سقف كناف كاری شده با نورپردازی مخفی هالوژنی و با ستونهای داخلی كه همگی با سنگ چرمی درجه يک پوشيده و طرح سنگ ميباشد ، آشپزخانه ای بزرگ با كابينت ممبران درجه يک با اتاق مطبخ و كليه لوازم لوكس خارجی در قسمت آشپزخانه به كار رفته است ، و در ضمن 2اتاق خواب بزرگ مستر با كمد ديواری تمام چوب و دربهای مشبک از نوع بهترين چوبهای نراد روس به صورت شكيل و زيبا كار بهترين استادكاران نجار بوده و كف خوابها تماما از بهترين نوع پاركت و گرمايش از كف جهت سيستم گرمايی و نصب 13 كولر اسپيلت كره ای در تمامی قسمت های ويلا به همراه پرده های ساتن چرم به ارزش متری 3ميليون تومان نصب بر روی تمامی پنجره ها و فضای مناسب داخل سالن پذيرايی و نورگير بودن سالن و اتاق ها و ديد كامل دريا و جنگل از محاسن منحصر به فرد اين ويلا در طبقات مختلف ميباشد .

سازه اين ويلا سوپر لوکس پای کوه ، زير نظر مهندسين طراح از آمريكا اجرا شده است و از ديگر محاسن اين ويلا داشتن برق 3فاز به همراه دزدگير هوشمند و كنترل از راه دور به همراه آسانسور مرتبط با تمامي قسمتهای اين واحد ويلايی كه به تمام طبقات راه دارد ميباشد .

بعد از عبور از پله های منحنی شكل چوبی با كف 40سانتی پله ها وارد طبقه دوم ، مه البته آسانسور هم برای راحتی كار قرار دارد ، با سالن بزرگ با شومينه طرح سنگی با كف سالن از سنگ و آشپزخانه ای زيبا و كامل در گوشه سالن به همراه 4خواب مستر با دوش حمام كابين دار و دو خواب با جكوزی با مشخصات مشابه اتاق هاي طبقه اول با كتيبه های چوبی زيبا روی درب ها و قاب پنجره ها ، با تراس بزرگ با نرده های سنگی و ديواره های ابزاركاری شده با رؤيه ی كنيتكس و نمای رو به دريا با ديد دريا و جنگل اطراف همراه بوده و در ظلع جنوبی سالن تراس رو به كوه با ديد مسلط و كامل جنگل و نمای كوه و در ضمن يک سرويس مجزا داخل سالن با سقف كاذب از نوع چوب و شيشه همراه ميباشد.

طبقه سوم با يک شاه نشين و سوييت كامل با آشپزخانه ای مجهز با ديوارهای آجری و كابينت ممبران با گاز روكار و سينگ ظرفشوئی و هود و يک اتاق خواب مستر با نشيمن به همراه شومينه تراس دور تا دور قسمت شاه نشين اين ويلای لوكس، ويو ابدی و دلنشين از طبيعت خدادادی دريا و جنگل كه نمايانگر عظمت خداوند است را مشاهده خواهيد كرد.

در تراس بالايی قسمت شاه نشين يک آلاچيق بزرگ زيبا با سقف منحنی شكل به همراه باربيكيو و دور تا دور تراس نرده های عروسكی از نوع ثريا با كف سنگ فرش شده با ويو استخر و مناظر اطراف به صورت باز و آراد را خواهيد داشت.

 

قیمت ویلا

فيمت اين ويلا طبق كارشناسی با مشخصات فوق و طرح نمارومی با آخرين متد و شيوه های اصول مهندسی سازه های آمريكايی و با قرارگيری در ارتفاع منطقه و با به كارگيری از بهترين و مرغوب ترين مصالح در ساخت و شيوه اجرای ساخت آن از لحاظ فنی جزو برترين ويلاهای منحصر به فرد منطقه و شهرستان های همجوار بوده و به طوري كه به گفته كارشناسان امر خصوصا مهندسين مجرب هيچ نوع اشكال فنی و سازه ای در اين ويلا وجود ندارد ، با اين تفاسير قيمت مقطوع برای اين ويلای سوپر لوكس كامل چيزی در حدود 13 ميليارد و 500 ميليون تومان تمام وجه رائج مملكتی ميباشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.