فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش بهترین ویلاهای شمال - کد: 2079 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 800 متر مربع
متراژ بنا: 300 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،950،000،000  تومان

فروش بهترین ویلاها در شمال استان مازندران ، در شهرهای نوشهر و نور و نمک آبرود . این ویلا با بنای حدود 300 متر مربع و زمینی تقریبا به مساحت  700 تا 900 متر داخل شهرک شیک و مدرن و با کلاس در منطقه ی نوشهر از چلک تا وازیوار ، رویان واقع گردیده است.

 

مشخصات ویلا در شمال

ویلا با 4 خواب مستر و شیک و خوابها در حدود 15 متر تا 20 متر میباشند . در طبقه ی زیرین ویلا سونا خشک و جکوزی و یک سرویس بهداشتی و دوش قرار دارد . در طبقه ی اول ویلا آشپزخانه و یک سالن نسبتا بزرگ و زیبا و یک اتاق خواب مستر با نورگیر عالی و چشم انداز زیبا از فضای سبز این شهرک و یک سرویس بهداشتی با حمام و دوش قرار دارد . در طبقه ی دوم ویلا 3 اتاق خواب بزرگ مستر و یک نشیمن حدود 20 متری با دو تراس با نمای چوب و منظره ای بینظیر و زیبا از جنگل و فضای سبز ویلا دارد.

 

تجهیزات قابل ذکر ویلا

این ویلا داخل شهرک با سند بوده و حیاط سازی ویلا کامل و زیبا انجام گرفته است . این ویلا دارای برق 3 فاز مجزا و مختص این ویلا با موتور خانه مجهز برای شوفاژ ها و سونا و جکوزی میباشد . از تصاویر داخلی ویلا و از عکس ویلا ، از داخل ویلا و از بیرون ویلا همه چیز مشخص و واضح است .
خرید بهترین و لوکس ترین و مجلل ترین ویلاها در شمال بالاخص منطقه رامسر تا بابلسر را میتوانید از سایتهای خرید ویلا در شمال و فروش ویلا در شمال جستجو و دیدن کنید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.