فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش زمین داخل بافت - کد: 2515

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 12500 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

زمینی که می‌خواهیم در این فایل به شما معرفی کنیم از نظر موقعیت بسیار عالی دارای اسناد و مدارک کامل و از همه مهم‌تر داخل بافت می‌باشد و بهترین گزینه برای ساخت شهرک می‌باشد و علت آن متراژ بالای زمین جهت تفکیک و ساخت ویلاست.

چرا فروش زمین داخل بافت مهم است؟

به دلیل این که امروزه ما در مناطق برند شمال نظیر نوشهر و حومه این شهرستان تا رویان شاهد حجم زیادی از ساخت و ساز ویلا و شهرک‌های متعدد ویلایی هستیم، با کمبود زمین مناسب برای ساخت ویلا مواجه شدیم! یعنی تعداد زمین‌هایی که در بافت مسکونی قرار داشته و دارای مجوز ساخت باشد انگشت شمار شده‌اند و محدود.
پس خرید زمین داخل بافت گوهری شده نایاب! چون امتیازاتی که این دست از زمین‌ها دارند با زمین‌هایی که خارج از بافت و بیشتر در مسیر جاده گاز هستند متفاوت و از ارزش بالاتری برخوردارند و دلیل آن امکانات و امتیازاتی است که به زمین‌های داخل بافت جهت ساخت و ساز قانونی نظیر مجوز ساخت، پایان کار، کنتور و انشعابات برق و گاز تعلق می‌گیرد.

موقعیت و آدرس زمین:
موقعیت زمین در منطقه‌ای جنگلی و خوش آب و هوای نخ شمال در محدوده روستای توسکاتک نوشهر از توابع شهرستان نوشهر واقع گردیده است.
زمین مذکور با فاصله‌ای حدود 800 متر تا دریا و ساحل و در حدود 150 متر با جنگل قرار گرفته است و با پارک جنگلی سیسنگان حدود 500 متر و با شهرستان نوشهر در حدود 26 کیلومتر فاصله دارد، و یکی از بهترین گزینه‌های فروش زمین داخل بافت در محدوده نوشهر تا رویان است.

متراژ و مساحت زمین؟
مساحت زمین در حدود 120 متر بر آسفالت و در عمق حدود 105 متر می‌باشد و به لحاظ قرار گیری در طرح هادی و بافت روستایی از اهمیت بالایی نسبت به ملک‌های مشابه در منطقه نوشهر جهت تفکیک و ساخت شهرک دارد.

سند ملک:
زمین فروشی داخل بافت در روستای توسکاتک دارای دو سند 2500 متری و 10000 متری است و به صورت یک‌جا در مساحت 12500 متر به فروش می‌رسد، چنان چه تمایل به مشاهده سند مالکیت ملک مذکور دارید! بفرمایید تا سند ملک برای شما ارسال گردد.

امتیازات و امکانات زمین؟
از امتیازات قابل ذکر این ملک می‌توان به نزدیکی آن به دریا و جنگل و قرارگیری در بافت روستا و کاربری مسکونی، زمین دارای سند مالکیت ششدانگ، بر تجاری و مسکونی، قابل تفکیک به قطعات کوچک جهت ساخت شهرک اشاره داشت.

قیمت زمین؟
طبق تحقیقات در قیمت ملک‌های تفکیک شده مجاور در شهرک‌های اطراف که حدود متری 20 تا 25 میلیون تومان است! ارزش این زمین فروشی داخل بافت مسکونی در حدود متری 22 میلیون تومان برای خریداران واقعی قیمت گذاری شده است و برای افرادی که تمایل به خرید زمین در شمال و منطقه نوشهر دارند گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.


 

 

 

پیشنهاد مشاور:
اگر در پی خرید زمین در متراژ بالا و هکتاری در شمال هستید پیشنهاد ما خرید زمینی‌ است که داخل بافت محل و دارای مجوز ساخت و کاربری مسکونی و از همه مهم‌تر خرید زمین سنددار بوده تا جهت اخذ مجوز لازم برای ساخت و ساز ویلا بلامانع باشد.

خلاصه کلام:
خرید زمین در شمال و نکات کاربردی آن بسیار مهم است، ما در این قسمت سعی به معرفی یکی از بهترین ‌زمین‌های فروشی در شمال داشتیم تا برای افرادی که در جستجوی چنین زمینی با مشخصات فوق هستند گزینه‌ای مناسب و قابل قبول باشد.
شماره تلفن همراه مستقیم مالک جهت ارتباط 09124957595 به نام حسینی ثبت گردیده است.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.