فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش زمین در شمال - کد: 2009

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 405 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

فروش زمین در شمال ردیف گزینه‌های اکازیون

فروش 405 متر زمین شهرکی در بهترین منطقه در محدوده نوشهر با قیمت متری 6 میلیون تومان، دارای سند مالکیت تک‌برگ، مجوز ساخت بهترین گزینه یک زمین قواره کوچک برای ساخت ویلا در شمال با سود 50% خواهد بود که در این قسمت به آن از فروش زمین در شمال یاد خواهیم کرد.

فروش زمین در شمال را می‌توان در حالت‌های مختلفی چون زمین قواره بزرگ یعنی در مساحت‌ بالای 2000 متر به صورت شهرکی یا مستقل قابل تفکیک در مناطق ساحلی یا جنگلی یاد کرد، البته در بعضی موارد نیز زمین‌های تفکیک شده یعنی در قواره‌های 200 تا 500 متری که به نام زمین‌های قواره کوچک شناخته می‌شوند نیز یافت می‌شوند که بهترین گزینه برای ساخت و ساز هستند.

البته خرید زمین سنددار را همیشه در اولویت قرار دهید.

در کجا زمین بخرم؟

این که مناطق برند شمال را برای خرید زمین انتخاب کنید به طور حتم برد کرده‌اید، می‌پرسید چرا؟

چون در مناطق برند شمال خرید زمین همیشه بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری خواهد بود و این امر را ما در سال 99 شاهد بودیم، زمین‌هایی که در مناطق برند در سال قبل متری 3 میلیون تومان بودند حال به متری 5 تا 7 میلیون در مناطق جنگلی و به متری 8 تا 10 میلیون در مناطق ساحلی رسیده‌اند.

همیشه برای خرید زمین در مناطق برند شمال مشتریان علاقه از خود نشان می‌دهند و دلیل آن سهولت فروش است! یعنی اگر از این دست زمین خریداری کنید به یقین بعد از مدتی کوتاه با قیمت بیشتری می‌توان آن را فروخت و دلیل اصلی آن محدودیت زمین فروشی در مناطق درجه یک شمال است، همین مساله فروش زمین در شمال را نمایان‌تر نموده است.

مشخصات زمین؟

فروش زمین در شمال را به یکی از بهترین قطعات تفکیک شده زمین درون مجموعه‌ای شهرکی در حومه نوشهر، سی‌سنگان بررسی و تعریف می‌کنیم.

به اختصار می‌توان گفت 405 متر زمین مستطیل شکل شمال جنوبی با چشم‌انداز دریا و جنگل، داخل بافت، شهرکی با ریموت و نگهبانی، قواره اول شهرک دارای سند تک‌برگ و زمین با مجوز ساخت و تغییر کاربری، در بهترین منطقه نوشهر از  روستای سی‌سنگان چسبیده به پارک جنگلی در حوالی سد خاکی آویدر واقع گردیده است، و تمامی این موارد فروش زمین شمال را همه پسند کرده است.

قیمت زمین؟

فروش زمین در شمال را برای شما با مشخصات فوق شرح دادیم، حال نوبت به قیمت آن می‌رسد.

زمین با موقعیت زیبای فوق و با داشتن مجوز ساخت و سند تک‌برگ در آن محدوده در حدود متری 6 میلیون تومان است و با توجه به مساحت 405 متری آن، شما امکان خرید با مجموع مبلغ 2 میلیارد و 430 میلیون تومان را خواهید داشت و امکان تخفیف تا 30 میلیون نیز وجود دارد.

فروش زمین در شمال آیا با توجه به قیمت فوق مقرون به صرفه است؟

دوستان شما در حدود 2/400 پول زمین می‌دهید و در حدود 1 میلیارد هم ویلایی مقبول می‌سازید در مجموع 3/400 میلیارد تومان هزینه کردید، حال باید بدانید ارزش فروش چنین موردی در سال 1399 حداقل در حدود 4/500 میلیارد تومان خواهد بود یعنی سودی در حدود 1 تا 1/5 میلیارد تومان.

پیشنهاد مشاور؛

فروش زمین در شمال متنوع است و به حالت‌هایی فروش زمین ساحلی، فروش زمین جنگلی و هر یک با متراژ و مساحتی مشخص.

این که مد نظر شما چیست؟ ما کمکتان میکنیم.

فروش زمین در شمال را ما به زمین جنگلی داخل شهرک در قواره کوچک و در شهرهای ساحلی شناخته شده و زمین داخل بافت پیشنهاد می‌دهیم، چرا؟

1- قیمت مناسب‌تری نسبت به زمین ساحلی دارند.
2- به ساحل نزدیک هستند.
3- دید جنگل کامل و در بعضی موارد پای کوه دید دریا را هم دارند.
4- راحت‌تر و با قیمت بالاتر و زودتر نسبت به زمین در شهرهای درجه دو و سه شمال به فروش می‌رسند.
5- بهترین گزینه سرمایه‌گذاری در شمال هستند.

خلاصه کلام؛

فروش زمین در شمال را با ابعاد و مساحت‌های مختلف می‌توان یافت اما این که در کجا مرغوب‌ترین زمین را بیابیم شرایطی دارد که توجه به آن‌ها بسیار مهم خواهد بود، پس خرید زمین شمال و نکات کاربردی آن را جدی بگیرید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.