فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش زمین ساحلی جاده به دریا - کد: 2012

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 6000 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: ساحلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

فروش زمین‌های ساحلی با متراژ کم و زیاد با سند تک برگ و با بحر تجاری قابل قبول برای ایجاد و احداث مکانی تجاری ساحلی با ویوی دریا و دید جنگل برای محصولات برند و مارک و پرفروش، ویلا در منطقه نوشهر و اطراف نوشهر و روستاهایی که، زمین ساحلی با بحر زیاد تجاری مسکونی و جاده به دریا موجود است.

 

فروش زمین ساحلی در سیسنگان

شامل ، فروش زمین ساحلی جاده به دریا در نوشهر ، فروش زمین ساحلی با بحر زیاد در نوشهر، زمین ساحلی تجاری در شمال، زمین ساحلی با بحر تجاری در سیسنگان و با بحر ساحلی نزدیک به 100 متر ، با بحر سمت جاده اصلی و ظلع شمال حدود 50 متر تا 100 متر بحر جاده به دریا است . فروش چنین زمینهایی با بحر تجاری مخصوص تجاری برای برندها و فروشگاههای زنجیره ای میباشد.  مثل فروش زمین ساحلی با بحر تجاری برای برند خانه و کاشانه، یا فروش زمین ساحلی با بحر تجاری زیاد برای برندهای ادیداس و زارا و نایک و دیگر محصولات برند میباشد.

 

موقعیت زمین در شمال

فروش زمین ساحلی با بر تجاری نزدیک پارک جنگلی بین المللی سیسنگان بوده و فوق العاده از نظر موقعیت جغرافیایی میباشد. خرید زمین ساحلی با بحر زیاد تجاری مخصوص برند و مارک های معروف و مطرح جهانی با مکان و دیدی عالی و ابدی ، فروش زمین ساحلی با بحر تجاری 60 مر و 70 متر ، فروش زمینهای ساحلی با بحر تجاری از 40 متر تا 120 متر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.