فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش زمین ساحلی شمال - کد: 2008

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

زمین ساحلی فروشی در شمال از لحاظ قیمتی به چه صورت موجود هستند؟

از لحاظ نزدیکی به ساحل، زمین‌های ساحلی قواره کوچک درون شهرک با قرارگیری در پلاک اول دریا و در اصطلاح چسبیده به آب گران‌ترین زمین‌های ساحلی را شامل می‌شوند.
از نظر موقعیت مکانی، زمین‌های ساحلی مناطق درجه یک ویلایی شمال (مازندران) از ارزش بیش‌‌تری نسبت به استان‌های هم جوار و شهرهای دیگر برخوردار می‌باشد.
از لحاظ ابعاد، اصولا زمین‌های متراژ بزرگ نسبت به زمین‌های قواره کوچک‌تر از قیمت ارزان‌تری برخوردار هستن، پس هر چه قدر زمین ساحلی کوچک‌تر باشد از قیمت بیش‌تری در فروش برخوردار خواهد بود.


توجه: فروش زمین ساحلی در شمال از لحاظ مکانی به دو دسته زمین های ساحلی شهرکی و زمین های ساحلی مستقل و سومی زمین های ساحلی جاده به دریا را شامل می شوند.

زمین ساحلی شهرکی:

این دست زمین های ساحلی معمولا زیر 1000 متر بوده و درون شهرک با نظم و مقررات و امنیت خاصی واقع می گردند و در این بین ممکن است زمین ساحلی در پلاک اول ساحل و چسبیده به دریا باشد و یا در ابتدای ورودی شهرک و دور از ساحل و نزدیک به خیابان سراسری قرار داشته باشد، که از نظر قیمتی نیز با هم دارای اختلاف خواهند بود.

زمین ساحلی مستقل:

این مدل از زمین های ساحلی در دو دسته زمین های مستقل قواره بزرگ و زمین های مستقل قواره کوچک که احتمال دارد در کوچه و یا خیابان فرعی که از جاده اصلی منشعب می گردد و تا ساحل امتداد دارد قرار داشته باسد.

زمین ساحلی جاده به دریا:

این دسته از زمین ها در رده زمین های مستقل با متراژ بزرگ مطرح می شوند و اصولا از یک سو به دریا و از سمت دیگر به خیابان و جاده سراسری متصل می باشند، هم جنین میتوان گفت این زمین های فروشی بهترین گزینه برای خرید و فعالیت تجاری و شهرک سازی در شمال می باشند.
البته زمین‌ ساحلی جاده به دریا نیز وجود دارند که اصولا در متراژ بالای 2000 متر بوده و از یک سو به دریا و از سوی دیگر به جاده متصل می‌باشند و بهترین مورد زمین ساحلی از لحاظ تجاری و ویلایی برای ساخت در شهرهای برند مطرح می‌گردند.
نکته؛ بهترین مورد از فروش زمین ساحلی در شمال می‌تواند زمینی قواره کوچک در حدود 500 تا 1000 متر درون شهرک ساحلی و در پلاک اول ساحل یا قواره اول دریا با اسناد و مدارک کامل جهت خرید باشد.
فروش زمین ساحلی شمال در ابعاد و متراژهای مختلف به شما معرفی می‌شود، اما تنها جایی از شمال که فروش زمین در شمال که ساحلی باشد مورد توجه بیش‌تر خریداران قرار گرفته غرب مازندران از بابلسر تا رامسر می‌‌باشد.
در این پهنه ساحلی فروش زمین جهت ساخت ویلا رونق چشم‌‌گیری دارد و بسیاری از بومیان ثروتمند با خرید زمین ساحلی قواره بزرگ و تبدیل به قطعات کوچک ساحلی و شهرک‌سازی سود سرشاری به جیب می‌زنند، اتفاقا خریداران نیز برای خرید زمین‌ساحلی قواره کوچک درون شهرک از هم پیشی می‌گیرند.
خرید زمین ساحلی درون شهرک و در پلاک اول دریا یکی از پر‌فروش‌ترین زمین‌های شمال کشور می‌باشد و در اولویت بعدی خرید زمین جنگلی داخل شهرک مطرح بوده و این اختلاف از زمین ساحلی فروشی در شمال تا خرید زمین جنگلی بیشتر به دلیل قیمت بالای زمین ساحلی می‌باشد.
فروش زمین ساحلی با ابعاد و متراژ مختلف آماده ساخت و ساز در شمال موجود است که در این موارد زمین های ساحلی اکثرا قطعه اول آب بوده و دارای سند و جواز ساخت می باشند.
فروش زمین با دید مسلط به دریا در متراژ 250 تا 400 متر و زمین ساحلی با متراژ 500 تا 1000 متر قواره اول ساحل و چسبیده به دریا و در پلاک اول آب با قیمت مناسب و ارزان در منطقه ای دنج و آرام با چشم انداز کامل و ابدی کوه و جنگل، دارای ساحل خصوصی با امنیت و آرامش خاصی آماده فروش می باشد.
خریداران محترم می توانند زمین های ساحلی ارزان قیمت و چسبیده به آب را از ما خریداری نمایند، چرا که تعداد زمین ساحلی مرغوب در شمال انگشت شمارند، تعدادی از زمین ساحلی با متراژ کم و زمین ساحلی در شمال با متراژ بالا و ارزان قیمت را از ما خریداری تا در اسرع وقت سند به نام زده شود.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.