فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش زمین سند دار - کد: 2234

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 750 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: کلنگی
موقعیت: جنگلی
محل: تهرانی نشین
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

در مورد زمين تجاري فوق با سند و مجوز ساخت در متراژ حدودأ 750 متر با بحر در حدود 15 متر متصل به جاده آسفالته و سراسري و در عمق و طول حدودأ 50 متر با يك بناي قديمي فلت، مورد مناسبي جهت احداث بناهاي تجاري و برندها خواهد بود.

 

موقعیت مکانی و قیمت زمین

در مورد قيمت اين زمين تجاري با قواره مستطيلي شكل شمال جنوبي و متصل به جاده بين المللي و با فاصله در حدود 60 متر با دربا و 900 متر با جنگل و با فاصله اي در حدود 29 كيلومتر با شهر و فرودگاه نوشهر، در منطقه ي سيسنگان و نزديك به پارك جنگلي و پارك ساحلي سيسنگان در حدود متري 1 ميليون و 900 هزار تومان و در كل با قيمتي در حدود 1 ميليارد و 300 ميليون براي فروش معرفي و قيمت گذاري شده است.

مشخصات ثبتي ملك و زمين در حوزه ثبتي نوشهر واقع در بخش قشلاقي دهستان كجور با پلاك فرعي و اصلي و حدود و ثغور جغرافيايي كه از شرق وصل به ديوار همسايه و از غرب وصل به كوچه و از شمال وصل به حريم جاده سراسري و از جنوب متصل به ديوار و ويلاي همسايه ميباشد .

 فروش زمين در قواره و ابعاد گوناگون شامل زمين هاي تجاري و مسکونی با بر جاده اصلي متصل و رو به دريا و بحر جاده سراسري متصل به خيابان اصلي و رو به جنگل ، مناسب جهت احداث مغازه و رستوران و فست فود و برندهاي تجاري با قيمت پايه از متري 1 ميليون تومان در ابعاد زمين هكتاري ساحلي و جنگلي در حاشيه و كناره شهر تا متري 30 ميليون تومان در مناطق شهري و مركز شهر به عنوان زمين هاي تجاري به خريداران زمين در مناطق شمال كشور از متل قو و نمك آبرود تا چالوس و نوشهر و حومه توسط سايت فعال بانيان مسكن معرفي خواهد شد.

در ضمن فروش زمين در ابعاد و قواره هاي كوچك و بزرگ ساحلي و جنگلي در شهرك و يا در بافت تهراني نشين در مناطق مختلف جهت بنا و احداث ويلا با قيمت پايه از متري 300 هزار تومان تا متري 2 ميليون تومان به خريداران زمين براي ساخت و ساز ويلا در متراژ 200 تا 500 متر به عنوان  زمين قواره كوچك و در متراژ 1000 تا 10 هكتار با قيمت مناسب معرفي خواهد شد.

 

سند زمین و جواز آن

براي خريد زمين سند دار در مناطق شمال كشور با جواز ساخت و كاربري مسكوني جهت ساخت ويلا با هزينه كم و در مجموع با كمترين قيمت براي خريد ، حداقل خريداران به دنبال زمين با مشخصات فوق با قيمتي در حدود متري 350 هزار تومان باشند تا حداقل خواسته و ايده آل يك زمين خوب براي ساخت ويلا را داشته باشد ، و قيمت كمتر از 350 هزار تومان طبق شناخت مناطق شمال كشور زمين مرغوب و با كيفيتي براي ساخت ويلا نخواهد بود و در كل مشكلاتي را به همراه خواهد داشت.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.