فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش زمین شمال - کد: 2421

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 450 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: فاقد بنا
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

ما در این فایل شما را با یکی از بهترین زمین های فروشي در منطقه سرسبز و خوش آب و هوای شمال نوشهر درون شهرک و به عنوان زمین شهرکی و به لحاظ زیر ساخت و منطقه و موقعیت و از همه مهمتر قیمت و امنیت  مناسب زمین آشنا خواهیم کرد .

فروش زمین شمال در حاشيه دریا و جنگل در زیباترین شهر شمال نوشهر با فاصله 600 متری دریا و 1000 متری جنگل و مابین نوشهر و رویان در منطقه سیسنگان درون شهرک بزرگ و ده هکتاری که به قطعات کوچک 450 متری شمال جنوبی به ابعاد 13 در 35 متر به صورت خالص و بدون مشاعات تفکیک و مندرج در سند تک برگ با حدود 30 درصد از کل مساحت شهرک به عنوان ساخت ویلا و حدود 70 درصد به عنوان مشاعات شامل، فضاي سبز ، پارک بازی ، سوییت نگهبانی ، دفتر شهرک ، میدان بزرگ مرکزی شهرک ، بلوار وسط شهرک و خیابان های عريض دو بانده و .... اشاره داشت .
فروش زمین در این شهرک بزرگ و 144 قطعه ای که حدود نیمی از آن ویلا سازی شده و ویلاها بعد از ساخت به دلیل داشتن تغییر کاربری از جنگلی به مسکونی امکان دریافت پایان کار از مراجع ذیصلاح را داشته و تمامی ویلاهای ساخته شده در این شهرک دارای پروانه ساختمانی و همان پایان کار میباشند و فقط از حدود 80 زمین موجود 3 قطعه با قیمت متری 690 هزار تومان به فروش میرسد و مابقی مالکین به هیچ وجه تمایل به فروش نداشته و بیشتر تمایل به ساخت ویلا دارند .
خرید زمین در شمال داخل شهرک جنگلي با سند به صورت مستطیل شکل و شمال جنوبی يسیار خوش قواره و حدودا 500 متری و درون شهرکی که دارای 70 درصد مشاعات و فضای سبز میباشد و حدود 50 درصد رشد خود را داشته و ویلاها با فاصله زیاد و حدود 70 متری با ویو باز کوه و جنگل از هم قرار دارند و در حال حاظر متری 690 هزار تومان به فروش میرسد و در آینده نزدیک به دو برابر این قیمت خواهد رسید مطمینا بهترین مورد خرید زمین در شمال نوشهر سیسنگان خواهد بود که ما در سایت فروش زمین بانیان مسکن به شما معرفی نموده ایم .
همانطور که میدانید خرید زمین در شهرک های بزرگ منطقه شمال بیشتر دارای سند مشاع و جنگلی جلگه ای ميباشند ، اما اکثر شهرک های جنگلی جلگه اَی دارای سند مشاع با مجوز ساخت و بعد إز ساخت دارای پروانه ساختمان یا همان پایان کار خواهند بود و بالطبع امکان دریافت کنتور برق و گاز را نیز طبق عرف خواهند داشت .
شایعه اینکه زمین های جنگلی جلگه ای چنانچه ساخت و ساز انجام یابد در نهایت منجر به تخریب ویلا خواهد شد !!!  بله این در مورد زمین هایی مصداق دارد كه تغییر کاربری نداشته و مسکونی نبوده اند و شامل زمین های با مجوز ساخت و دارای تغییر کاربری از جنگلی به مسكونی نمی باشد .
فروش زمین درون شهرک مدنظر که ده هکتار تفکیک شده به قواره های 444 متری با سند تک برگ مشاع و داراي تغییر کاربری و مجوز ساخت 30 درصدی و 70 درصد به عنوان مشاعات و فضای سبز و .... که در نهایت بعد ساخت به راحتی و قانونی کنتور برق و کاز و پایان کار خواهید داشت با قیمت 300 میلیون تومان مورد بسیار عالی و بکر خرید زمین شهرکی در شمال و رو به رشد با سرمایه گذاری صد در صد مطمین خواهد بود چرا که در سه سال گذشته قیمت زمین از 100 میلیون به 300 میلیون رسیده و هر ساله آمار رشد بالا و سودآور خواهد داشت و تنها زمین فروشی شهرکی در نوشهر و شمال است که اینگونه جای رشد و ترقی داشته و فروش زمین در نوشهر در این مورد انحصاری با شرکت بانیان مسکن أمن شمال میباشد.
الویت خرید زمین از لحاظ شخصی به شما و سلیقه تان بستگی دارد اما در وحله نخست سعی کنید خرید زمین در شمال را در مناطق پرفروش و رو به رشد و معروف شمال مانند متل قو ، نوشهر ، رویان و در کل شهرهای ساحلی و یا حومه این شهرها و روستاهای تابعه انتخاب نمایید، بعد از آن سعی کنید زمين مورد نظر دارای سند و مجوز ساخت بوده و در بافت و نقشه طرح هادی به دلیل هزینه کمتر در بحث ساخت و نصب کنتور و مجوز و ... واقع باشد، بعد سعی کنید زمین مورد نظر در مناطق رو به رشد را به دلیل قیمت واقعی و سرمایه گذاری سودآور انتخاب كنید ، سعی كنید در محیط امن و ترجیحا شهركی خرید زمین را در اولویت قرار دهید و توجه داشته باشید، فروش زمین شمال جنوبی درون شهرک ساحلی و یا شهرک جنگلی میتواند به دلیل ویو و چشم انداز بهتر به جنگل و دریا از خرید زمین شرقی غربی به مراتب اهمیت بيشتری داشته باشد .
نكته ای هم در بحث فروش زمین در شمال توسط دلالان و فروشندگان زمین و همینطور خرید زمین در هر منطقه ای از شمال توسط شما میتواند حایز اهمیت باشد و لازم دانستیم تا با شما درمیان گذاریم .
زمین فروشی در شمال را میتوان به دو صورت زمین قواره کوچک که شامل زمین های 200 تا 300 متر و بیشتر در شهرک های درجه دو و سه وجود داشته و اکثرا با فاصله كم و نزدیک به هم با یک خیابان 5 تا 6 متری از هم جدا شده و در کمترین قیمت حدود متری 500 تا 700 هزار تومان میباشند و در بیشتر موارد متراژ زمین خالص نبوده و با مشاعات شهرک به شما فروخته و متراژ غیر واقعی خواهند داشت ، دسته دوم زمین هایی با متراژ بالا و حدود 700 تا 1000 متر را شامل میشود که در بیشتر موارد فروش زمین هایی از این دست را در شهرک های درجه یک و لوکس شمال با قیمتی بالای 800 هزار تومان در کمترین قیمت خودخواهید دید که توان هر شخصی برای خرید چنین زمینی در شمال محدود میباشد .
زمین فروشی در شمال چه مزیت هایی بايد داشته باشد تا در نهایت دچار مشکل و یا گرفتار مدت زمان طولانی برای فروش ویلا در زمینی که ساخته ايد نباشید و بتوانید سرمایه گذاری مطمین و سودآور برای خود فراهم نمایید ؟؟ کاری که امروزه افراد زیادی از بومیان شمال و غیر بومی به آن روی آورده اند ما به آن اشاره خواهیم داشت .
بهترین و مناسب ترین فروش زمین در شمال میتواند زمینی با متراژ حدودا 500 متر داخل شهرک با سند مالکیت تک برگ و مجوز ساخت و در نهایت پایان کار برای ویلا احداثی و با قیمت حدود متری 500 تا 700 هزار تومان باشد، و این مدل از زمین در شمال را در شهرهای ساحلی و شهرک های رو به رشد خواهید دید که انصافا بهترین مورد فایل فروش زمین در شمال خواهد بود چرا که هر ساله به قیمت چنین زمین هایی افزوده خواهد شد و روز به روز بر زیبایی مجموعه آن افزوده خواهد شد .
بعضی مواقع خرید زمین در شمال میتواند به مراتب بهتر از خرید ويلا در شمال باشد ، فرقی نمیکند زمین در کجای شمال و در چه شهر يا روستایی واقع شده باشد مهم انتخاب و سلیقه مکانی شما برای داشتن ویلا و یا خرید زمین شمال میباشد .
خوب به طبع داشتن زمین در شمال میتواند گامی نخست در انتخاب شما برای داشتن ویلا در شمال باشد ، چرا که بعضی مواقع گام به سوي خرید ویلا مقرون به صرفه نبوده و یا متریال ساخت ویلا با توجه به بودجه شما بسیار ضعیف و ناخوشایند و یا ویلاهای معرفی شده توسط املاک و مشاور مربوطه باب دل نمیباشد و چشم انداز مطلوب و یا امنیت درست و شاید میتوان گفت از موقعیت مناسبی برخوردار نبوده و یا در اصطلاح ویلاها تو دل هم و با فاصله نزدیک از هم قرار دارند، در اینجا پیشنهاد خرید زمین میتواند بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه برای شما باشد .
ویلا در شمال اصولا از لحاظ سرمایه گذاری به دو دسته میتوان تقسیم کرد ، دسته اول ویلایی که در محیط و مکانی مانند شهرک و یا مستقل واقع شده و سقف رشد خود را انجام داده و شما بعد از استفاده از ویلا توقع اینکه با سود خوب بتوانید بعدها ویلا را بفروشید نخواهد بود ، دسته دوم شامل ویلاهایی است که نیمی از رشد خود را داشته و امکان اینكه بعدها بتوانید با سود خوب ویلا را بفروشید هست و این دست از ویلاها بیشتر در مناطق و شهرک های نیمه آماده اما با چشم انداز رو به رشد و ترقی خواهند بود و پیشنهاد ما خرید و انتخاب چنین ویلاهایی میباشد که میتوان این دست از ویلا را با قیمت خوب و در اصطلاح زیر قیمت و به قیمت واقعی آن در شمال خرید .
بعضی از افراد خرید ویلا را در اولویت قرار میدهند و تمایلی به خرید زمین و بالطبع استرس و حوصله ساخت ندارند ، در بیشتر این موارد افراد با توجه به بودجه خرید و سلیقه ذهنی در رابطه با ویلای ایده آلشان ناتوان و نا امید از خرید ویلا در شمال از اینکه بتوانند ویلای رویایی خود را با توجه به موارد فوق داشته باشند از خرید ویلا منصرف خواهند شد .
بهترین پیشنهاد به این دسته از افراد میتواند خرید زمین فرقی نمیکند زمین ساحلی باشد و یا زمین جنگلی مهم زمین با سند و مجوز ساخت میباشد که در محیطی پرطرفدار و امن شمال باشد و این محیط امن میتواند زمین داخل شهرک و یا زمین بیرون از شهرک و در بافت محل و طرح هادی واقع شده باشد که وقوع زمین در طرح هادی باعث هزینه کمتر برای افرادی است که در نهایت به دنبال انشعابات و نصب کنتورهای ضروری برای ویلای ساخته شده خود در زمین منتخب هستند باشد .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.