فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش زمین شهرکی شمال - کد: 2004

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 500 متر مربع
متراژ بنا: - متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

خرید زمین شهرکی در شمال به شرط مناسب بودن موقعیت و قیمت، هم چنین داشتن مدارک کامل می تواند بعدها به یکی از پر فروش ترین موارد ویلا برای خریداران و سازندگان ساختمانی در شمال با سود خوب مطرح گردد.
چرا که شهرکی بودن زمین دال بر آرامش و نظم و امنیت مشخص برای همگان می باشد و خریداران بیشتر به دنبال خرید ویلا شهرکی هستند تا ویلای مستقل و خارح از شهرک، به همین علت در گام نخست با خرید زمین شهرکی مناسب شما خریدار یا سازنده ویلا می توانید در انتها با ساخت ویلا در زمین سود نماید.


اشکال مختلف زمین های شهرکی در شمال

زمین های شهرکی موجود برای فروش به دو دسته ساحلی و جنگلی تقسیم میشوند که از این حیث نیز اختلافی چون چشم انداز و قیمت با هم دارند.

فروش زمین در شهرک ساحلی: که در تمامی موارد این قبیل از زمین ها در ظلع شمال جاده سراسری وجود داشته و با قیمت و متراژهای متفاوت به خریداران معرفی می شوند و در مجموع از قیمت و ارزش بیشتری نسبت به زمین های شهرکی جنگلی برخوردار می باشند.
 فروش زمین در شهرک جنگلی: این دست از زمین ها که با وسعت بیشتر و چند برابری نسبت به زمین های ساحلی در شمال وجود دارند در ظلع جنوب جاده سراسری دیده می شوند، و با اندازه و ابعاد مختلف درون شهرک و مجموعه های متنوع با قیمت کمتر از زمین ساحلی در بیشتر موارد به فروش می رسند.


نکته: قبل از خرید زمین برای ساخت ویلا باید به مدارک و اسناد آن کاملا توجه و دقت نمود تا در ردیف زمین های مشکل دار در شمال قرار نگیرید.
فروش زمین شهرکی شمال با توجه به قیمت مناسب آن و همچنین مجوز ساخت و در نهایت پایان کار و دارای سند مالکیت مشخص، می تواند بهترین گزینه برای خریدی سودآور جهت ساخت ویلا برای شما باشد.
چه خوب است مانند این زمین شهرکی فروشی در نوشهر به صورت شمال جنوبی به ابعاد مستطیل شکل رو به کوه و نزدیک به دریا و در شهرکی بزرگ و زیبا به عنوان پارک ویلا با فاصله زیاد ویلاها از هم در حدود 60 متر قرار گرفته باشد.


مشخصات ملک:

دو قطعه زمین در این نقشه شهرکی که در مجموع 145 قطعه زمین است و حدود  100 قطعه ساخته شده و بقیه در دست ساخت است وجود داشته و در این میان ویلای ارزان قیمت نیز در این شهرک به شما معرفی می گردد.

ابعاد زمین در حدود 35 در 13 متر می باشد، دارای امکانات رفاهی و مشاعات مشترک شامل پارک بازی، میدان بزرگ، فروشگاه، همچنین تمام قطعات زمین فروشی در شهرک دارای سند تک برگ می باشند.
قیمت زمین در این شهرک بالای متری 10 میلیون تومان می باشد، دو مورد زمین قیمت مناسب در این شهرک موجود است که می توان متری 12 میلیون تومان از مالک خریداری کرد و موقعیت زمین بسیار عالی و به صورت شمال و جنوبی می باشد .
زمین در شهرک زیر قیمت برای فروش وجود داشته و به عنوان موردی اکازیون و فوری فروشی است. آدرس ملک مورد نظر در منطقه شمال شهرستان نوشهر و حومه سیسنگان واقع شده .
زمین آماده ساخت و سوددهی خوبی برای سازندگان داشته و در ابعاد مذکور در شهرک های اطراف چنین مورد مناسب و به قیمتی وجود ندارد.
زمین به صورت تفکیک شده در متراژ 550 متر و 450 متر با سند و جواز ساخت آماده برای ساخت موجود است و مسیر تا سر شهرک آسفالت بوده و شهرک کاملا غیر بومی و تهرانی نشین می باشد.
فاصله این مجموعه شهرکی بزرگ تا جاده سراسری حدود 600 متر میباشد، قیمت به صورت نقد و اقساط از سوی مالک عنوان شده و به صورت توافقی می باشد، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.