فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش زمین 10 هکتاری - کد: 2487

نوع ملک: زمین
نوع بنا: زمین
متراژ زمین: 100000 متر مربع
متراژ بنا: 150 متر مربع
تعداد خواب: 0
عمر بنا: کلنگی
موقعیت: جنگلی
محل: غیرشهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

نگاهی دقیق به فروش زمین 10 هکتاری

باز هم به سراغ زمین آمده‌ایم، اما نه یک زمین معمولی، زمینی که وسعتی به اندازه 10 هکتار دارد. می‌گویند فروش زمین 10 هکتاری در شمال، مرسوم است و محبوب، این امر می‌تواند دلایل متفاوتی داشته باشد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. لطفا ما را همراهی کنید.

خرید ملک در شمال، راهی برای کسب سود
شمال منطقه‌ای است بی‌همتا برای سرمایه گذاری. هدف از خرید ملک در شمال متفاوت است، عده‌ای آپارتمان کوچکی را در شمال خریداری می‌کنند برای زندگی و معیشت. برخی اما بومی شمال نیستند و هدفشان از خرید ویلا در شمال داشتن سرپناهی برای ایام تعطیل و تفریح در شمال است.

گروه سوم مایلند ملکی را در شمال خریداری کنند تا بتوانند از این راه به سودی برسند. به واقع زمین، مسکن و هر ملکی که در شمال خریداری می‌شود می‌تواند در بازه‌ای کوتاه خریدار را به سود برساند، بدیهی است که این امر نگاه سرمایه‌داران را به سوی خود جذب می‌کند و آن‌ها را راغب می‌سازد که به سرمایه گذاری در این حوزه بپردازند. فروش زمین 10 هکتاری یکی از همین روش‌های سرمایه گذاری است.

فروش زمین 10 هکتاری در شمال
به رغم این که عده‌ای از ویلاهای ساخته شده استقبال می‌کنند و هرگز به ساخت ویلا روی خوش نشان نمی‌دهند، هستند کسانی که مایلند ویلا را منطبق با نیاز و بر اساس سلیقه خود بالا ببرند.

زمانی که از فروش زمین در شمال سخن به میان می‌آید همیشه منظور زمینی با وسعت‌های کم و متوسط نیست، گاها زمین می‌تواند وسعتی به اندازه 10 هکتار داشته باشد. به عبارتی خریدار زمین تنها افرادی نیستند که زمین را برای ساخت واحدهای مسکونی و ویلاهای شخصی می‌خواهند، ممکن است اهداف تجاری پشت این کار باشد. با توجه به این که شمال کشور یکی از منطقه‌های پرگردشگر شناخته می‌شود، ساخت اماکن تفریحی از اولویت شهرداری و دستگاه‌های مرتبط است از این رو فروش زمین 10 هکتاری و مواردی مشابه نیز برای رفع نیاز متقاضیان در این خطه صورت می‌گیرد.

دقت داشته باشید این زمین‌ها به صورت‌های مختلفی ارزش‌گذاری می‌شوند، به عبارتی فاکتورهای متعددی بر قیمت زمین شمال اثرگذارند که از جمله آن‌ها می‌توان وسعت و محل قرارگیری آن را نام برد. زمانی که از فروش زمین 10 هکتاری در شمال سخن می‌گوییم وسعت را تعیین کرده‌ایم بنابراین مهم‌ترین فاکتوری که می‌تواند در قیمت گذاری این زمین اثرگذار باشد موقعیت مکانی است.

موقعیت قرارگیری زمین، مهم‌تر از مهم
گاهی زمین در یکی از بهترین مناطق شهر قرار گرفته است، در این صورت بدیهی است که قیمتی که برای آن لحاظ می‌شود گران است چرا که سود حاصل از خرید آن زمین هم بسیار بالاست، این در حالی است که همین زمین با همین هکتار چنان‌چه در محله‌ای دیگر واقع شده باشد امکان فروش آن با هزینه‌های کمتر به سادگی میسر است.

زمین‌های متراژ بالا و خصوصا 10 هکتاری به عنوان ارزان قیمت‌ترین زمین‌ شمال دانست و می‌توان آن را با قیمت ارزان نسبت به دیگر زمین‌های کوچک خریداری نمود، در این مورد نیز چنین است ما زمین 10 هکتاری با بر آسفالت و انتهایی چسبیده به جنگل را در بهترین منطقه و منظره از نوشهر برایتان رونمایی می‌کنیم.

فروش زمین 10 هکتاری موردی است که به صورت محدود و انگشت شمار در شمال کشور به چشم می‌خورد و چنان‌چه در پی خرید زمین متراژ بالا و در حدود 10 هکتار در شهرهای ساحلی و شناخته شده شمال هستید باید از ارزش و قیمت آن مطلع شوید، چرا که هزینه خرید آن از توان و عهده افراد معمولی خارج است و بیش‌تر سرمایه‌گذاران جمعی بومی یا ارگان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی غیر بومی به دنبال آن هستند، در این‌جا شما را با نمونه‌ای از زمین 10 هکتاری فروشی در نوشهر آشنا می‌کنیم.

فروش زمین 10 هکتاری که به شرح زیر اعلام می‌شود در حومه شهر نوشهر که جزو شهرهای ساحلی و شناخته شده در مازندران است واقع شده و در اکثر موارد چنین زمین‌هایی در دامنه جنگل و حاشیه روستاها در ضلع جنوب واقع شده‌اند و با دریا نیز در حدود 1000 تا 3000 متر فاصله دارند و این فاصله که جنگل و دریا از مزایای مهم شهرهای برند و شناخته شده مازندران می‌باشد.

نکته؛

در بیشتر موارد زمین‌های متراژ بزرگ و معمولا 10 هکتاری دارای سند جلگه‌ای جنگلی هستند که عده زیادی از این زمین‌ها از قبل تغییر کاربری گرفته و مراحل قانونی برای آبادی زمین را اخذ کرده و اقدام به ساخت و ساز انبوه در راستای شهرک سازی نموده‌اند، این زمین 10 هکتاری نیز شرایط لازم جهت تغییر کاربری و ساخت شهرک ویلایی را دارد.

بانیان مسکن مفتخر است با معامله 2 قطعه زمین 10 هکتاری برای تعاونی فرهنگیان تهران و اخذ مراحل قانونی تغییر کاربری و تبدیل مقداری از زمین به حالت مسکونی گامی موثر برای رفاه و استراحت در ویلا برای این قشر زحمت‌کش جامعه انجام دهد.

لازم به ذکر است ابعاد زمین در حدود 100 در 100 متر است و در پای کوه با دید دریا واقع شده و با قیمت متری 230 هزار تومان و در مجموع 23 میلیارد تومان البته با تخفیف به خریدار واقعی ارایه می‌شود و تعداد 3 قطعه زمین 10 هکتاری دیگر در همین منطقه موجود است و با متری 150 هزار تومان، 190 هزار تومان و 450 هزار تومان به فروش می‌رسد که قیمت چنین زمین‌هایی بسته به مدارک و مجوز‌های موجود متفاوت است.

صحبت پایانی؛
فروش زمین 10 هکتاری در شمال، با قیمت‌های متنوع صورت می‌گیرد. فراموش نکنید قبل از معامله زمین، حتما از اصل بودن سند آن و مناسب بودن نوع کاربری زمین، اطمینان حاصل نمایید.

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.