فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش شهرک ساحلی در نوشهر - کد: 2394 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 5000 متر مربع
متراژ بنا: 2500 متر مربع
تعداد خواب: 4
عمر بنا: نوساز
موقعیت: ساحلی
محل: شهرکی
قیمت: برای مشاوره تماس بگیرید

 

فروش شهرک و مجموعه ساحلی در مساحت زمین حدود 5 هزار متر مربع که از یک سو به جاده سراسری به طول حدود 50 متر و از سوی دیگر به ساحل شنی و ماسه ای شمال به طول حدود 100 متر متصل میگردد و در این مجموعه ویلایی حدود 7 دستگاه ویلا سوپر لوکس و فوق مدرن با سازه ای زیبا و شیک با نمای مدرن از شیشه و سنگ و چوب جلوه ايی خاص به خود گرفته است .
خرید یکجا ويلا و شهرک ساحلی با تعداد 7 دستگاه ویلا دوبلکس 4 خواب در متراژ زمین و بنای متفاوت و با تیپ نقشه و معماری نزدیک به هم به شرح زیر موجود می باشد .
اين شهرک كوچک ساحلی فروشی در شمال و نوشهر با 7 ویلا با 5 تیپ نقشه مختلف و متراژ متفاوت که 4 ویلا در شرق و 3 ویلا در غرب که توسط خیابان سنگ فرش شده شهرک از هم جدا و شامل ویلا تیپ یک با مساحت زمین مشاع 436 متر و بنا دوبلکس 3خواب مهمان و مستر در متراژ 230 متر که در قسمت جنوب غرب شهرک واقع گردیده است ، ویلا دوم در مساحت زمین با احتساب مشاع 636 متر و سازه 3 خواب كه یک خواب مستر مهمان در طبقه همکف و دو اتاق خواب مستر در طبقه اول این ویلا دوبلکس در مساحت 303 متر كه در ظلع جنوب شرق شهرک بوده است ، ویلای سوم و پنجم که هم تیپ و هم نقشه بوده و در مساحت زمین با احتساب مشاع شهرک حدود 610 متر و بنا 4 خواب در متراژ حدود 370 متر كه در مركز شهرک قرار داشته و یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دو ویلا در طراحی منظرگاه مرتفع میباشد و این ویژگی سبب شده كه ساکنین و آنهایی كه در سالن طبقه همکف و چه آنهایی که در نشیمن طبقه اول بوده از چشم انداز و دید منحصر به فردی برخوردار شوند که از فضای سبز آغاز و به آسمان میرسد ، ویلا 4 كه در قسمت شرق و وسط شهرک بوده در زمینی به مساحت 711 متر و بنا دوبلكس چهار خواب به متراژ تقریبی 340 متر بوده و در آخر ویلای ششم و هفتم كه در قسمت شمال غرب و شمال شرق شهرک و به عنوان ویلا قواره اول شهرک در ساحل و پلاک اول دریا مطرح میشوند هر کدام در زمینی به مساحت مشاع 1780 و 1423 متر و سازه ای دوبلکس 4خواب در متراژ 503 و 505 متر مربع كه دارای یک اتاق خواب مستر مهمان در طبقه همکف و اتاق خواب مستر در طبقه اول میباشد .
فروش شهرک ویلایی به صورت یكجا و كامل و همینطور خرید مجموعه ای ویلایی ساحلی در شمال و آن هم در منطقه نوشهر بسیار محدود و انگشت شمار میباشد ، اما در مورد این شهرک فروشی با ویلاهای موجود در آن كه همگی دارای سند مالكیت و پایان کار و مجوز ساخت و دارای كلیه امكانات و امتیازات یک شهرک كامل خصوصی ساحلی را داشته و فروش این مجموعه ویلایی ساحلی به صورت کلی و تک فروشی با قیمت مشخص مطرح میگردد .
فروش شهرک لوکس ساحلی با 7 دستگاه ویلای لاکچری و مدرن در شمال و نوشهر و حومه اين شهر با ساحل اختصاصی و با موقعیت بینظير نزدیک به شهر و مناطق تفریحی توریستی و هتل های برند و مطرح و در حدود 25 کیلومتر تا فرودگاه نوشهر واقع گردیده است .
فروش ویلاها در این شهرک خصوصی ساحلی که دارای متراژ های متفاوت بوده و در ساخت ویلاها از بهترین متریال روز دنيا استفاده شده و این مجموعه زیر نظر گروه خبره ی معماری طراحی و اجرا شده ، به طوري كه ويلاها دارای تراس های بزرگ رو به جنگل و دریا بوده و ويو هميشگی دريا و جنگل را داشته  و علاوه بر این مجموعه دارای مشاع بسیار حرفه ای و خیابانی عريض سنک فرش و فضای سبز عالی و استخر  _ زمین بازی _ سونا و جکوزی _ آلاچیق و باربيکيو و ساحل خصوصی شنی و ... می باشد و علاوه بر مشاع شهرک هر یک از این ویلاهای لاکچری نیز دارای ویو جنگل و دریا میباشند .
این مجموعه ی فروشی بینظیر ساحلی نظر هر فردی را به خود جلب میکند و مناسب افراد سخت پسند است زیرا که این مجموعه بی نقص و کاملا حرفه ای طراحی شده است و نمای شکیل و خاص این ویلاها زیبایی منحصر بفردی به شهرک بخشیده و شهرک دارای فضای سبز زیبا و ساحل ماسه اي است ، در ضمن تمامی ویلاها و شهرک مجهز به دوربین مداربسته و سيستم كنترل از راه دور برای روشنایی و گرمایش و سرمایش و ... میی باشند و علاوه بر اين شهرک دارای نگهبانی 24 ساعته بوده و مجموعه ساحلی فروشی دارای نورپردازی فوق حرفه ای می باشد و در آن تمامی ویلاها دارای سقف کاذب بسیار شیک هستند و اتاق خواب ها دارای مستر های بزرگ که هر کدام دارای کمد دیواری مستقل و جدا هستند و کف تمامی ویلاها از پارکت ترک به رنگ کرم شوکولاتی پوشیده شده است .
این مجموعه ی زیبا و خاص مناسب ارگان ها _ سازمان ها _ موسسه های خصوصی و تايم شيرینگ و ... می باشد و میتواند یک خرید لذت بخش برای موارد ذکر شده به حساب آید زیرا که این مجموعه علاوه بر زیبایی دارای ساحلی ویژه و ماسه ای و خلوت می باشد و علاوه بر این ویژگی شهرک سر خیابان اصلی واقع شده است و با توجه به موقعیت آن دسترسی و آدرس دهي به آن بسیار آسان می باشد .

 

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.