فروش ویلا در شمال، بانیان مسکن
خرید ویلا در شمال، فروش ویلا در بهترین مناطق

فروش فوری ویلا شمال - کد: 2154 (فروخته شده)

نوع ملک: ویلا
نوع بنا: دوبلکس
متراژ زمین: 400 متر مربع
متراژ بنا: 230 متر مربع
تعداد خواب: 3
عمر بنا: نوساز
موقعیت: جنگلی
محل: شهرکی
قیمت: 1،600،000،000  تومان

فروش فوری ویلا 3 خواب و دوبلکس با سند تک برگ داخل شهرک در شمال با ساختی مدرن و شیک با بنایی در حدود 230 متر مربع و زمین ویلا در حدود 400 متر مربع شهرکی با سند و جواز ساخت میباشد و در منطقه زیبا و توریستی چلک واقع گردیده است ، با چشم انداز و دید جنگل و فضای سبز اطراف ویلا داخل شهرک درشمال ایران .

مشخصات داخلی ویلا

ویلا دوبلکس داخل شهرک و نوساز و کلید نخورده میباشد ، فضای بیرونی و داخلی ویلا بسیار زیبا و خوش نقشه و با سیستم گرمایشی شوفاژ و شومینه و با موقعیت مکانی دنج و عالی شهرکی در منطقه و محدوده روستای توریستی چلک میباشد .
فاصله این ویلای فوری فروشی و زیر قیمت با سند تک برگ  واقع در بافت مسکونی ، با دریا و ساحل در حدود 400 متر و با جنگل و کوه در حدود 800 متر میباشد ، در ضمن به مراکز خرید و برندها و دسترسی آسان به جاده و سوپر مارکت ها و هایپر مارکتها نیز برای این ویلا سهل و آسان میباشد .
فروش فوری ویلا زیر قیمت با قیمت واقعی ویلا و قیمت دقیق و کارشناسی شده فروش ویلا زیر قیمت شمال ، فروش ویلا زیر قیمت بازار ، خرید و فروش زیر قیمت ویلا ، ویلاهای زیر قیمت در شمال ،ویلا دوبلکس زیر قیمت ، خرید ویلا زیر قیمت با سند ، فروش ویلا سند دار زیر قیمت ، ویلا ارزان و زیر قیمت ، ویلا ارزان قیمت در شمال ، خرید ویلا نصف قیمت در متراژ های مختلف از ویلای فلت و دوبلکس تا ویلاهای تریبلکس و از 2 خواب تا ویلا 5 خوابه در شمال با زمینی از 200 متر مربع تا 2000 متر مربع ساحلی و جنگلی برای معرفی و فروش ویلا زیر قیمت خرید با ما مشورت و تماس بگیرید .

قیمت ویلا

قیمت ویلا در حدود 1/600 میلیون تومان میباشد که بازدید مساوی خرید و تخفیف نیز پای معامله به خریدار واقعی توسط فروشنده داده خواهد شد . ویلا با نوشهر در حدود 10 کیلومتر و با رویان در حدود 20 کیلومتر مسافت و فاصله دارد .
جهت خرید ویلا زیر قیمت فروش و خرید با متراژ بنای 70 متر 2 خواب تا 1000 متر تریبلکس و 5 خواب با  استخر و سونا جکوزی زیر قیمت بازار با سایت بانیان مسکن در شمال تماس تا با راهنمایی و مشاوره درست انتخابی مطمئن و عمری داشته باشید .

دیدگاه‌های کاربران:
ارسال دیدگاه:
لطفا پست الکترونیک صحیح خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار دیدگاه شما، موضوع به وسیله پست الکترونیک به اطلاع شما رسانده خواهد شد.